Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7 év után kéri a lányomat! Most mi van? fórum

7 év után kéri a lányomat! Most mi van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
96. 274c9996b8 (válaszként erre: 95. - Buzasi1983)
2010. okt. 15. 14:07

Ezek nagyon jo hirek , mivel szerintem ha , neki kell odajarni hogy lathassa a kislanyt , s mi több fizetni az utjait , gondolom lefog csillapodni az apai "szeretete" ami ugye soha nem volt !

Hat nezd ha lehetseges onnet intezd a dolgokat , esetleg a Magyar konzulatuson kersztul ? Mert gondolom hogy ,magyar allampolgar vagy ? Viszont ne ejsd az ottani ugyvedet sem , ki tudja talan szugseged lessz ra ?

95. buzasi1983 (válaszként erre: 94. - 274c9996b8)
2010. okt. 15. 13:22

Tegnap el is mentem ugyvedhez aki megnyugtatott,hogy nem lesz semmi gond,mert:

1.sem itt sem otthon nem latogatta a gyereket.

2.a lanyom hivatalossan van ide bejelentve ugyanugy mint en, tehat nem bujkaltunk kovetkezteteskeppen nem

csinaltam semi jogelleneset.

3.mivel meg csak 10 eves a gyermekem nem varhatja el,hogy havonta ide-oda utaztassam ugymeg foleg nem,hogy a csop lanyom azt se tudja kihez kellene mennie.Ha latni akarja a gyereket akkor neki kell rola gondoskodnia,hogy a gyereknek ebbol a legkevesebb hatranya legyen,egyszoval o jojjon ide.

Elvileg ezt el kell hogy fogadjak az itteni es az otthoni miniszterium is.

Viszont azt is mondta az ugyved,hogy a legegyszerubb,ha haza megyek es egy otthoni ugyveddel beszelek,es kerem a lanyom teljes jogu felugyeletet.

Szoval most orulok is,meg nem is,mert most mar 100%an tudom hogy semmi bajunk nem eshet,de melyik ugyved fogad majd igy hogy en alig tudok hazajarni,szoval ha barki tud valakit,aki igy is foglalkozna velem akkor szoljon.

94. 274c9996b8 (válaszként erre: 93. - Buzasi1983)
2010. okt. 14. 12:47

Mindenesetre szerezz egy jo ugyvedet,akinek elmondod az elözmenyeket es hivatalossan megtudod hogy,mire szamithatsz ? Fogalmam nincs milyenek az otthoni törvenyek ilyen esetben , mert ez egy szemet pasi es semmit nem erdemel !

Persze az is lehet hogy csak piszkalodni akar , vagy penzt akar töled kicsikarni ?

Ezert kell az ugyved es barmit ir mindent sporolj meg , de Te ne irj vissza semmit !

93. buzasi1983 (válaszként erre: 92. - 274c9996b8)
2010. okt. 14. 12:39
en is igy vagyok vele egyszer visszairtam neki, hogy ne fenyegetozzon es utanna egybol le is tiltottam a leveleit,barmikor megtalalhatott volna eddig is,de neki a rendorseghez kelett eloszor szaladni,hat akkor most is oda szaladjon ha valamit akar.
92. 274c9996b8 (válaszként erre: 82. - Buzasi1983)
2010. okt. 13. 17:45

Szerintem ne vedd figyelembe es ne is valaszolj arra amiket irkal neked ! Az hogy nem kereste a gyereket 7-evig , plussz elfogadta aljasul hogy nem kell anyagi segitseg neked , mar böven eleg arra hogy semmi joga ,semmit követelni töled !

En a helyedben csak ugyveden keresztul(tehat csak hivatalossan!)erintkeznek vele !

91. 274c9996b8 (válaszként erre: 35. - Buzasi1983)
2010. okt. 13. 17:34
Hat igen ,ebben en is egyet ertek , ha egyszer valaki elhagyta a gyermeket arra nincs megbocsajtas.
90. buzasi1983 (válaszként erre: 89. - Aa35c27f5c)
2010. okt. 13. 17:19

nah igen ...kb ilyen az en exem is nagyon okosnak akar mutatkozni kozben meg...a level helyesirasi hibain orakon keresztul rohogtunk a noveremmel.

Az a baj,hogy tudom, hogy semmi bajunk nem lehet,es minden ugyan olyan lesz,mint eddig,de van kb. 1%esely,hogy megsem.Es ez az 1% keszit ki a legjobban.

2010. okt. 11. 06:02

Ja, még egy kissé nevetséges és tanulságos történet...Mikor nálunk megvolt a tartásdíj megállapításáról a tárgyalás, akkor kislányom épp, hogy elmúlt 2 éves...Nevetséges volt az egész, látszott, hogy exem hajlandóságot sem mutat semmire, az összeget is azért fogadta el, hogy mehessen végre haza...Majd a tárgyalás végén hangosan, vigyázzban állva megkérdezte a bírótól, hogy jól tudja -e, hogy elviheti hétvégenként a gyereket.

A bíró válasza: Igen uram, hároméves korától elviheti kéthetente hétvégén, de el ne képzelje ám, hogy az a kisgyerek bárkivel el fog menni.


Okosat akart kérdezni, és jól beégett. Nyilvánvaló volt a bíró számára is, hogy mennyire "jó" apuka...még vasárnapinak sem lett volna jó, és valóban, nem lett belőle még ez sem.

88. aa35c27f5c (válaszként erre: 87. - Buzasi1983)
2010. okt. 11. 05:58
Ne idegeskedj ezen, az idő megold mindent, és lássuk be, az idő is a Te/Ti oldalatokon áll, pont azért, mert eddig nem volt kíváncsi, hogy éltek -e vagy haltok...
2010. okt. 9. 18:22

igen irtam neki vissza,hogy koszonom az erdeklodeset az "ugy" jol van es nem kell hogy fenyegessen,es hogy majd a birosagon en is elmondom az allaspontomat.

Igen ,igazad van az lenne a legegyszerubb ha megbeszelnenk,de o nem keresett soha a neten sem az otthon elo rakonaimat sem kereste fel,hogy o fel akarja venni a kapcsolatot a lanyommal.Szoval eleg nehez ugy gondolkoznom,hogy ne boruljon el az agyam,hogy o hatulrol jon mellbe es osztja nekem az eszt.

Jah azt meg hozza kell tennem ,hogy ameddig otthon eltunk ,sem kereste a gyereket,szoval foggalmam sincs,hogy mi tortent vele.

En csak magambol indulok ki, tudja a cimunket ha anyira akarja, miert nem ul fel a repulore vagy ul be a kocsiba, es jon es veri az ajtomat,hogy marpedig a latni akarja a gyereket!?

Szoval nekem ezek a kerdesek fordulnak meg a fejemben es nem talalok ra valaszt, csak azt hogy nem tisztak a szandekai.

2010. okt. 9. 13:11

Értem. Az örökölt lakásnak a fele nem hinném, hogy illetné őt, mert, mint mondtad, nem írta alá sem tanú, sem pedig ügyvéd, bár nem tudom, annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz.

Tényleg érdekes, meg valóban idegesítő lehet, hogy nem azt kérdezi először, hogy van a gyerek, hanem fenyegetőzik, de az is lehet, hogy csak azért viselkedik így, mert, mint a legtöbb szülő (még ha el is hagyta a gyermekét és később újra szeretné látni/szeretné vele tartani a kapcsolatot) képes lenne bármit megtenni a gyermekéért.

Egyébként nem lehetne valahogyan megbeszélni az apával a dolgokat? Sokkal egyszerűbb és hát nyilván anyagilag is kedvezőbb lenne mindenki számára, ha nem kerülne sor bírósági pereskedésekre. Mondtad, hogy írt iwiw-en. Válaszoltál neki, írtál neki valamit? Én azt tanácsolnám (még ha nehéz is, de a gyermek érdeke is úgy gondolom, ezt kívánja), hogy írj neki egy üzenetet, vagy valahogyan vedd fel vele a kapcsolatot, telefon, bármi, és türelmesen, nyugodtan, nyugodt hangvétellel mondd el neki a problémáidat, beszélgess el vele, érdeklődj felőle is, hogyhogy előkerült, stb. Hátha még valami jó is kisülhet belőle. Csak nyugodtan és türelmesen, mert ilyen helyzetekben a vita nem old meg semmit, hallgassátok meg egymás álláspontját, nézőpontját, azután pedig próbáljatok közös nevezőre jutni. Én így tennék, de ez csak az én tanácsom, tudom, nem sokat számít, de azért egy-két próbálkozást megérne szerintem. :)

2010. okt. 8. 18:57

igen, alairtam hogy nem kerek semmi fele anyagi tamogatast,es nem is kertem soha,szoval nem tudom mivel vezettem volna felre a"hatosagokat"es egyalltalan milyen hatosagokrol beszel ,mert alairta a gyerek utlevelet ,tudta hogy elkoltozunk.

(csak ugy mellekessen az is benne volt a megalllapodasban hogy neki kell a lakasom fele amit apukamtol orokoltem ,jah es semmilyen tanu illetve ugyved nem volt jelen)szoval nem igazan erdekel az a papir.Csak az idegesito,hogy a het eve nem latott lanyat, ügynek nevezi, es nem az az elso kerdese hogy van, hanem inkabb elkezd fenyegetozni,mint valami ovodas.

En orulnek a legjobban ha birosagra mehetnek, es en is elmondhatnam az allaspontomat,mert egyenlore ugy van beallitva a dolog mintha en elraboltam volna a sajat lanyomat.

84. rock'n'rollGirl (válaszként erre: 82. - Buzasi1983)
2010. okt. 8. 16:22
Szia! Először is, mi igaz ebből a levélből, amit kaptál? Ha semmi nem igaz belőle, akkor nem kell félned, ha viszont igaz, akkor...
2010. okt. 7. 18:00
kivancsi lennek, nektek mi a velemenyetek eggezik-e az enyemmel vagy teljesen mas?
2010. okt. 7. 17:58

Szia Szilvi

Szia András vagyok , az ügyben kerestelek meg téged, mert nem tetél elegeget aBelgiumi hatoságnak .

Te nagyon jól tudod hogy meg állapodást írtál allá , hogy nem kell gyerek tartást és egyébb tartási dijat feléd . Te ezt fel rugtad a közzös meg állapodást és fére vezeted a hatoságot, ezért téged az ottani hatoságok Bírosági eljárást inditotak elened amenyiben nem jelensz meg . Ha jelenlegi címededet el hagyod ammin most jelenleg tartozkodol az Interpol fog körözni téged . Gondold át hogy én a gyerekrül soha nem mondok le . itt el érsz vagy telefeonon......

2010. okt. 7. 17:57
Hat lanyok ma azt hittem lefordulok a szekrol, kaptam egy uzenetet az iwiwen.Az apuka irt Mindjart bemasolom mit irt 7 ev utan eloszor.
80. rock'n'rollGirl (válaszként erre: 73. - Anyky)
2010. aug. 20. 01:48

Szia!


Miért, ha a gyerek később megtudja, hogy az apja szerette volna vele felvenni a kapcsolatot, de az édesanyja ezt titkolta előtte és nem adott nekik esélyt, akkor nem alakul ki a gyermekben egy negatív kép, érzelem az édesanyjával szemben?

Nem kötözködni akarok, csak ha már tettél egy feltétezelést akkor itt egy másik. Ennek nagyobb a valószínűsége, mint annak, hogy az apa kimásolgatja a hsz-eket. Egyébként meg szerintem nincs abban semmi, hogy az anyuka egy fórumon kér tanácsot másoktól. És nyilván az apuka sem lenne meglepődve - ha esetleg idetévedne, hogy a hölgy milyen véleménnyel van róla.

79. rock'n'rollGirl (válaszként erre: 65. - Tamianyu)
2010. aug. 20. 01:42

Szia!


Igen, véletlenül félreértelmeztem, elnézést kérek. Elég lett volna egyszer is leírni és nyugodtan lehetett volna kedvesebben.


Ildi

78. Tamianyu (válaszként erre: 75. - 342bae44d8)
2010. aug. 17. 22:44

Nagyon elkeserítettél most,ha miattam nem jösz hiányozni fogsz:-)))))))))))))))

Egyébként szerinted mit keresne egy fórumon egy 7 éve gyerek?

Én meg afórum indítóval értek egyet,mert szerintem igaza van!

77. Tamianyu (válaszként erre: 76. - Anyky)
2010. aug. 17. 22:41
Én is íg gondolom,aki színvonal alatt van annyira,hogy értelmezni sem tudja a leírtakat az ne reagáljon rá!Egyébként én szólítottalak le?HP!
76. Anyky (válaszként erre: 74. - Tamianyu)
2010. aug. 15. 16:17

Még jó, hogy semmi közöm nincs hozzád! Hál istennek!

Valamit nagyon félreértettél, mert egyáltalán nem utasítgattalak. Senkit nem szoktam. Úgy látom, ez a te asztalod.

Ez egy fórum, s a véleményét mindenki elmondhatja, de tudod, az már egyáltalán nem mindegy, milyen stílusban teszi ezt. A te stílusod bántó, és durva. Csak annyit írtam, hogy gondolkozz el ezen. Bocsika, de elfelejtettem, hogy ez nem jó ötlet, ugyanis nincs mivel! :-)

75. 342bae44d8 (válaszként erre: 74. - Tamianyu)
2010. aug. 13. 16:13
végül is én nem bunkóztalak le téged ismeretlenül, kérlek te se tedd, mert elég csúnya dolog....és az előtted szólóval egyet értek, sőt véletlenül a saját 7 éves lánya is ide keveredhet és ha feltételezzük, hogy tud olvasni lehet megdöbbenne az anyján, hogy itt kér az ő sorsáról tanácsot....de mindegy......kiszálltam a témából-és tényleg nem bántásból,- de legtöbbször az ilyenek miatt, mint te
74. Tamianyu (válaszként erre: 72. - Anyky)
2010. aug. 13. 12:53

Ez egy fórum!Mi abban a kötekedés,ha reagálunk dolgokra?Amint látom te is ezt teszed,és még sokan mások is.Ő írta,hogy nem fél-e a kérdező attól,hogy az exe idetalál és olvassa a leírtakat,én meg reagáltam rá,hogy szerintem nem kell foglalkozni a véleményével akkor sem.Mert sztem egy ilyen pasi aki eddig tojt a gyerekére csak kussoljon.Nekem meg ez a véleményem ha megengeded kedves.....

Egyébként otthon a gyerekeidet a családodat utasítgasd ne engem,hozzám semmi közöd!Nem fogom megkérdezni sem tőled sem mástól,hogy mikor mire reagálhatok,és a véleményed sem érdekel.

Ő bunkó módon reagált az írásomra,ennyi.Talán tényleg meg kellene tanulni olvasni,majd értelmezni a leírtakat!

73. Anyky (válaszként erre: 68. - 342bae44d8)
2010. aug. 13. 10:24

Részemről egyetértek veled.

Nem szabad ugyan, hogy mások véleménye irányítson bennünket, de bizony figyelembe kell vennünk mások érzéseit, érdekeit, és hogy mit mondanak és hogy ilyen nyíltan, fényképpel vállalja a véleményét valaki, bizony nem biztos, hogy szerencsés.

Elég, ha csak kimenti ezeket a véleményeket az apa, megmutatja az amúgy már nem kis gyereknek, és azonnal negatív vélemény alakul ki benne a saját anyjáról. És ugye nem ez a cél? És még csak kommentálnia sem kell, a szavak magukért beszélnek...

72. Anyky (válaszként erre: 71. - Tamianyu)
2010. aug. 13. 10:20
Miért kell mindig kötekedni? Mindenkinek lehet véleménye, és bizony az sokszor eltérhet a tiedtől. nem biztos, hogy te látod jól a dolgokat, erre még nem gondoltál?
71. Tamianyu (válaszként erre: 70. - 342bae44d8)
2010. aug. 11. 23:11
Értelmezni kell a leírtakat,még ha nehezen is megy,azután reagálni!:D
70. 342bae44d8 (válaszként erre: 69. - Tamianyu)
2010. aug. 11. 20:34
bocsika , de nem neked írtam, hanem a fórom kiírójának.....így gondold végig.......és utána írj......
69. Tamianyu (válaszként erre: 68. - 342bae44d8)
2010. aug. 11. 09:40

Az miért lenne baj?

Meg aztán kit is érdekelne?

Én magasról letojom mit tud vagy gondol az exem,és még sokan mások...:D

Nálunk semmit nem tett le az asztalra,nem nevelte fel a gyerekét,nem gondoskodott róla...stb,ezek után szerinted lehetne egy ilyen apának szava véleménye?

Hát nem!

És ebben az esetben sem!

2010. aug. 10. 07:06
mondjuk nekem fura, hogy így fényképekkel is mered vállalni magad így aztán ő is könnyen elolvashatja amiket írsz róla...nem tudom.....
67. aa35c27f5c (válaszként erre: 63. - Rock'n'rollGirl)
2010. aug. 9. 17:04
Én az igazság elmondása vagy el nem mondása alatt nem azt értettem, hogy egyáltalán tudja -e, hogy van egy édesapja, hanem ezt az egész huzavonát...Hogy most hirtelen látni akarja...vajon miért? Vajon meddig...Ez lehet az arcra esés...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook