Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hetes vetélés után egyből baba...mire számítsak? fórum

6 hetes vetélés után egyből baba...mire számítsak? (beszélgetős fórum)


18. Anyavagyok24 (válaszként erre: 16. - Eszterkee)
2013. nov. 11. 10:54
Szívből gratulálok :) csak reménykedni ttudok,h 8hónap múlva hasonló boldogságról számolhatok be :)
17. Anyavagyok24 (válaszként erre: 15. - Hannababa13)
2013. nov. 11. 10:51
Erre én is gondoltam...de félek,h mi van ha amúgy is elmegy...időbe még kaphatok gyógyszeres.kezelést... nem tudom,sehogy nem jó...
16. Eszterkee (válaszként erre: 1. - Anyavagyok24)
2013. nov. 11. 08:38
a műtét után megjött egyszer. 5 héttel a vetélés után újra terhes voltam. semmi gyógyszert nem kaptam/szedtem. valaki írta, hogy a méhszáj könnyebben kinyilik, nálam ez sem történt: a 42. héten szültem. ma már 3 éves a kisfiunk :)
2013. nov. 11. 03:29

vetélést követő mütétek után sokkal könnyebben lehet teherbe esni.


véleményem szerint nem lesz gond a babával,és a terhességeddel sem.


Én nem szivesen vizsgáltatnám meg magam ilyen fiatal terhességnél,mert ez növeli a vetélés esélyeit. jobb,ha a terhesség minimum 8-10 hetes.


nagyon sok kismama ezért vesziti el a babáját,és kap valamilyen fertőzést,ami persze jóval később derül ki.


sok szerencsét,és jó egészséget neked,és a babának!

14. zsezse88 (válaszként erre: 13. - Anyavagyok24)
2013. nov. 10. 18:41

Vetélés után 6 héttel már pozitív volt a tesztem. A terhességem problémamentes volt, több orvos látott, 4D-n is voltunk, down-szűrésen is és csak a szüléskor derült ki, hogy down-szindrómás a baba...

Sajnos mi beletartoztunk abba a kevés százalékba...

Ne haragudj, tényleg nem az volt a szándékom, hogy megijesszelek! Jó babavárást!

13. Anyavagyok24 (válaszként erre: 12. - Zsezse88)
2013. nov. 10. 18:33
Persze,fórum...nem tudom,biztos valahány ilyen esetből nem mind végződik tervmentesen és mindenre fel kell készülni.... Te vetélés után milyen hamar estél teherbe? volt probléma terhesség alatt? Down-szindrómát kivéve?
2013. nov. 10. 18:22

Én a fórumindítónak válaszoltam.

"volt így valaki? mi lett a vége?"

Volt így valamelyikőtök?

Biztosra meritek mondani, hogy nincs köze a kettőnek egymáshoz?... mert még az orvosom sem meri...

Nem akarok veszekedni, csak leírtam, hogy velem mi történt, mert voltam hasonló helyzetben! Írtam is, hogy nem akarom megrémíteni és problémamentes terhességet kívánok!

Indított egy fórumot, gondolom tapasztalokat várt!

2013. nov. 10. 17:06
Na ez a Down dolog kicsit megijeszthetne,de nem hagyom :) Sajnálom,hogy így jártatok... Többieknek köszönöm a jó kívánságokat... Remélem tényleg jobban megmarad,most Folsavat szedek egyenlőre... Aztán dokim mondta telóban,hogy megtámogatjuk gyógyszerrel,szerinte Utrogestannal.... Pihenés ezerrel,persze amennyit 2 aktív gyerek mellett lehet :D
10. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Anyavagyok24)
2013. nov. 10. 16:38
Általában azért mondják, hogy várjunk 3 ciklust, mert a műtét után nem elég vastag a nyálkahártya és különböző gyulladások hatására hamarabb elmehet a baba. Reméljük, hogy semmi gond nem lesz, sok sikert a terhességhez!
9. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 1. - Anyavagyok24)
2013. nov. 10. 16:34
:) Sok szerencsét a terheségedhez, nem hiszem, hogy baja lenne a magzatnak, esetleg az előfordulhat majd, hogy korábban kinyílik majd a méhszáj, de azt meg lehet előzni.
8. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 5. - Zsezse88)
2013. nov. 10. 16:32
Sajnálom, hogy down-os lett a kisfiad, de semmi köze a korábbi vetéléshez!
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Zsezse88)
2013. nov. 10. 16:25
Egyrészt nyilván megrémítetted, másrészt mi köze a kettőnek egymáshoz? Semmi.
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Zsezse88)
2013. nov. 10. 16:21
nem azért lett down baba a gyermeked, mert nem vártál 3 ciklust a vetélésed után
2013. nov. 10. 16:20

Én vagyok az ellenpélda... Nem akarlak megrémíteni, de én is vetélés után egyből terhes lettem és down-szindrómával született a kisfiam.

Problémamentes terhességet kívánok!

2013. nov. 10. 16:10
Sokkal jobban megmarad, mert tele van a szervezeted hormonnal. Semmi baj nem lesz! :)
2013. nov. 10. 15:55
Próbálok nem aggódni :) de messze még csütörtök...
2013. nov. 10. 15:51
ne aggódj, sokaknak semmi baj nem származik ebből!
2013. nov. 10. 15:50
Sziasztok...Okt.2.-án vetéltem el,műtéttel fejezték be,majd egy hétig véreztem... Azóta sem volt mensi,viszont tegnap egy pozi teszt igen.... tudom,várni kell,stb,de már itt van....remélem... volt így valaki?mi lett a vége? már van 2 császáros kisfiam,utolsó 4éves..... tanácsok? csütörtökön megyek dokimhoz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook