Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 60 kilóról -3 fórum

60 kilóról -3 (beszélgetős fórum)


11. mums
2011. júl. 19. 10:39

Szerintem , ha helyi fogyast szeretnel akkor menj el egy maszirozasra azok tudnak segiteni.

Vagy mielott belevagsz kerdezd meg a maszirozot , hogy tud-e segiteni?

2011. júl. 13. 16:03
Attól függ milyen magas vagy.Én is 6o.kg vagyok...167magas...még soványnak tűnök,pedig elég sok a 6o szerintem.Magasságtól függ minden.Amúgy a pasik nem szeretik a pálcika csajokat és szerintem sem nőies...
2011. júl. 13. 15:55

Szerintem 3 kiló leadásától ne várd, hogy a csípőd, combod annyira vékony lesz. Főleg ha az a típus vagy, aki nem onnan fogy.

Ha hirtelen akarsz sok kilótól megszabadulni(amire nincs is szükséged szerintem) akkor csak lötyi-pötyi leszel, annak semmi értelme.

2011. júl. 13. 15:25

Igen, augusztus elején. Tudom, hogy 171-hez a 60 abszolút nem sok, de a lábam, csípőm nagyon vastag, széles, és úgy szeretnék felvenni egy csini kis menyecske ruhát. Felül nincs gond, a derekam is 60 cm, de lejjebb....

Tudom, hogy az utolsó pár kiló a legnehezebb, pláne ennyi idő alatt, de hátha valakinek bejött valami.

A neten csak olyanokat találok, hogy 5, meg 10 kiló 3 hét alatt, de nagyobb súlynál, akin nincs sok, azok nem tudom, hogy csinálják

2011. júl. 13. 12:43
Ja,és szerintem sokat edzel,ha ezt tartod,akkor tuti fogsz még fogyni,de azt mondják az utolsó pár kiló a legnehezebb. Szerintem már ne fogyni akarj a nagy napig,hanem lazulj,készülj!!! :)
6. d08aec9c92 (válaszként erre: 5. - Beth26)
2011. júl. 13. 12:41

Azért a 60 kilóval egyáltalán nem vagy dagadt :) Én a szülések előtt 58 voltam,de volt hogy 60 és csinosnak éreztem magam,sőt volt aki szerint vékony voltam.

Férjhez mész 3 hét múlva?

2011. júl. 13. 10:26

Sziasztok

naplót vezettem, mert már egy jó ideje tudom, hogy augusztusban lesz a nagy nap. Először 90 napossal kezdtem, de 3 hét alatt nem volt nagy változás, aztán Update. Május 13-án 66 voltam akkor 3 hét alatt lementem megint 62,7re bűnözéssel, de fehérjeturmixot ittam, aztán vissza 64,4 onnan megint csak light kaja, vagy csak fehérjeturmix levessel, vagy káposzta aztán bécsi most értem el a 60at, de ez jó sok idő volt, és most már csak 3 hét van. félek, hogy ha megint elkezdem a turmixos koplalást akkor se lesz semmi, heti 5x másfél órát tornázok, futok, más nap meg taposok, hogy ne leyen ugyanaz, de szerintem az erősíti a combomat, mert igazából a térd, comb, csipő a vastag, dagadt részem

2011. júl. 13. 10:02

Szia!

Én is 60 kg körül tartok, és 58 a cél. Itt most állok egy ideje, 3-4 hete már nem nagyon változik a súlyom.

Nekem tuti tippem nincs (Én a mértékletes evésben bízok, és manapság számolom a kalóriákat, valamint 6 után nem eszek.) ,csak sok sikert kívánok! :)

3. d08aec9c92 (válaszként erre: 1. - Beth26)
2011. júl. 13. 09:57

Szia!


Azt a 8 kilót hoygan adtad le? Mennyi idő alatt? Én most futok,meg nem vacsizok,meg még egy kis B.A. torna

2. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Beth26)
2011. júl. 13. 09:53

Én 12 nap alatt 4 kilót fogytam...

A titka: 5 darab fogimplantátum lett beültetve...

2011. júl. 13. 09:51

Sziasztok!

Segítséget kérnék 60 kilóról szeretnék 3 kilót leadni 3 hét alatt. Mindent próbáltam mostanában -káposztaleves 3 nap alatt semmi, bécsi diéta- megállt, de nem akar tovább menni. 68-ról ment le 60-ra, de nagyon szeretnék még 3 kilót leadni. Van valakinek valami tuti tippe, hogy mit lehetne? Tegnap már 59,9 voltam,de mára megint 60,1 lettem :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook