Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 8 év párkapcsolat után csak úgy betoppanhat az igazi? fórum

8 év párkapcsolat után csak úgy betoppanhat az igazi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
47. Zizisicc (válaszként erre: 46. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 15:00
Ha Te már nem szeretnéd megoldani, akkor miért nem lépsz? Akkor mondd meg neki, hogy ez már nem rajta múlik, hanem rajtad. És Te már döntöttél, nem akarod rendbe hozni a kettőtök kapcsolatát. Légy vele őszinte, ne hitegesd. Talán kegyetlenségnek tűnik, de hidd el, az sokkal rosszabb, ha szegény még reménykedik és próbálkozik, miközben Te már tudod, hogy hiába.
46. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 40. - Incó)
2010. okt. 3. 14:53

Érzi ő is,hogy nincsen rendben valami.mindent meg is esz,hogy megoldja de én már nem szeretném megoldani.Két hete léptem.Egy hét szünet.Kiakadt,orvos,nyugtató....

Aztán előjött azzal,hogy nem lehet így vége.még egy esélyt kellene adnom.Adtam,és ugyan ott vagyok ahol két hete.

45. dj.cica (válaszként erre: 39. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 14:43
nem könnyü dolog,de szerintem ha jól meggondoltad nincs mire várni,csak rosszabb lesz.
44. dj.cica (válaszként erre: 32. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 14:41
nem nemcsak a mesében barátnömnek is 7 évvel fiatalabb az új párja tök egy hullámhosszon vannak .Elözménynek annyit a férj otthagyta a barátnömet 2 pici gyerekkel elég rég, az éven beadta a válópert és most nyár közepén lett neki ez a szerelem.Azóta összeköltöztek a gyerekek imádják és nagyon jól megvannak.
43. Zizisicc (válaszként erre: 41. - F36e266467)
2010. okt. 3. 14:40
..... kivárjuk ..... :o))))))
42. Incó (válaszként erre: 41. - F36e266467)
2010. okt. 3. 14:40
Hát igen ott mindenképp hatásosabb lenne, de így is elhisszük:-)))
41. f36e266467 (válaszként erre: 39. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 14:38

Az érzelmek a legfontosabbak.


Voltam én is olyan kapcsolatban, ahol minden tisztelet és sok minden nagyon jól működött, de az érzelmek nem voltak az igaziak.


Mindig a szerelmet érdemes keresni.


Szerelem érzése nélkül csak párkapcsolati vegetálás lesz.


Persze van, hogy a szerelem elmúlik, de akkor vagy újraéleszteni kell, vagy tovább lépni.



A nagy mondás, hogy a "szerelem elmúlik és a helyébe szeretet lép" a véleményem szerint nem állja meg a helyét.


A lángolás felsőfokon lecsillapodik persze, de a szerelem lehet örök.


Már tudom (persze a halálos ágyamon még hitelesebb lenne ez a mondat) :O)))

40. Incó (válaszként erre: 39. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 14:38

Én meg anno kivártam, hogy elmúljon a Karácsony... kegyetlen volt...


Amúgy a mostani párod nem érzi a dolgot? Semmit sem gyanít?

39. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 38. - Incó)
2010. okt. 3. 14:20

Lépni fogok!Valahogyan kell mert nem maradhat fenn ez az állapot,ez nekem sem pedig neki nem jó!Csak az időzítéssel van megint problémám.Holnap lennénk 8-éve együtt.rá egy hétre pedig szülinapja van.

huh!

38. Incó (válaszként erre: 32. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 13:47

Akkor Ok. Szerintem lépj bátran! Most gondolj bele abba az életbe, ahol a régivel maradsz, de az újra gondolsz... :-SSS


Tudod amúgy milyen ritka az egy húron pendülés. 1 kezemen meg tudom számolni hány egy húron pendülős embert ismerek...

37. VictorHUN (válaszként erre: 20. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 13:18
Jézus! Te nem vagy normális
36. Clau26 (válaszként erre: 32. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 13:10

mi 6 éve vagyunk együtt és van egy kislányunk,mai napig nemtudom ő e az igai,annyit agyalok ezen...sokszor külön mentünk de mégsem tudunk elszakadni egymástól..szerintem nem az számit mióta vagytok együtt hanem,hogy boldog vagy e a párkapcsolatban..

Egyébként eszembe jutott rólad egy történet..van egy ismerősöm ő is 17 éves kóra óta volt együtt a barátnőjével,8 éve voltak együtt mire én megjelentem az életébe,soha nem feküdtünk le egymással csak csók volt és hosszú beszélgetések,de én vagyok az egyetlen lány akivel ezt tette a lány mellett,ő vidéken lakott igy évente csak 2x találkoztunk de akkor már nagyon várt..azóta elköltözött és feleségül vette a lányt de mindig mondta ha közelebb laknánk egymáshoz nemtudja mit csinált volna mert annyira jól éreztük magunkat együtt..szóval én ezért azt gondolom hogy hiába vannak együtt már vagy 12 éve nem hiszem hogy ő számára az igazi mert akkor sose lett volna köztünk ilyen kapcsolat,sose vonzódtunk volna egymáshoz igy lelkileg..úgyhogy 1 életed van ne szúrd el

35. bared
2010. okt. 3. 12:34

nem cska a mesében.. a férjem 20 volt, én 25... akkor a lányom 5 volt.. ennek 8 éve...

apósék mindent megpróbáltak a szétfúrásért, nem ment, ma már kiváló a viszony:-)

34. Pitypang (válaszként erre: 1. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 12:22

Megnéztem az adatlapodat, látom, hogy fiatal vagy, 25 éves. Először azt akartam írni, hogy de az az új nő is lehet unalmas 8 év után, és akkor minden további 8 év után minden nő unalmas lehet, épp úgy, mint a jelenlegi, tehát érdemes átgondolni, menthető-e a dolog vagy tényleg el kell engedni egymást. DE! Mivel látom, hogy még az élet java előtted áll időben, inkább az a véleményem, hogy ha nem érzed magad jól a kapcsolatban, addig lépj ki, amíg nincs házasság, gyerek, mert utána nehezebb és nem csak ti sínylitek meg, hanem akár a gyerek is. Nem mondom, hogy lehetetlen, de én is ilyen cipőben jártam. 7 év a nagy semmire, közben egy gyerek, aki az apját nem is ismeri, mert már a megszületésekor sem volt velünk (külföldi meló), de utána meg ott szépen szerelmes lett és repültem. Már azt mondom, hála az égnek és most milliószor jobb életem lett, mint vele valaha, de akkor fájt. A gyerekem miatt így is néha kínos. Kérdezik a nevét, megmondja okosan. Kérdezik a másik gyerekem nevét, megmondja az övét is (a pici még nem tud beszélni). Az emberek meg várják a sztorit, hogy két ilyen kicsi gyerek, hol az apja a nagynak? Biztos csak "felcsinálták" a hülyét, stb... Mi jól vagyunk, a kisfiamnak ez a családja és senki más, de sokszor kínos az egész. Tudom, modern idők, stb., nem is vagyok maradi, de attól még a sok észlény tud kellemetlenséget okozni.

Na, elkanyarodtam, de a lényeg, hogy ha annyira kifelé nézegetsz, akkor vagy tényleg nem érdemes a régit nyúzni tovább, vagy pedig az új is csak a frisseség miatt tűnik olyan mesésnek. Az új mindig érdekes, ezt tudjuk. :)

Ezen kívül még az a vélemyényem, hogy mielőtt az újba belekezdenél, zárd le teljesen a régit! Vagy ha már elindult valami az újjal, akkor mielőbb tudasd a régivel a kapcsolat végét. Írod, hogy 8 év az 8 év... Igen, ki lehet lépni a 8 évből, de legalább a 8 év tiszteletére illik egyenesnek lenni. Épp elég lesz a barátnőd baja, ne sértsd még meg egy megcsalással is. Voltam azon az oldalon és az ellenségeimnek sem kívánnám, olyan megalázó.

Ne haragudj, hogy sokat írtam, csak nekem ez kényes téma és képtelen vagyok ez ügyben tartani a szám. :D Sok boldogságot, így vagy úgy! ;)

2010. okt. 3. 12:10

Egy időre mennem kell ,de mihánt tudok rögtön jövök!

Nagyon köszönöm a támogatásotokat,és a hozzászólásokat.rendes tőletek.

32. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 24. - Incó)
2010. okt. 3. 12:08

Bevállalnám.Van rendes munkahelyem.Persze!Vele egy egész életre?Igen!Full egy húron vagyunk!Gondolatmenet,életfelfogás,nézőpontok...!

Ilyen csak a mesében van!?!?!

31. pethoevi (válaszként erre: 30. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 12:07

csak azért mondom,mert láttam már ilyet.

De ha anyukád melletted áll,akkor nem lesz baj!

Ha fél éve ülsz rajta...hát az elég idő ahhoz,h el tudd dönteni,mit szeretnél.

30. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 26. - Pethoevi)
2010. okt. 3. 12:04

Anyuéknak nem sok beleszólásuk lenne.De nem is félek tőle.Azt mondaná drága édesanyám:Fiaaammm!Jól át gondoltad?akkor veled vagyok.

Egy tündér az anyu!Támogatna akármiben.

29. pethoevi (válaszként erre: 21. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 12:02
hát ha ennyire odavagy,tégy egy próbát!De abban ne reménykedj szerintem,h a mostani párod majd rád fog várni...ha te bukod ezt a kapcsolatot,lehet,h neki már lesz más.
28. genlips (válaszként erre: 21. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 12:01

hát akkor kedves, nem sok remény maradt a több évesnek :(

el kell döntened, ha még nem, hogy a gyerekeket tudod-e vállalni meg magát a kapcsolatot, ő benne lenne-e és van-e jövője kettőtöknek hosszú távon. működhet, rajtatok áll! :)

27. pethoevi (válaszként erre: 23. - Bared)
2010. okt. 3. 12:00
szerintem nem feltétlenül sérült,hanem 8 év után mr nem akkora a láng...ehhez nem kell sérülni,szerintem.Bár én még nem tartok itt...szerencsére
26. pethoevi (válaszként erre: 20. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 11:59

hú,ebben az esetben azt is mérlegeld,h anyukádék mit szólnak ehhez,h 25 évesen hirtelen 2 gyerek nevelóapukája leszel.Csak azért,mert ha nem fogják szeretni,megmérgezhetik az egész kapcsolatot...és szépen lassan választanod kell.

de csak akkor,ha ők úgy állnak hozzá...

25. Incó (válaszként erre: 23. - Bared)
2010. okt. 3. 11:56

Szerintem se kérdés mennyire biztos...

Egyetértek veled.

24. Incó (válaszként erre: 20. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 11:55

Ilyenkor is ugyanaz a helyzet. Nem olyan sok az a 8 év. Mondjuk a gyerkőc az más tészta. Így is bevállanád Vele akár örökre is? Házasság meg minden?


Amíg nincs meg az igazi senki sem az az örök szerelmes típus...

23. bared (válaszként erre: 18. - Genlips)
2010. okt. 3. 11:55

nem is az a kérdés, hogy az új menynire biztos.....

az a kapcsolat, ahol ez megtörténik, már sérült valahol.... sok év házasság után az ember még hajlamos komprumisszumokra, saját vágyainak elfojtására, a család, gyerekek miatt...

de Ő ilyen fiatalon miért tenné?

22. dj.cica (válaszként erre: 20. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 11:54

és neki van párja?

ő jelezte hogy közeledne feléd?

21. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 18. - Genlips)
2010. okt. 3. 11:53
Ültem a fenekemen.Helyre is akartam magam rakni!Próbáltam elnyomi a dolgot.De hiába!Ez kb fél éve tart!
20. 9b4aba0a35 (válaszként erre: 14. - Dj.cica)
2010. okt. 3. 11:52

Nem vagyok az az örök szerelmes tipus.Tudom,hogy mit érzek,tisztában vagyok vele.Nem 1-2hete van ez így.De itt még van más is ami bonyolítja a helyzetet.A másik "nagyŐ" 8 évvel idősebb.(33)?Két gyemek édesanyja!Melléteszem semmi nem történt még.Nem alázom meg a másikat.És így is élek halok érte.

Ilyenkor???????

19. Tímejka (válaszként erre: 1. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 11:50
Nézd, 8 év nagyon-nagyon hosszú idő! Viszont - ahogy elnéztem az adatlapodat - nagyon fiatal voltál, mikor megismerkedtél a kedveseddel. Azt lehet mondani, hogy még nem is élted ki igazán magad! Szerintem - bármilyen fájó is mindkettőtöknek -, ha már közbejött egy harmadik, nem véletlenül van, ott valami nem működik. Szerintem merj lépni! Annak semmi értelme, hogy sajnálatból lehúztok még egymás mellett plusz 5 évet, közbejön egy baba, és utána döntötök úgy, hogy mégsem működik a kapcsolat. Akkor már nehezebb lépni, mert ugye ott van a közös gyermek is. Még most légy erős, és jobb lesz mindkettőtöknek. A párodnak is, mert talál egy olyan férfit, aki szerelmes lesz belé, és Neked is, mert esetleg boldogabb lehetsz az új leány oldalán!
2010. okt. 3. 11:48

mennyire vagy biztos abban, hogy az új annyira nagy dolog? mióta ismered és egyáltalán mennyire? mert a rózsaszín felhő is eloszolhat egy-két hét, két-három hónap után. olyan emberrel sokkal fut össze az ember, aki szimpatikus, előfordul, hogy olyannal is, aki megmozgatja a fantáziáját, talán még az érzéseit is.

én azt tanácsolom, ülj még a fenekeden pár hónapot, tedd az érzéseidet próbára. ha 2 hónap után is még ugyanazt érzed, meg 3 hónap múlva sem lankad a dolog, akkor gondolkozz ilyenen. de addig felesleges egy esetleg pár hetes lángolás miatt otthagyni egy több éveset.

természetesen legyél fair is a hónapok alatt, hogy ne legyen mi miatt később lesütnöd a szemed...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook