Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 éves lányom anyajegyével bőrgyógyászhoz kell mennünk. Volt ilyen mással is? fórum

6 éves lányom anyajegyével bőrgyógyászhoz kell mennünk. Volt ilyen mással is? (tudásbázis kérdés)


17. pmjudit (válaszként erre: 16. - Katica73)
2008. dec. 18. 20:08

Köszi a kérdést. Megnézte, sőt minden pöttyöt átnézett rajta és a férjemen is / én itthon maradtam a 21 hós kisfiammal,mert beteg/minden rendben.

Persze figyelni kell.


A kerülete szabályos és ez fontos.


Valamint mondta, hogy amit a médiában gyakran halleni, hogy 11 és 15 óra között ne menjünk napra és ne napozzunk, komolyan kell venni.

2008. dec. 18. 19:17
Na mi volt a bőrgyógyásznál? Mi újság a kislányod anyajegyével?
15. pmjudit (válaszként erre: 14. - Edb6c38cef)
2008. dec. 16. 15:12

Igen, holnap lesz.

Izgulok nagyon, de próbálom nyugtatni magam.

Azóta beszéltem a gyerekorvossal, azt mondta, hogy ne izguljak, de mutassuk meg.

A színe egységes, a doktor néni szerint a kerülete jó, úgy tudom ez fontos.

14. edb6c38cef (válaszként erre: 3. - Pmjudit)
2008. dec. 16. 13:26
Az a szerda holnap lesz, ugye? Hidd el, megnyugodni csak akkor fogsz, ha látta a doki. Mi is voltunk egy hónapja a lánykámmal, és kb. 4 nap telt el a bejelentkezéstől, mire menni tudtunk a dokihoz. Az a négy nap valami nagyon pocsék volt. Amikor látta, beszéltünk, akkor jött a nyugi. Szóval, teljesen normális, amit érzel. Már csak egy nap:))) És tuti, hogy rendben lesz, de írd meg azért nekünk, jó?
2008. dec. 16. 13:04
Páromnak is van egy nagy anyajegy a hátán, le akarta szedetni, de azt modta a doki, hogy jobb nem hozzá nyúlni. Így, hogy rajta van, nem okoz gondot, a levétel viszont okozhat. Így inkább nem vetette le.
2008. dec. 16. 13:03

Nekem is változott el sok anyajegyem, mindig el is mentem bőrgyógyászhoz megmutatni. Ilyenkor mindig kaptam egy mezei pirospontot és ennyi. Soha nem volt komoly gondom egyikkel sem.

Szemölcsömet már fagyasztották le, a fagyasztás a legjobb mód, hisz utána egyáltalán nincs nyoma. De anyajegyet még soha nem szedtek le semmilyen módon rólam, nem is szeretném, hogy leszedjenek. Egyik barátnőm anyja leszedetett magáról néhányat, mikor úgy érezte, hogy öregszik és szebb akart lenni, a cicijét is megcsináltatta, erre az egyik anyajegye levétele miatt rákos lett. Azóta már meg is halt.

2008. dec. 16. 13:01
Az,hogy milyen az anyajegy egy Speciális"nagyítóval"azonnal megállapítják.Egyébként azt kell figyelni,hogy egyenletes színű legyen,szabályos formájú.ne nőjjön.
2008. dec. 16. 12:58
Az én kisfiamnak fél éves korában jött ki egy nagy anyajegy.3havonta ellenőríztetem,de ha nagyobb lesz érdemes lesz levetetni.Biztos nem lesz gond nálatok sem!
2008. dec. 15. 21:29

Köszi az eddigi válaszokat.


Ugye nem jelent nagy bajt???

2008. dec. 15. 20:37
unokámnak éppen ma vették le a lágyékban lévő anyajegyét.érzéstelenitéssel csinálták.kb egy órahosszáig tartott a beavatkozás.holnap még ágyban marad.utánna irány a suli.
2008. dec. 15. 20:04
Egyébként az a jó, ha kiemelkedik, mert könnyebben ki lehet metszeni. Nem lesz semmi baj!
2008. dec. 15. 19:55
Velem peldául ilyen még nem történt,de egyszer még amikor az enyémeim is 6 évesek voltak akkor minden Szonbaton kellet vinnem őket orvoshoz.Úgy,hogy még te a szerncsésebik esett vagy
2008. dec. 15. 19:55
Én már idősebb vagyok, de kb. 3-4 éve vetettem le egy anyajegyek, mert mindenbe beleakadt. Magán bőrgyógyászhoz mentem, féltem nagyon, de elektromos szikével levette, az egész érzéstelenítéssel együtt kb. 10 perc volt. szerencsére még szövettant sem kellett csinálni, annyira biztos volt a dolgában. Amúgy azért jobb elektromos szikével, mint vágással, mert szinte meg sem látszik a helye és nem kell varratot szedni sem. Kaptam rá kenőcsöt, bekötözte és szépen meggyógyult. Remélem nem lesz semmi baj!
2008. dec. 15. 19:55
igen velünk,pont 6 éves a kislányom és nyakán hátul a hajas fejbőr alatt van egy anyajegy és viszketett neki illetve elvolt válva picinyt a bőrtől! megnézettük több orvossal is és valószínű belekapott,vagy fésűvel lett megsértve! nem kellett levenni és elis múlt mind a viszketés, és visszanőtt abőrhöz! igaz figyelmet fordítok rá, de nincs vele gond! érdemes figyelmet fordítani rá ,és megnézetni! bízom benne nem lesz gond vele!
2008. dec. 15. 19:55
Nagyon megijedtem. Szerdára kaptunk időpontot egy ismerős bőrgyógyászhoz.
2008. dec. 15. 19:52

6 éves lányomat megfázással vittem oroshoz, a doktr néni akkor látta meg az egyik anynajegyét és bőrgyógyászhoz küldött vele.

Más is járt már így?


Azt mondta, hogy a kerülete jó, de fekete pöttyök vannak rajta. Egyébként kicsi és picit kiemelkedik.

2008. dec. 15. 19:51
6 éves lányom anyajegyével bőrgyógyászhoz kell mennünk. Volt ilyen mással is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook