Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7 éve jelszóval lezártam egy fontos CD-t. Próbálkoztam, de nem tudom megnyitni. Mit lehet tenni? fórum

7 éve jelszóval lezártam egy fontos CD-t. Próbálkoztam, de nem tudom megnyitni. Mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)

11. Rozália (válaszként erre: 8. - Kristo_f)
2013. febr. 13. 14:22

Azt használom...

A dowload.chip.eu oldalát töltöttem le először.

Aztán a rixler.com-ot, az jónak tűnt, a végén jól kiírta, hogy nem word dokumentum:(

Pedig nem hittem volna, hogy nem fogok boldogulni:(

10. Rozália (válaszként erre: 9. - Era06)
2013. febr. 13. 14:16
Igen, az összes létező ilyen tipusú jelszavakat kipróbáltam már. Kisbetűvel, nagybetűvel, unokák nevét, autó rendszámát, kutya nevét, csillagjegyemet és egyik sem stimmel.
9. era06 (válaszként erre: 6. - Rozália)
2013. febr. 13. 10:09

Milyen jelszavakat szoktál használni?

Ha nem valami cia titkos irat, akkor lehet egy név vagy dátum.

8. kristo_f (válaszként erre: 7. - Rozália)
2013. febr. 13. 09:33

Melyik programot töltötted le?

Szótárnak miért nem a guglit használod?

[link]

2013. febr. 13. 06:34
Ehh! Nem boldogulok vele:( Nem tudok angolul:(
2013. febr. 13. 05:50

Köszönöm szépen a véleményeket:) 3 különböző dolog van rajta, 2 megnyitható, 1 nem, ott jelszót kér. Saaaajnos, már arra sem emlékeztem, hogy lejelszavaztam:(

Azért a Kristó_f ötletét még megnézem...

5. jstefan (válaszként erre: 4. - Kristo_f)
2013. febr. 12. 21:52
Nagy profi cégek az adataikat mágnesszalagra mentik ,és vaskazettába tárolják a külső mágnesesség káros hatásai miatt leárnyékolják,mert az megbízhatóbb mint a DVD.A régi VHS kazettákat,gyermekkori videókat 1-2 TB méretű külső HDD-re célszerű digitalizálva átmenteni,vagy ha jó a régi retro videómagnó azzal együtt eltárolni.
4. kristo_f (válaszként erre: 3. - Jstefan)
2013. febr. 12. 21:36

LG cégtöl kaptam egy cd-t rajta egy ritka driverrel

Egyszer telepitettem, majd évek múlva próbálkoztam és már olvashatatlan volt a cd


Ehhez képest a Commodore kazetta szalagja örökéletű :)

3. jstefan (válaszként erre: 1. - Rozália)
2013. febr. 12. 20:21
Az is lehet hogy a CD meghibásodott.Én is jártam így ,a 10 éve márkás CD-re kimentett anyag olvashatatlanná vált.A CD felületén mikroszkóppal látható elváltozás ,oxidáció keletkezett,annak ellenére hogy fekete fénymentes dobozban volt tárolva.Mentés esetén a garantáltan márkás CD-t vagy DVD-t csak 80% ban szabad tele venni mert a szélein tapasztaltam az oxidációt,ez már elegendő volt ahhoz hogy olvashatatlan legyen.
2013. febr. 12. 18:44

Gugliba

"password recovery"

és válogass melyik tetszik

2013. febr. 12. 16:51
7 éve jelszóval lezártam egy fontos CD-t. Próbálkoztam, de nem tudom megnyitni. Mit lehet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook