Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 72 órás csere fórum

72 órás csere (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 72 órás csere

2009. jan. 16. 16:25
A 72 órás csere igazából 3 munkanapos csere,ami a vásárlást követő első munkanap kezdődik.
2008. nov. 1. 17:09
Igazából ez úgy müködik,hogy 72 órán belül a műszaki terméket kicserélik vagy vissza adják az árát,de csak akkor ha van garanciajegye.Gyorsabb ha a vásárló visszi el szervízbe a terméket.Mert az üzlet mire beküldi a szervízbe és vissza jön az min.15 nap de ennél több szokott lenni,mert mire elviszik az is kb.3-4 nap.Sajnos ezek a dolgok csak így mennek.
2008. okt. 6. 23:12
Egyáltalán nem foglalkoznak a garanciális kérdéssel.
2008. okt. 5. 13:47
Én is igy jártam nem rég..vettem egy mp4 lejátszot...a helyszinen kiprobálták..de ayni idö alat nem jelentkezett a hiba..haza hoztam, tölötöttem 9 orát ahogy mondták..de amint bekapcsoltam egyböl irta ki h low power , bye bye.. visszavittem...egy hétig huzták az idöt h kicserélik..s mégse..majd elküldték "gyorspostával" valamerre h megjavitsák..azt mondták amint kész van hivnak..h hivtake? nem, anyum ment utána 2 hét után h hol van már...nagy nehezen oda adták..s kiderült már rég elhozták a javitobol..csak dögök voltak felhivni.. az mp4 et szeptember 8.-án vettem...és csak mosr oktober 5-én használhattam , szép
5. a9ffc273fe (válaszként erre: 2. - Ciccke)
2008. okt. 5. 09:03
Ebben teljesen igazad van, de akkor talán nem így kéne félrebeszélni az ügyféllel:S
2008. okt. 3. 20:51
Akkor is furcsán reagált az ürge nem ?d
2008. okt. 2. 16:01
Igen igazad van Ciccike,ez így működik
2008. okt. 1. 18:59

Szia!

Beküldik a telót a márkaszervizbe bevizsgálásra, és ha jogos a reklama ki fogják cserélni, uúgy 72 órás cserében, új készüléket fogtok kapni. Ezért nem estek el a 72 órás csere jogától. Ha nem egyértelmű a hibajelenség, mindig ezt teszik. Pl. ha a kijelző, vagy valamelyik gomb nem működött volna, helyben cserélik.

3 évig dolgoztam mobil szolgáltató bemutatótermében, és nem sok olyan eset volt, amikor nem ítélték jogosnak a cserét.

Még annyit, hogy a garanciát általában a gyártó viseli, nem a szolgáltató.

2008. okt. 1. 11:03
Ha az ember műszaki cikket vásárol, akkor elmondják, hogy amennyiben gond van a termékkel, 72 órán belül a a vásárlás helyére kell visszavinni és cserélik. Vagy mégsem cserélik? Furcsa dolgok ezek... Mik a jogaink a 21.században? Miért van az, hogy amikor nekünk van igazunk, akkor találnak egy kifogást, hogy nehogy mi járjunk jól? Tanulságos a cikkem mindenki számára.

Ugrás a teljes írásra: 72 órás csere

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook