Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 7 nap zöldség - 6 kiló fogyás! Nincs kedved kipróbálni? fórum

7 nap zöldség - 6 kiló fogyás! Nincs kedved kipróbálni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. márc. 18. 14:26

en mar felpakoltam :)) ok,akkor holnap kezdunk! :)

az elso ket napban en szerintem zoldseglevest fogok nyomni aztan johetnek frissen! de valahogy nem varom a reparagcsalast lol :)dehat mindent a cel erdekeben :)) jah, a tornara nem hiszem h lesz tul sok energiank :) de szerintem egy 20perces aerobikra azert csak raeroszakolom majd magam :)

2009. márc. 18. 10:56
De remélem ez mellett lesz energiám tornázni esténként!:-)
27. Nicole01 (válaszként erre: 25. - Lilly white)
2009. márc. 18. 10:55

Szia!

Én már vasárnap óta diétán vagyok,sok zöldség-gyümölcs,meg alacsony kalória bevitel!

Szerintem én készen állok a kezdésre,ha gondolod!:-)

Akkor holnap kezdés?

Mert akkor elmegyek és feltankolok a zöldségesnél!:-)

2009. márc. 18. 00:29
jaj,rosszul irtam: MINIMIMALIS KCALT VISZEL BE!!
2009. márc. 18. 00:27

en nem akarom esz nelkul elkezdeni,ugyhogy mar hetfon elkezdtem `leepiteni` az etrendem..mert ugy nem megy hogy egyik nap teleeszed magad,a kovetkezotol meg csak zoldseg..ez egy sokk a szervezetednek! szal elkezdtem nagyon sok gyumolcsot enni+5-6utan mar semmi kaja.csak hogy felkeszitsem a szervezetem..en csutortoktol akarom kezdeni,mert igy legalabb a hetvege pont a kura kozepere esik.mivel nem minimalis kaloriat viszel be,kell a nyugi(nekem ez=hetvege)..


szoval csajok velem vagytok?? :)) egyutt konnyebb!!:)

2009. márc. 17. 22:52

Sziasztok!

Ez a kura nekem is tetszik!Mikor kezdjük?:-)

2009. márc. 17. 22:13

szia zsani,en egyszer mar csinaltam a zoldsegkurat egy hetig,es bar csodat nem ersz el vele,tenyleg sokkal jobb lesz a kozerzeted es a ruhaidon erzed az eredmenyt!! es ez szerintem egy jo kezdet egy egeszseges eletmodhoz,hogy leadj par kilot es h trtsd a sulyod.. szoval en is gondolkodom,h megin megcsinalom..mit mondasz,vagjunk bele egyutt?? :)

x

22. kacsika@vipmail.hu (válaszként erre: 21. - 2104cc91e8)
2009. márc. 6. 19:26
köszönöm.
21. 2104cc91e8 (válaszként erre: 18. - Kacsika@vipmail.hu)
2009. márc. 6. 19:19
Hogyha a Diéta és Fitness lapra rákattintasz vagy a Fórumok között a Diétás fórumokban válogatsz, rengeteg ötletet, javaslatot fogsz találni :) :)
2009. márc. 5. 21:01
köszi
2009. márc. 4. 08:33

Sziasztok!

Valaki el kezdte ezt a zöldség diétát???

2009. márc. 3. 12:37
segitheznétek 30kg fogyás elérésében.probálok 1000kcal enni egy nap,de állandoan éhes vagyok.1 honapja kezdtem a fogyit,de nem akar elindulni a sujom.kenyeret sütit tésztát ez idö alatt nem ettem MI A BAJ? sok anapi 1000kcal.ha tudtok kérlek segitsetek.
17. c4f059c04b (válaszként erre: 11. - 59412a9b03)
2009. márc. 1. 21:21
Magyarországon szerintem 10-ből kb. 8 embernek van amalgám fogtömése.
2009. márc. 1. 19:31
szerintem, ha pl, megfőzöd pici sóval esetleg, és összeturmixolod egy részét (önmagával, esetleg krumplival sűríted)+ fűszerezed, jó változatosan, miért ne???
15. zsanzi88 (válaszként erre: 13. - JaneBond)
2009. márc. 1. 13:22

Szia! Nem próbáltam ezt a diétát.

Magában szerintem nem tudnék zöldséget enni.

RÁNTVA VAGY FŐZELÉKNEK IGEN DE AZ MÁR NEM FÉR SZERINTEM BELE A DIÉTÁBA. SZERINTED?

14. Gecam (válaszként erre: 11. - 59412a9b03)
2009. márc. 1. 12:42
HA tényleg ilyen veszélyes lenne akkor nem alkalmaznák!
13. JaneBond (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2009. márc. 1. 10:26

Szia! Ha még aktuális, én csatlakoznék hozzád egy új(abb) hétre! Nekem bejön, amit írtál, nem tűnik kivitelezhetetlennek, méregtelenítésnek tuti jó, és ha fogyok is, akkor meg mégjobb!


Holnaptól (márc.2.) elkezdem! Neked hogy jött (eddíg) be? Kipróbáltad???

12. Niki1113 (válaszként erre: 11. - 59412a9b03)
2009. febr. 24. 19:56

:D Most azt akarod mondani, Kedves Barátom, hogy ha valaki mondjuk 100 kiló és van rajta mondjuk 40 kiló felesleg, de voltmár amalgán tömése, akkor nehogy elkezdjen fogyózni, mert a higany roncsolni fogja a veséjét...:D

Hát ez jó. Maradjon csk duci, és zsírosodjanak el a szervei, de a higanynak nehogy elfogyjon a rejtekhelye!

Igen, valóban terjesztenek rémhíreket az amalgán töméssel kapcsolatban, viszont nem régen egy fogorvossal beszéltem erről, és azt mondta, hogy ez a fajta tömés egyedül a betételkor, illetve a kivételkor "veszélyes", egyébként pedig csak akkor, hogy ha pl. fém evőeszköz szánkba vételekor fémes ízt érzünk. Ilyenkor ki kell cseréltetni a tömést, de egyébként annyira elhanyagolható a higanytartalma, hogy pl. egy-egy szennyezett élelmiszer megevésekor is beviszünk annyi méreganyagot.

Tehát szerintem ne ijesszünk meg senkit mende-mondákkal. (Vajon hány embert vitt sírba az amalgán tömése, akkor, amikor emberek százezrei idegeskedik magukat halálra, eszik magukat halálra, dohányoznak, és szennyezett környezetben élnek?!)

2009. febr. 24. 17:37

KEDVES BARÁTAIM !

Szeretném nyomatékosan felhivni a figyelmeteket,ha

amalgám fogtömésetek volt vagy van, semmiképpen nem szabad fogyokurát csinálni.Röviden elmagyarázom ez miképpen jön létre.Amikor az amalgám fogtömést be-

teszik rövid idö mulva a higany kezd lassan fokozatosan a szervezetben szétszivárogni.

Erről több informáciot kapsz ha szétnézel a világhálón. A higany úgy érzi jól magát ha a zsir

tartalmú kötöszövetben meg tud bujni. Ezért mikor

lefogysz a higany rejtekhelyét megsemmisited és

az a vesébe illetve az agyba kerülve igen komoly kártételt tud létrehozni.

GONDOLKOZZ EL EZEN !

10. Claire1984 (válaszként erre: 9. - Niki1113)
2009. febr. 24. 13:30
Teljesen egyet értek veled, csak egy pár napra hatásos az efféle fogyókúra, de hosszú távon nem ajánlom senkinek. csak tönkre teszed vele a gyomrodat. Inkább próbálj vmi mást
2009. febr. 24. 13:28

Sziasztok!

Nem akarom letörni a lelkesedést, lehet, hogy valakinek simán beválik a diéta, de azért a saját tapasztalataimat leírom. Én fogytam már egy hét alatt hat kilót (mérleg szerint és látványra is), és nem vagyok nagyon vizes, mert 175 cm vagyok, 61 kg-ról indultam, és 55 voltam a köv. hét elejére. de: 5 napig csak vizet ittam, és nem ettem semmit, ezen kívül lejártam futni, ami elég megerőltető volt kb. a harmadik naptól. Mentségemre legyen mondva, hogy elég fiatalon csináltam ezt a baromságot, és azóta tudom, hogy az ilyen hirtelen fogyásnak csak akkor van értelme (ha mindenképpen értelmet keresünk benne), ha egy konkrét napra szeretnénk súlyt veszteni és nem kezdtük el időben. Ugyanis ilyen súlyvesztés után ha csak normális étkezésre térünk is vissza, akkor is visszajönnek a leadott kilók. (Mint tudjuk, a teljes böjtnek sem a fogyás a lényege.)

Remélem van olyan, akinek segítettem a dilemmájában!

8. 9f437a0b47 (válaszként erre: 3. - Zsanzi88)
2009. febr. 24. 11:38
Szia!Én ki szeretném probálni ezt a diétát.Te már elkezted?Nicky!
2009. febr. 24. 05:50
Olyan diétát keresek, amit inzulinos cukorbetegek is csinálhatnak. Tudsz ilyet? Nekem napi 170 gr szénhidrátot meg kell ennem.
2009. febr. 18. 10:23
ENNYIT ÚGYSEM LEHET VELE FOGYNI ,DE MONDJUK EGY 3 KILÓ SZERINTEM NEM LENNE ROSSZ .
5. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 4. - Zsanzi88)
2009. febr. 18. 10:20
Nem gondolod hogy ennyi idő alatt ilyen mértékű fogyás káros?
2009. febr. 18. 10:18
Persze a diétára gondolok!!! :)
2009. febr. 18. 10:17

Senkinek nem tetszik ez a diéta???

Pedig abba bíztam , hogy találok itt olyan emberkét aki ki próbálná velem!

Esetleg kis módosításokat is csinálhatunk.


VALAKI!?!

2009. febr. 17. 19:53

Szia!

Megnéztem a a naplódban a diétát,elég kalória szegény,talán azért is veszíthetsz sokat a súlyból,de 6 kilót egy héten azért ne várjál tőlehiszen nullásböjtel se lehet ennyit fogyni.

Méregtelenítésnek nem rossz viszont:)

2009. febr. 17. 18:26

Sziasztok! Ehhez a diétához keresek társakat esetleg tapasztalatokat róla.

A diéta a naplómba van be másolva!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook