Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 60 napig ki kell bírni - 2013. február 20-tól ki tart velem a diétában? fórum

60 napig ki kell bírni - 2013. február 20-tól ki tart velem a diétában? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Skyfall (válaszként erre: 40. - Virgie)
2013. márc. 19. 18:01
Oké, sok sikert! Sajnos én már nem sokára inkább nagymama leszek :)
40. Virgie
2013. márc. 19. 10:54

indítottam

[link]

én ott folytatom

39. Virgie
2013. márc. 19. 08:31
Lehet, hogy indítok saját fórumot. Hátha csatlakozik még hozzám hasonló kismama
38. Skyfall (válaszként erre: 37. - Virgie)
2013. márc. 18. 18:02

Szia, nem jár erre rajtunk kívül senki.

Én múlt héten fogytam, aztán megint jött vissza.

Sajnos vizesedem. Holnap tartok egy gyümölcsnapot, remélem ez fog segíteni.

Ügyes vagy, hogy sikerült fogyni az Anyósnál is.

37. Virgie
2013. márc. 17. 21:34
Nem tudom a fórum nyitónknak vajon sikerül a 60 napos programja?
36. Virgie
2013. márc. 17. 21:32

Az anyóséknál töltött nyaralás nagyon megnehezítette a dolgomat. De tartottam magam, és egy kicsi lement a héten is.

Rosszabbra számítottam. Holnaptól azonban újra beindul a naplózás és, remélem kicsit sportolni is tudok majd. Legalább annyit, hogy elgyalogolok az oviig meg vissza. Ami majdnem 2 km gyaloglás, emelkedőkkel, és 7 kg plusz súllyal (hordozom a kicsit)

35. Skyfall (válaszként erre: 34. - Skyfall)
2013. márc. 11. 18:52
Nahát, azt hiszem elnéztem, nem fogy a Hold, hanem növekszik, úgyhogy erősnek kell lennünk.
34. Skyfall (válaszként erre: 33. - Virgie)
2013. márc. 11. 18:08

Hát tudod, még ha délelőtt eszel egyet-kettőt, akkor nem olyan nagy baj, jobban elégeted. Kitartás!

Én kicsit fogytam megint, és fogy a Hold is az segít nekünk.

33. Virgie
2013. márc. 10. 22:21
Anyós nagyon finomakat süt. De még tartom magam
2013. márc. 10. 10:56
Ügyes vagy én most kicsit stagnálok, de hétfőtől már újra fogy a Hold és azzal majd én is, remélem :)
31. Virgie
2013. márc. 8. 23:00

Az utóbbi pár napban annyit kellett rohangálnom, hogy nem volt időm írni a naplót. De azért nem engedtem el magam. Ma megírtam és egész jó lett.

Jövő héten anyóséknál leszünk, ott nincs net, és csak telefonról fogok tudni netezni. Lehet, hogy nem jutok el ide.

Azért nem adtam fel.

2013. márc. 6. 09:04
Ja, most növekszik a Hold sajna.
29. Skyfall (válaszként erre: 28. - Virgie)
2013. márc. 6. 08:56

Szia, jobbulást nektek! Ez az időjárás kedvez a betegségeknek sajnos. Ha cukor nélkül etted, akkor nem lehetett az olyan vészes.

Én stagnálok most pár napja, várom, hogy mozduljon meg újra a mérleg, persze csak kicsit várhatok, mert én számolok kalóriákat, csak a vacsorát hagyom ki. Tegnap sem ettem már 3 után semmit. Ez persze nem mindig van ilyen korán, de most így jött ki.

Lehet, hogy még egy Norbi beütést is kellene adnom a "fogyókúrámnak".

Nem néztem, hogy a Hold állás kedvez-e nekünk?

28. Virgie
2013. márc. 5. 20:22

Mindenki beteg :(

Ma túrógombócot rendeltek a gyerekek, és mivel mind a 3 betegen fekszik, nem volt szívem nemet mondani nekik. Annyit rohangáltam körülöttük, hogy kétfele főzni már végképp nem maradt erőm.

Főleg, hogy már nekem is fáj a torkom, és köhögök is.

Nem tudom mennyit ettem össze, mert nem is számoltam, de szerintem sokat. Mondjuk legalább nem tettem rá porcukrot és tejfölt.

2013. márc. 5. 06:47
hello, ennek örülök. Kb. én is így vagyok, hogy most nem változott a súlyom, bár nem digitális mérlegem van, de az sem tökéletes, mert az sem mindegy, hogy hová teszem le, mert képes többféle értéket mutatni, akár 1 kg-os különbséggel is.
26. Virgie
2013. márc. 4. 20:08

Én jövök minden nap.

Ma álltam mérlegre, és ami várható is volt, még nem mérhető a súlyvesztés.

Mivel a célom nem a hirtelen fogyás, és csak napi 300 kcal-val eszem kevesebbet, mint amit elhasználok, így az elmult héten elvileg 0,5 kg-tól kellett volna megszabdulnom. Amit az én kis mechanikus mérlegem ki sem mutat.

Én már annak is örültem, hogy nem volt több, mint amit a kezdéskor mértem.

Nemsokára veszek a digitális mérlegbe elemet, és akkor már jobban követhető lesz a súlyom.

2013. márc. 4. 15:57
hú, itt nem nagy aktivitás, pedig együtt mindig könnyebb
24. Virgie
2013. márc. 2. 20:49

Nekem a súlytartással nincsen gondom. Hacsak nem vagyok terhes. Minden dkg ami rajtam van várandósság közben jött fel. Olyankor farkasétvágyam van.

No és ma is megírtam a naplót. Sajnos kicsit engednem kell a gyeplőn, mert mintha kevesebb tejcsi lenne a babának.

Ma ráálltam a mérlegre, de még nem látszik változás.

Remélem hétfőn azért lesz valami.

2013. márc. 2. 11:48
Na, ez jo forum, elvileg pont 60 nap kell a maradek kiloim leadasara. Ugyhogy jelen. De utana is muszaj figyelni....Ezt nem szabad elfelejtenetek! Viszont 1-2 kilot konnyebb leadni, mint 10-20-at, ugyhogy a sulytartas bizonyos szempontbol nehezebb,de szerintem lelkileg konnyebb lehet, foleg aki nem tulsagosan hizekony.
22. Skyfall (válaszként erre: 1. - Well)
2013. márc. 2. 10:53
Szia én is, most kezdtem el február 11-én, ha jól emlékszem. Nekem kicsit tovább fog tartani, mint 60 nap, de azért veled tartok :)
21. Virgie
2013. márc. 2. 00:01

5. nap:

Majdnem elbuktam ma, mert vendégségben voltunk és szilvás gombóc volt a vacsi. De megálltam, és akármilyen késő is van, megírtam a naplót.

2013. febr. 28. 23:02
Én is bejelentkezem, én 18-án kezdetem, de 200 napot tűztem ki magamnak, úgy érzem, hogy utána már úgy maradok :-) Szóval már csak 190 van hátra :-D
19. Virgie
2013. febr. 28. 22:31

Nem nagy az aktivitás, de azért én bejelentkezem.


A 4. nap (hétfőn kezdtem) és eddig még jó vagyok.


Én ott szoktam elcsúszni (már próbáltam párszor), hogy ellustálkodom a napi kalóriákat beírni. Előbb csak saccolom, aztán már azt sem.

Szóval amíg írom a naplót rendesen, addig nem lesz baj.

Itt a célvonalzóm:

[url= [link]

Created by MyFitnessPal.com - [url= [link] Weight Loss[/url] Tools

18. Virgie
2013. febr. 27. 21:45

Én is jövök.

Én a héten kezdtem hétfőn.

Az 1. célkitűzés, hogy 2000 kcal alatt legyen minden nap az étkezésem.

A 2. a napi édességfogyasztást max 300 kcal legyen ebből. (szénhidrátfüggő vagyok, ezért nem akarok egyik napról a másikra 0 édességet, mert az úgysem menne sokáig.)


Mivel még szopizik a kisbabám, így nagyon drasztikus fogyókúra nem jöhet szóba. Szeretnék heti 0,5 kg-tól megszabadulni.

A 60 nap után én folytatnám tovább.

2013. febr. 25. 14:52
inult a fogyokura? en is csatlakoznek :)
2013. febr. 20. 14:33

szia!

én csatlakoznék!

rövid célokkal (2 HETES KITŰZÉSEK)

próbálkoztam eddig!

első 2 hét alkalmával -3 kilóval lettem könnyebb!

odafigyelek a kajára,és járok flabelosra!


most indul a második 2 hetem!


neked mik az elképzeléseid?

2013. febr. 20. 11:37
Ééés hogyan képzeled a közösségi diétát :)? Leírod mit szabad enni és akkor mindenki csak azt :), vagy egyéb megoldás :) ?
14. Well (válaszként erre: 13. - Kszb)
2013. febr. 19. 19:31
Ha nem, akkor majd egyedül megpróbálom. Talán menni fog. Csak nehéz, ha egyszer megingok, akkor huss, vége, nem bírom folytatni. Pedig egyszer már sikerült:)
13. kszb
2013. febr. 19. 18:53
biztosan akad :)
12. Well (válaszként erre: 11. - Kszb)
2013. febr. 19. 18:46
Persze, én is így gondoltam. Jó lenne valaki, aki velem tartana ebben.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook