Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7 hetesen Canesten hüvelykúp és krém? fórum

7 hetesen Canesten hüvelykúp és krém? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 2. 16:26

Elkértem a citologia eredményt és azon vegyes baktérium szerepel.

Így szerintem nem is gombaölő készítmény kell, hanem valami más.


Valakinek volt már ilyen a terhessége alatt?


Arra is gondoltam, hogy veszek Lactinelle hüvely kapszulát, az a hüvely pH értéket állítja vissza és azt terhesség alatt is lehet.


De lehet hogy holnap inkább felhívom a dokit és rá kérdezek, hogy mit kellene. Mivel ugye viszket is.


Félreértés elkerülése végett, 2 orvosnál voltam. Az első csinálta a citologiát, a második csak hüvely váladékot vett és megállapította, hogy gombás fertőzés mivel eltér a pH. De gondolom a vegyes baktériumnál is eltér a pH.



Úgy elvagyok keseredve egyébként. Tudom sokan beleesnek, főleg terhesség alatt ilyen fertőzésekbe, de ez nem nyugtat.


Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

2022. aug. 2. 11:31
Esetleg hívd fel a háziorvost, ők is szoktat tudni segíteni. Őt talán egyszerűbb elérni. Mond el, hogy félsz alkalmazni és, hogy mi legyen vagy tud e mást felírni, ami biztonsággal alkalmazható.
2022. aug. 2. 09:31
*klotrimazol
2022. aug. 2. 09:27

Voltam nőgyógyásznál és ő javasolta. Igen én is azért szeretném kezeltetni. Viszont a betegtájékoztatón az szerepel hogy a készítmény a kortizol tartalma miatt nem ajánlott a terhesség első 3 hónapjában.


Megnyugtatna, ha valaki már használta az első hónapokban és nem lett semmi baj.

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 2. 07:47
Ki javasolta? Az orvos? Akkor mehet. Többet árt egy felszálló fertőzés a babának, mint a gomba elleni készítmény!!!!
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 22:15
Az orvos bekukucskál és látja.
2022. aug. 1. 19:39

Canesten 3as, és canesten krémet javasolt külsőleg, de a beteg tájékoztatón az van, hogy az első 3 hónapban nem javasolt?


A hüvely pH értéke alapján a doki megtudja állapítani hogy az fixen hüvely gomba ott helyben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook