Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 60-as években születettek beszélgessünk... fórum

60-as években születettek beszélgessünk... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. máj. 31. 19:08

Volt valaki kint a Rockarénában februárban???

Állati jó volt!!! Hiába, tudnak az öregfiúk!!! (a Vikidált leszámítva)

2007. máj. 28. 08:50
Tudom, hogy az ország minden pontjáról Hoxázunk, de hátha van érintett: Budapest Közvágóhíd, HÉV, 3,13-as járat? Aki érintett, az biztos tudja miért!? :)
27. 'szti (válaszként erre: 22. - A1a3db480a)
2007. máj. 28. 08:09

:-))))

ezeket tényleg csak ez a korosztály érti

Ifi park...

26. a1a3db480a (válaszként erre: 25. - 54ec386d0c)
2007. máj. 27. 23:45
:) ha ennyire akarod akarod, biztos biztos összejön! Mi is szoktunk noszti bulikat tartani, régi lemezjátszóról!!! Isteni! Azt szerintem csak a mi korosztályunk tudja, milyen buli, ha 'ugrik a tű' :)
2007. máj. 27. 23:39
Én is még ide tartozok 69-es tulajdonkép mindent leírtatok. Ahol dolgozok majdnem mind egy korosztály vagyunk lányok, fiuk, vegyessen. Sokat beszélgetünk erről a témárol. Én most is úgy érzem, hogy képes vagyok mindenre mint pár évvel ez előtt, de most már "bölcsebben". A zene? Nálam minden be jött. Korál, R-go, Zoltán Erika, imádtam falvakba a bulikat. Stoppal jártunk, ha nem jött be akkor meg gyalog. Közben vissza mennék abba az időbe, de azt hiszem csak egy kis időre. Mert most is jól érzem magam. Tavaly a haveri kör csinált egy bulit csak mi voltunk akkik régen együtt jártunk, a kor zenéje szólt. Nagyon klassz volt. Remélem idén is össze jön.
2007. máj. 27. 23:39
Én is még ide tartozok 69-es tulajdonkép mindent leírtatok. Ahol dolgozok majdnem mind egy korosztály vagyunk lányok, fiuk, vegyessen. Sokat beszélgetünk erről a témárol. Én most is úgy érzem, hogy képes vagyok mindenre mint pár évvel ez előtt, de most már "bölcsebben". A zene? Nálam minden be jött. Korál, R-go, Zoltán Erika, imádtam falvakba a bulikat. Stoppal jártunk, ha nem jött be akkor meg gyalog. Közben vissza mennék abba az időbe, de azt hiszem csak egy kis időre. Mert most is jól érzem magam. Tavaly a haveri kör csinált egy bulit csak mi voltunk akkik régen együtt jártunk, a kor zenéje szólt. Nagyon klassz volt. Remélem idén is össze jön.
23. H MAYA (válaszként erre: 19. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 27. 21:59
Az ősz hajszálak már rég itt vannak, erre találták fel a festékeket,a krémek jók a ráncok ellen,de a hőhullámok elleni hormontartalmú bogyókat nem merem kipóbálni.Cskhogy nagyon sokat kinlódok a klimax ezen tüneteivel.valaki tud-e okosat mondani nekem.
22. a1a3db480a (válaszként erre: 14. - 'szti)
2007. máj. 27. 19:31
HBB, Rolls Frakció, Beatrice :) Istenem, tök jó volt! Alföldi bakancs, ricse kendő? Most meg csináljunk úgy, mint komoly felnöttek :)!? A régi Edda számokat most is kívülről fújom, a gyerekeim meg csak lesnek :))) naná... és magyarázd el, hogy mitől megy a villamos...
21. a1a3db480a (válaszként erre: 15. - H MAYA)
2007. máj. 27. 19:25
Nem lehetett neked sem könnyű :( sajnálom. Viszont jó, hogy te is az 'erős' csajok közé tartozol, és megtaláltad az újabb célokat, hogy ne veszítsd el önmagad! Ha valaki rátermett a 'hálózat építésre', az tényleg tök jó..., én is csináltam, de ez itt most nem a reklám helye :)viszont SOK SIKERT neked a továbbíakban is! Az tényleg fontos, hogy fiatalok között lehetünk, ők megtanulják tőlünk a 'bölcsességet', mi meg tőlük a hülyeséget :) de szerintem ez így kerek...
20. a1a3db480a (válaszként erre: 19. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 27. 19:20
Én is 67-es vagyok, reggel hatvan évesnek, napközben harmincötnek, este huszonnyolcnak érzem magam. Na persze attó függően, hogy éppen milyen napom élem, ez a pár korosztály lakozik bennem :)egyébként én már huszonévesen elkezdtem őszülni, de a hajfesték csodákat tesz velem :) a ráncaimra pedig (hála az égnek nem sok van) arra büszke vagyok. Szeretek mosolyogni, és az bizony nyomokat hagy az arcon... de a lélekben is, és ez fontosabb! Szerintem az optimizmus, és a humorérzék tart (engem legalábbis) életben és relatív fiatalon! A gyerekeim mosolya pedig erőt ad, hogy a "mókuskeréknek" igen is van értelme!
2007. máj. 27. 10:04

Én is ide tartozom, 67-es vagyok.

Szerintem életkorban az egyik legklasszabb. Már nem annyira fiatal az ember, hogy minden hülyeségnek bedőljön. Lemászott már néhány falvédőről, s a nagyobb kihívások már a háta mögött vannak. A gyerekeknek egyre kevésbé van szükségük a folyamatos jelenlétemre, így a magam életét is elkezdhetem újra élni. Ugyanakkor még fiatalok vagyunk, bár az első ősz hajszálak kezdenek jelentkezni, s a ráncok is itt-ott megjelennek.

Mi erről a véleményetek? Ti hogyan élitek ezt meg?

18. H MAYA (válaszként erre: 17. - Marcsy006)
2007. máj. 27. 07:47
Egyet értek veled.
2007. máj. 26. 14:25

Sziasztok!

Szerintem mindenki annyi idős amenyinek érzí magát/nem számít,mit mutat a tükör és a naptár/csak nem szabad elhagyní magunkat és már fiatalabbak is vagyunk,ha ráadásul fiatalokkal vesszük körbe magunkat sosem érezzük magunkat idősnek./64-es/

2007. máj. 26. 13:46

Sziasztok,

úgy látom nekem is címeztétek.

Később visszalépek, Most szaladni kell, de ha nem írok bele, megint 2 hétig kereshetem a topicot.

15. H MAYA (válaszként erre: 12. - A1a3db480a)
2007. máj. 26. 12:53
27 év házasság után,44 évesen özvegyen maradni,amikor már a gyerekek kikerültek a házból.Az sem volt piskóta,de nekem a munkám segitett,már sok helyen leirtam ,szépségtanácsadó vagyok,katalógusból kináljuk a termékeket.Szép csapatot épitettem ki magam körül,tehát nem roskadhattam magamba,folytatni kellett a munkámat ,a megélhetésem is ettől függött.Ami fiatalon tart az hogy majdnem minden terméket kipróbálok hogy ajálni tudjam,ezért jólápolt vagyok.Na és hogy részben fiatalok vesznek körül,nagyon jó ezzel az üzlettel foglalkozni,érdemes megpróbálni.
14. 'szti
2007. máj. 26. 07:36
óóó, igen. alföldi papucs :-)) meg csövesnaci és tengerészpóló és EDDA :-))
2007. máj. 25. 23:39
És nosztizzunk is! 'Úttörők' ti melyik zenét szerettétek? Én bevallom nőiesen, hogy a Korálért voltam oda! A budai várban nagyon sok koncertre elmentem, alföldi papucs szimatszatyi?
2007. máj. 25. 23:35
Sziasztok! Én azt tudom, hogy tizennyolc év házasság után, három gyerkkel a háttérben, az exem lecserélt... így jártam :( VISZONT a lényeg az, hogy sosem adnám fel az önbecsülésemet, ha menni akart, hát menjen! Mindig és újra és újra talpra kell állni, és bizonyítani! Magunknak, a családnak, a külvilágnak... Ismeritek, van az a mondás hogy "ha magadat nem szereted, miért várod ezt el másoktól"? Tehát, úgy gondolom, optimistán és mindig újult erővel mosolyogva kell hozzá állni a dolgokhoz, még ha nagyon nehéz is. :) a kor nem számít!!!
2007. máj. 25. 23:08
soroljatok légyszi.
10. kikelet (válaszként erre: 5. - H MAYA)
2007. máj. 25. 11:47
Teljesen egyetértek a véleményeddel.Hajlamosak vagyunk siránkozni a próblémáinkon.Szerintem inkább tenni kellene valamit a megelőzés érdekében.Hogy mit kellen tenni? Mindenkinek MAGÁNAK kell tudnia, sororhatnák nagyon sok jó dolgot.
2007. máj. 24. 22:40

Abban egyetértek, hogy a mai világban nincsenek tekintettel egymásra az emberek. Sajnos a munkahelyek fiatalítanak, kevesebb bérért, dekoratív kolleginákat vesznek fel. Az, hogy addig mit tett le az asztalra egy régi "idősebb" dolgozó, az már a múlté. Gátlástalanul felejtik el!

Sajnos ilyen nehézségek közepette nehéz jól éreznie magát az embernek a bőrében...

2007. máj. 23. 20:42
nem akar velem senki cseverészni, továbbvive ezt az okosságokat amit irtam?
2007. máj. 22. 07:52
Nem lehet, hogy mi ötvenesek vagy ahhoz közeliek azért érezzük ezt a számot kinosnak az életkorunkban tekintve, mert nem olyan rég még a kortársaink 55 évesen nyugdijba mentek és még ez idő előtt is volt aki előnyugdijas lett? Érezzük magunkat olyan jól a bőrünkben hogy erről hallani sem akarunk, vagy csak elértük és félünk, hogy lassan nagyi korba kerülünk, máraki. A mostani viszonyok szerinten minden téren elég hajtósak,nem igazán van itt tekintettel senki semmire, az érvényesülés a lényeg. Bocs már megint elkalandoztam, de hamár leirtam elküldöm. Ti hogy érzitek ezt a vonalat, most azon kivül hogy nem bánjuk ha eljött ez az idő(kor) is.
2007. máj. 21. 01:40
Sziasztok!Én pont 60-ban születtem,és csuda jól érzem a bőrömben magamat,a párom is biztat,mert sikerült le is fogynom úgy,hogy még ruhatárat is cserélni kell.Ennek felettébb örülök.Na meg amúgy is fiatalos vagyok minden téren.A gyermekeim mellett nem is lehet öregedni.Sajnos egy gondom van a szem alatti karikák a Hoxázástól,ezt pedig csak alvással lehet korrigálni azt hiszem.:)Próbálom a családot egy kicsit mozgatni,mert olyan lusták hogy az csak na.Én tornázom rendszeresen,és köszönöm jól vagyok:)
2007. máj. 20. 21:34

59-es vagyok jühetek én is?

Minden kornak megvan az előnye és a hátránya is.

A korunkat el kell fogadnunk,egyszerűbb mint lázadozni ellene.De vallom azt hogy egy középkorú nő is sok,indent megtehet,pl tanulhat,tovább képezheti magát.A környezetemben élő asszonyokat biztatom,tanitom az internet használatára, kozmetikai ,sminkelési tanácsokat adok nekik,nem szabad elhanyagolni magunkatigy az 50 körül sem.

Az hogy itt-ott fáj azt lehet enyhiteni,lassitani a tempón ahogy érezzük az erőnket,ami természetesen gyöngül,de nem szabad feladni,elkeseredni azon hogy az idő mullik.

Valaik azt mondja "ne öregedj meg"-azt kivánja hogy fiatalon haljunk meg???

2007. máj. 20. 21:06
Hogy milyen lehet negyvenes nőnek lenni? Ez már igazán jó állapot, s erre akkor jöttem rá amikor ötven lettem. Ez a kor sem rossz, mert mindent megteszek azért, hogy csak lassan látszon a múlás ténye, de valahogy kerül ki az ember lánya a tányér szélére. Nagyon nyomulnak az utódok, mármint a nőtársak, nem akarják elfogadni, hogy még az 5 x után is lehet valaki modern gondolkodásu, aktiv szellemi képességekkel rendelkező, nőnemü lény. Számos fiatal osztálytársam, nagyon nehezen fogadta el, hogy 5x-el főiskolára járok, bővitem az ismereteimet,nem kötelezett senki, de ha mozgatjuk az agyunkat, vallom és tapasztalom is, frissnek lehet maradni és magunknak bizonyitani, hogy ott a helyünk az élet minden területén nekünk is 5x-eseknek. Elnézést, hogy a kérdés a 60-as születésüeknek lett feltéve, de csak 4 évvel maradtam le ettől a számról.
2007. máj. 15. 19:26
Mi a téma? A hatvanas évek, a születés...vagy, hogy milyen mai negyvenes nönek lenni...?:)
2007. máj. 15. 18:57
ezért vagyok második:-)
2007. máj. 9. 22:20
Mindég nehéz elsőnek lenni....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook