Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8-9 hónapos babával milyen "foglalkozásokra" jártok? fórum

8-9 hónapos babával milyen "foglalkozásokra" jártok? (tudásbázis kérdés)


14. c42aaaac41 (válaszként erre: 6. - Caryna)
2009. aug. 16. 16:25
Énekes,zenés foglalkozás.Keress rá a neten.Nagyon sok helyen van már ilyen foglalkozás
13. Caryna (válaszként erre: 12. - E3e8ab07a5)
2009. aug. 15. 21:38
Hát, azt hiszem, én is kihagyom azt a fajta korai nyelvtanulást! Az egyk ismerősöm vitte a fiait a Helen Doron félére, ami 3 hós (4) kórtól márkezdhető, innen jött az ötlet, de előtte tapasztalatokat szerettem volna több forrásból!
12. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 8. - Panka78)
2009. aug. 15. 16:12
Én ismerek olyat aki jár, kazettán meg cd-n hallgatnak mondókákat, közben játszanak a gyerekek, ezt szerintem otthon is megtehetné! Ezt én még korainak tartom ilyen pici korban, egy pár évesen, ovisan már oké, de ilyenkor?!
2009. aug. 15. 16:10
JA, és mi Gyöngyösre járunk úszni! De nagyobb városokban már van rá lehetőség!
10. e3e8ab07a5 (válaszként erre: 5. - Caryna)
2009. aug. 15. 16:09

Szia!

Levi 10 hós lesz! Már féléve járunk úszni, nagyon sokat erősödött tőle, erősiti a gerincét, csipőjét, mindenét megmozgatja a vízben. Amíg nem jártunk úszni nem akart hason feküdni, csak a hátán, pár hét után megfordult hasról hátra, meg fordítva is. Vízbiztonságot kap úszáson, imádja a vizet, hatalmasakat pancsoltunk nyaralás alatt. Kikapcsolódás számunkra, ő babák én mamaák és nem egyszer papák között vagyok, beszélgetünk , tapasztalatot cserélünk, ők játszanak stb... Én csak ajánlani tudom, ha van rá lehetőségetek, 8-9 hósan is nagyon jó elkezdeni!

2009. aug. 15. 14:17

Mi egyszer-kétszer voltunk babaúszáson,de a legutolsó alkalommal olyan sokan voltak,h a gyereknek rossz emlék volt,így nem mentünk többet.

Baba-mama klubba jártunk 2 hetente.

Ősztől akarunk majd zenebölcsibe menni néha-néha,ha van kedvünk.

De nem erőltetek semmit,ami neki nem tetszik azt nem erőltetjük.Inkább összejövünk anyukabarátnőmmel,és beszélgetünk,közben a két csaj is eljátszik,szocializálódik együtt.

2009. aug. 15. 13:36

Nehogy már 8 hónaposan "nyelvórára" akarj vele járni!

Egyébként sem értem miért divat mostanában ez a foglalkozásról, foglalkozásra rohanok a gyerekkel?

Anyáink hová jártak? Mégis felnőttünk!

2009. aug. 15. 13:17

Szia!

Az én picurom még kicsi, ezért a tesóm példáját tudom felhozni!

Neki most 11 hós a kislánya és elég régóta járnak babaúszásra!És nagyon szereti a kislány élvezi nagyon, jót tesz a mozgáskészségnek és sok baba veszi körül!

Csak javasolni tudom én is viszem majd a fiam!:)

6. Caryna (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2009. aug. 15. 13:17
A ringató mi pontosan?
2009. aug. 15. 13:16
Hová jártok usziba? Mit értesz pontosan az alatt, hogy sokat jelentett a mozgásfejlődésében? Mennyi idős a babád? Mikor érte el a mérföldköveket?
2009. aug. 15. 13:16
ringatóra és babaúszásra jártunk.
2009. aug. 15. 13:14

Szia!

Babauszira járunk, 4 hós kora óta, imádja és én is :DDD!!! Nagyon sokat jelentett a mozgásfejlődésében.

2009. aug. 15. 12:52

Sziasztok, pl. babaúszásra, baba-mama jógára, nyeltanulásra ilyesmikre gondolok, ill. hogy kinek melyik vált be!

Köszönöm

2009. aug. 15. 12:51
8-9 hónapos babával milyen "foglalkozásokra" jártok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook