Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6+2 petezsák (üres) fórum

6+2 petezsák (üres) (beszélgetős fórum)


2021. aug. 27. 20:17
Szia. Lehet tudni mi lett veled kérdező?:)
7. bnusinna (válaszként erre: 6. - Cebdd5a823)
2018. ápr. 24. 08:52
Köszönöm :)
6. cebdd5a823 (válaszként erre: 5. - Bnusinna)
2018. ápr. 24. 08:33

Akkor lehet, hogy egyszerűen az enyém se tudta, mit kell nézni :D

Szorítok, hogy minden rendben legyen legközelebb! :)

2018. ápr. 24. 08:30
Hát akkor itt talán az orvos kommunikálta le egy picit félre érthetően nekem a dolgot. Illetve lehet elösszőr azért volt picit negatív mert menzesz szerint 7 hetesnek kellett volna már lennem...de valószínű késöbb volt peteérésem....jajj csak ezt az egy hetet bírjam még ki :) amúgy mikor a páromnak mutattam a tesztet vigyorogva elkezdett ő is vigyorogni még fotózgatni aztán azért fél óra múlva oda jött hozzám és megkérdezte mit is kell nézni.... :D
2018. ápr. 24. 08:14

Én is 6 hetesen voltam először nőgyógyásznál, nekem is csak petezsákot láttak :) Kaptam új időpontot két héttel későbbre és akkor már pulzált a szíve. :)

És nekem is úgy rémlik, hogy nem volt róla szó, hogy üres vagy sem, csak az, hogy túl hamar mentem.

(A tesztem nekem is halvány volt, a férjem nem is látta a második csíkot :D)

2018. ápr. 24. 07:15
Köszönöm :)
2018. ápr. 23. 23:25

Sztem tokre ne idegeskedj, az sokkal tobbet art!

Ilyenkor meg annyira picike, hgy nemmsok mindent lat a doki se. Nyilvan azert mta, hgy 2 het varakozasi ido,mert akkor mar sokka, tobb minden latszik.

Emlekeimben amugy csak az van, hgy petezsak lathato, pont. Nem az,hgy ures meg tele...

Ha latszik, mar szuper! Csak pozitivan :)

2018. ápr. 23. 23:04
Múlthét szerdán voltam nőgyógyásznál, hogy megnézhessem a babókámat két ugyan halvány de pozitív terhességi teszt után, de sajnos az orvos csak üres petezsákot talált... 6+2 naposan ez mennyire reális? Vagy baj van? A doki azt mondta, hogy előfordul ilyen de az is lehet, hogy már nincs. Tehát se pozitívat se negatívat nem mondott... én meg azt se tudom, hogy mit gondoljak. Két hetet mondott hogy menjek vissza, ebből lassan már egy letelt, de ez nagyon ideg örlő....ha mondjuk el halt volna a magzat és ezért üres a petezsák akkor minden esetben vérezném kellett volna? Amúgy a héten csináltam még egy tesztet ami kb 10 másodperc alatt lett "rikító" pozitív...de tudom, hogy a hormonok lassan ürülnek ki, de akkor is , ez legalább pozitív, nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook