Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hetesen hogy látható és hogy hívják pici? fórum

6 hetesen hogy látható és hogy hívják pici? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 3. 18:16
Szia! Bocsi hogy csak most írok. Az élő embrió kifejezést még csak az előző babám papírjain olvastam. Most várjuk a második babát. Ha minden igaz a 6hetet már betöltöttük amikor most voltam a dokinál és azt mondta hogy petezsákot lát, vagyis még nem volt szívhang. Már a jövőhéten megyek a kontrollra. Én is nagyon várom.
9. Nana22 (válaszként erre: 2. - Woroscsaj)
2011. márc. 1. 07:10

Petezsákban van minden embrió!Aztán alakul ki a mazatburok meg a többi,miért ijedtél meg?minden rendben van!Főleg ha a dokid látta már a szivhangot,mert gondolom onnan irta h élő embrió!Nyugi,minden rendben van!Mikor lesz megint kontroll?


Én ma megyek 6hetes ultrahangra,nagyon izgulok,de meg kivéncsi is vagyok már!:)

8. woroscsaj (válaszként erre: 6. - 5758a48989)
2011. febr. 27. 18:49
Köszönöm szépen Mindenkinek a választ. Engem is visszahívott két hét múlva. Csak olyan furcsa volt amikor nézegette, és azért aggódtam egy kicsit.
7. woroscsaj (válaszként erre: 4. - Hemos)
2011. febr. 27. 18:48
Kérdeztem és akkor mondta hogy valószínűleg később fogant.
6. 5758a48989 (válaszként erre: 2. - Woroscsaj)
2011. febr. 27. 18:20

Kedves Woroscsaj!


Elsősorban NE aggódj! Mert ezzel a nem csak magadnak, hanem a kisbabádnak is ártanál!

Az orvosok nem mindig beszélnek érthetően. Viszont ha nagy baj lenne azt nyomatékosan kifejtené.

Hiszem, hogy becsületes szülészorvosod van, és nem rémisztgetni kíván téged, hanem csak megossza veled is az általa látottakat, ami a szíved alatt történik egy kis élet kezdeteként.


Egy kismama is hasonlóan járt. 6 hetesen ment uh-ra és a doktor csak petezsákot látott, és hazaküldte 2 hét pihenésre, hogy nőjön még a baba. Na de amikor visszament már ott volt és szívhang is volt!


Ne aggódj Kérlek!

Táplálkozz helyesen és Legyél Boldog Kismama! :)

2011. febr. 27. 18:14

Igen, szerintem is kérdezd meg legközelebb a dokid. De azért nevezik még petezsáknak, mert még nem látható/hallható a szívhang.

Mire legközelebb mész, már biztos, hogy embrió lesz. :-D

Gratula!

2011. febr. 27. 18:12

Én nem vagyok szakértő, de szerintem még nem kell aggódni! Egyrészt ha kéne, akkor mondta volna a dokid, nem?

Egyébként miértnem őt kérdezted?

2011. febr. 27. 18:10

6 hetesen még nekem is azt írták rá, hogy petezsák.

Ne izgulj, ez nem jelent semmit, csak annyit, hogy esetleg később fogant, mint ahogy azt ők számították.

2011. febr. 27. 18:06

A dokim megijesztett egy kicsit, amikor is azt mondta hogy még petezsákban van. És erre a kijelentésre nem emlékeztem első kislányomnál, pedig vele is a 6. héten voltam először. Meg is néztem és azt írták ott hogy egy élő embrió, akkor ezek szerint lehet hogy Ő már nem petezsákban volt 6 hetesen???(valaki segítsen) Megnéztem hogy mennyit mértek Rá 6mm van a papíron. A kis-tesóra pedig 8,2mm-et mért a doki. Így most nem tudom hogy miért mondta hogy lehet hogy később fogant, mármint hogy kisebb mint amennyinek kéne lennie, vagy azért mert még petezsákban volt????


Valaki ha tud segítsen:)) Köszönöm előre is.

2011. febr. 27. 18:05
6hetesen hogy látható és hogy hívják pici?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook