Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 7 év után megtörtént... fórum

7 év után megtörtént... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
12. Cessi (válaszként erre: 11. - Nuray)
2013. aug. 5. 21:22
Szerintem nagy fiú már, el tudja saját maga is dönteni, hogy mit akar.
11. Nuray (válaszként erre: 10. - 7d5797ce0c)
2013. aug. 5. 21:20
Mert folyton magyarázzák neki h nősüljön meg mert íg illik..régótaegyütt vannak...de nem szerelmes
2013. aug. 5. 21:19

Ha olyan szörnyű a csaj,akkor miért nem hagyja el?

Csak ő áll kettőtök közé,nem?

9. inta
2013. aug. 5. 21:19

Erre én is kíváncsi lennék, hogy mi a tanulság.


Nem ítéllek el azért, ami történt, de az eddig olvasottak alapján jobban jársz, ha az úriember együtt marad a szörnyű perszónával, és veled sem kezd tartós szeretői viszonyba.

2013. aug. 5. 21:19
Egeszsegedre!...es mi a kerdes? :)
2013. aug. 5. 21:17

a masik mindig szornyu perszona... avagy a "do:g" - a rivalisok mindig ezt mondjak;

meglehet, te sem vagy mintakep masok szamara;

6. Cessi (válaszként erre: 4. - Nuray)
2013. aug. 5. 21:17

Köszi, ebből nagyon sokat tanultam. :)

Csak magyarázd el, hogy mit :)

2013. aug. 5. 21:15
S mit tanultál az esetből?
4. Nuray (válaszként erre: 3. - Cessi)
2013. aug. 5. 21:15
Ismerem a csajt...tudom milyen...Azért írtam ki, mint bárki más..okulásból, tanulásból...
2013. aug. 5. 21:14

És ezt most miért írtad ki?

Van barátnője. Lehet, neked az mondja, hogy szörnyű perszóna, közben meg kis kalandra vágyott..

2013. aug. 5. 21:13
Fuss gyorsan, ha nem téged választ!
2013. aug. 5. 21:10
A mi történetünk 7 éve kezdődött mikor bemutattak minket egymásnak. Ő 22 én 17 éves voltam. Az első perctől erős vibrálás és vágy volt köztünk. Sokáig kerülgettük egymást, de csókon és pár kósza érintésen kívül nem történt más. Aztán nekem barátom lett neki pedig barátnője. De néha akkor is találkoztunk, igaz akkor az se volt, mint eddig, tiszteletbe tartottuk h mindkettőnknek van valakije. Megbeszéltük h akkor megszakítunk minden kapcsolatot egymással, mert ez így nem lesz jó... Aztán az én kapcsolatom megromlott, és az övé is, csak ő nem szakított, hanem volt mellette valakije....Aztán ő is eltünt, és megint felkeresett. Nekem ugye senkim, neki ott a barátnője, ami nem mentség de egy szörnyű perszóna...Nem értem mért van vele, és ő se...Szóval találkoztunk a napokban 1 év után körülbelül. És megtörtént, ami már több éve gyülemlett bennünk. Odaadó volt és gyengéd..s nincs bűntudatom :( A barátnője miatt :( Ez van...Lehet rám követ vetni, de aki nem érzett még így, az nem tudja miről beszélek...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook