Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7 év után újra fogok találkozni egy régi baráttal. Helytelen lenne, ha első nap megnyomnám a dudát? fórum

7 év után újra fogok találkozni egy régi baráttal. Helytelen lenne, ha első nap megnyomnám a dudát? (beszélgetős fórum)


2021. máj. 22. 18:01
Dehogy 😂😂😂
2021. máj. 21. 21:50

Azért talán érdemes előre tisztázni, nincs-e a szomszédságban beteg/alvó gyerek vagy felnőtt, esetleg pihenni vágyó idős ember.

Ha nincs, és ha a régi barátodnak sincs kifogása, tőlem nyomhatod. :D

15. globus
2021. máj. 21. 20:21
Dudálj!! Idáig hallatszódjon, mi majd tapsolunk!
14. Regin_a (válaszként erre: 4. - Valaki1996)
2021. máj. 21. 19:39

Megkéred hogy mutassa meg az új autót

Körbenézed, ajtót kinyitod, dícséred, beülsz stb

Aztán megkéred hogy hadd nyomjad meg a dudát, milyen hangja van

2021. máj. 21. 19:35
Azt mondom megnyomodott
2021. máj. 21. 18:12
Dudáljál legalább a szomszédok meghallják.
11. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Valaki1996)
2021. máj. 21. 18:08
Én megengedném, örülnék, hogy örülsz és reménykednék, hogy tetszik a dudám. 🚗🎺
10. Altair (válaszként erre: 7. - Chelsey)
2021. máj. 21. 12:54
Most aztán jól beszóltál... Ha ezt a fi az elején tisztázza, akkor pl nem kap olyan kedves megjegyzést, mint a 2. Ennyi. És ha a barátnője tudja a dolgot, akkor felesleges ezen aggódnia...
9. valaki1996 (válaszként erre: 8. - Chelsey)
2021. máj. 21. 12:33
Azért azon is csodálkozom h hogy-hogy tud dudálni az az új autó. na mindegy majd megnézem
8. Chelsey (válaszként erre: 5. - Valaki1996)
2021. máj. 21. 12:29
Így már teljesen érhető. Dudálj nyugodtan, de azért ne túl hosszan, mert a többség nem annyira van odáig a dudák hangjáért! :)
7. Chelsey (válaszként erre: 3. - Altair)
2021. máj. 21. 12:27
Le a kalappal Sherlock!
6. Zsifi1 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2021. máj. 21. 12:27
Annyira jót mosolyogtam most ezen. Dudamánia. Köszi! :D
5. valaki1996 (válaszként erre: 3. - Altair)
2021. máj. 21. 12:23
az vagyok és tud róla
4. valaki1996 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2021. máj. 21. 12:23
Sokkal jobban érdekel a barátnőm mint az autódudája de erre mindenképpen sort szeretnék keríteni és napok óta ezen jár az agyam hogy hogyan fogom megnyomni a dudát
3. Altair (válaszként erre: 1. - Valaki1996)
2021. máj. 21. 12:23
Bocsi a kérdésért, de nem vagy véletlenül autista? Csak azért, mert ha igen, akkor érthető ez a nagyon fura és kifejezetten egy dologra koncentrált érdeklődés. Ha igen, az vagy, vagy esetleg a barátnőd ismeri ezt a hóbortodat, akkor nem lesz gáz. Egyébként meg ha nem tud róla, számíthatsz olyan reakcióra, amiket itt olvasol.
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Valaki1996)
2021. máj. 21. 12:20

Szerintem nálad valami gond lehet, hogy erre gerjedsz, már többször kifejtetted itt az oldalon, hogy ilyen duda mániád van :-D én a barátnőd helyében inkább átgondolnám ezt az újbóli barátkozás dolgot.

Normális ember ilyenkor azon aggódna hogy sül el a találkozó, miről fognak beszélgetni, biztos nem jönnek-e fel újra a régi sérelmek meg ilyesmi.

Marha sokat jelenthet neked ha csak az autója izgat meg a dudája :-D

Egyeseknek mennyi idejük van basszus ilyeneken gondolkodni...

2021. máj. 21. 12:15

Volt egy gyerekkori legjobb barátnőm, akit 2014-ben láttam utoljára mert összevesztünk egy elég súlyos dolgon, viszont most újra felvettük egymással a kapcsolatot, ez a dolog ami miatt összevesztünk már megszűnt, és jövő héten találkozni fogunk! Már az is megvan hogy mikor és hol.

Engem nagyon érdekelnek az autódudák és mesélte hogy lett azóta nekik egy új autójuk. Én azt kérdeztem hogy a régi kocsi tud-e de ő mondta hogy azóta már másmilyen van.. Kérdeztem tud-e dudálni. Azt írta hogy néha szokott. Mondom úristen de jó!!!

Arra gondoltam hogy miután váltok pár szót a szüleivel, valahogy felhozom ezt az autó duda témát és megkérem arra hogy hozzák le nekem a kulcsot a garázsba hogy hadd nyomhassam meg egyszer hosszan a dudát. Aztán pedig úgrálni fogok örömömben hogy ez megtörtént.


Ti megengednétek ezt a barátnőm helyében?


Szerintetek ez helyes vagy helytelen viselkedés?


25/N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook