Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 oszt. gimnáziumi tapasztalatok fórum

6 oszt. gimnáziumi tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. júl. 8. 16:21
Helló..én most leszek 9 es de én is 6 osztályosba járok..én nem bántam meg:O nagyon jó hogy eljöttem:) jó az iskola is és felzárkoztatnak..nagyon jó:)
2009. máj. 15. 12:26
Az én fiam 8 osztályos gimibe jár. Most hatodikos. Egyeltalán nem bántuk meg, szereti a sulit.
2009. máj. 15. 11:13
Köszi, hogy írtatok, remélem lesz még jelentkező.
2009. máj. 15. 10:59
én is 6 osztályosba jártam, és én is így voltam, hogy nagyon elakartam jönni az ált.suliból, mert nem szerettem oda járni, de amikor fölvettek és közeledett, hogy menni kell, akkor mégis azt mondtam h nem akarok menni (persze végül mentem), szerintem csak féltem a változástól,mert tudtam, hogy csupa ismeretlen lesz ott. Végül nagyon jól sült el a dolog, és szerettem a gimit.
2009. máj. 15. 08:37

Szia!


Én hatosztályos gimibe jártam, és szerintem nagyon jó volt. Nyelvtanulás szempontjából pl. kiváló volt, mert így 7. osztálytól két nyelvet tanultunk, míg általánosban csak egyet tanultam volna. A többi tantárgyban is előnyös volt sztem, mi pl. 7-ben elkezdtük a történelmet az "elejétől" kezdve, és 12-ig végigvittük, tehát 6 évünk volt arra, amire a normál évfolyamon csak 4.

2009. máj. 15. 08:28

Sziasztok!


Nagyobbik fiamat felvették az Óbudai Gimzáziumba, van valaki, aki a sulit közelebbről is ismeri? Egyáltalán a 6 osztályos rendszerrel kapcsolatos véleményeket gyűjtöm. Amikor beadtuk a jelentkezést, körbe rágtuk alaposan a témát, a fiam nagyon el akart menni akkor, aztán azóta egy kicsit megingott, most megint menne, de érzem, hogy határozatlan. Nyilván nekünk szülőnek kell határozott iránymutatást adni, bár azért ráerőszakolni nem akarom a dolgot. Szóval kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek tapasztalata. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook