Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 6 órás főállás és havi megbízási szerződés mellett a gyesre jogosult lehetek? fórum

6 órás főállás és havi megbízási szerződés mellett a gyesre jogosult lehetek? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 10. 09:31
A kolléganőm akkor jött vissza dolgozni, amikor a gyereke fél éves volt. Idén február 0-én kezdett 4 órában. A gyedet le kellett mondania, pedig azt hitte jár neki.
4. aresius83 (válaszként erre: 3. - Ca8f748537)
2013. nov. 9. 15:13
KÖszönöm a válaszod, akkor ebből kiindulva ha ledolgozom a heti 30 órát és otthoni munkát végzek pluszban, mehet még a GYES.
2013. nov. 9. 14:57

Munkavégzés GYES mellett

A szülő, a gyermek 1 éves kora után heti 30 órát dolgozhat, de az időkorlát nem vonatkozik arra, ha a munkavégzés az otthonában történik, illetve ha a gyermek tartósan beteg, vagy súlyosan fogyatékos.

2013. nov. 9. 14:42
Szeretnék érdeklődni, hogy tudna-e valaki segíteni nekem. most töltötte a gyerekem a 2 évet, térek vissza a munkába, a főállásomat 6 órásként fogom végezni, és van egy másik munkám is, amit havi megbízási szerződéssel végzek (gyógytornászként átlag 60 vizitet dolgozok beteglakásokon). Nem tudom, hogy ez a másodállásom ilyen keretek között munkaidőnek számít-e? GYES-t igényelhetek-e én ezek mellett?
2013. nov. 9. 14:37
Havi megbízási szerződéssel kapcsolatosan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook