Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hónapos baba napirendje fórum

6 hónapos baba napirendje (beszélgetős fórum)


2021. jan. 8. 09:47

Idegrendszeri eres kerdese, hogy egy baba kel-e ejjel, nem feltetlen a kajatol fugg.

En gyuloltem a szoptatas minden masodpercet, at is tertem a fejesre, de te azt irod, hogy SAJNOS kap tapszert, igy ha fontosnak latod, a szopit, akkor ne hagyd abba.

Persze, ha abbahagynad, akkor hagyd, de az nem garantalja, hogy aludni fog ejjel.

Egyebkent az en kisfiam 3 honapos koratol ataludja az ejszakat (akkor meg vegyesen kapott anyatejet es tapot is total vatozo aranyban), majd a nagymozgasok beindulasa, meg fogzas ota o ugyan alszik, de mi kb. 4x kelunk, mert gyakorol, meg nyoszorog almaban.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2021. jan. 8. 09:08
Szerintem nem feltétlenül kell úgy csinálni,ahogy a nagy könyvben elő van írva.Hallgass az ösztöneidre,nagyon jól csinálod.Te látod mi a jó nektek,így az alapján döntsd el.
2021. jan. 8. 08:26

Kislányom 6 hónapos. Sajnos anyatej melle 4 hónapos kora óta tápszert kap. Elkezdtuk a hozzátáplálást is. Így alakul a napja

Reggel 6 óra szopi

Reggel fél 8-8 120 vagy 150 ml tápszer.

Fel 10 felé 180 gramm( 1 üveg bebikaja) gyümölcs kekszel plusz babaviz

Fel 12.fele 180 gramm( 1 üveg bebikaja) husis ebed.

2kor szopi

Fel 5 fele 150-210 ml tapszer

Fel 8 szopi.


De jó pár napja kelünk hajlanba is enni. Arra gondoltam hogy a 2 órai szopit kivaltom táppal. S a fél 5os tejpeppel. Esti szopit pedig táppal.

Így jó lenne szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook