Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 6 éves gyerekem minden reggel tüsszög, orrot fúj, ALLERGIA szirupot szed!MITŐL LEHET? fórum

6 éves gyerekem minden reggel tüsszög, orrot fúj, ALLERGIA szirupot szed!MITŐL LEHET? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 10. 22:31
Én is megéltem ezt gyerekként.Anyukám párologtatót vett.Azt mondta hogy vagy száraz a levegő vagy por allergiám van.Párologtatóval simán tudtam aludni és pár hét alatt megszűnt a tüsszögés.Van szőrös állatotok.A levegőben szálló szőr is okozhatja.ne legyen túl meleg a szobájában és szellőztess lefekvés előtt.Remélem megszűnnek a panaszai.:)
7. Wecuska (válaszként erre: 1. - 43b8d0cd13)
2010. aug. 10. 21:18
szia.nekem is volt hasonló problémám,és kiderült,hogy a zsepire vagyok allergiás,amiket klórral fehérítenek.lecseréltem a zsebkendőt simára ami nem tartalmaz klórt és azóta jól vagyok.és a hálószobába raktam sólámpát+sótömböt.nagyon hatásos,még télen is fűtésnél.
6. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 5. - 43b8d0cd13)
2010. aug. 9. 13:22
Írtam privit!
5. 43b8d0cd13 (válaszként erre: 4. - Pndi)
2010. aug. 9. 11:56
Minden tüsszögésre nem kap vmit,de amikor már a cucc is nagy sugárban jön ki az orrából a tüsszögéssel az nem normális.Pont júniusban jártunk úgy hogy nem akart elmúlni a nagyon hurutos köhögése,taknyolása,hoztam-vittem a dokikhoz,fülészetre mindenki csak a vállát vonogatta.VAN ILYEN...!Mire megnézte egy normális orvos addigra arcüreg gyulladása és hörghurutja volt,HOPPÁ 10!napos antibiotikum kúra,hörgőtágítózás éjszaka is.Nem szeretem félvállról venni ezeket a dolgokat...
4. Pndi (válaszként erre: 1. - 43b8d0cd13)
2010. aug. 9. 09:35
Szerintem túl van spilázva a dolog. A mai gyerekek attól kényesek, hogy minden tüsszögésre kap valamit.
2010. aug. 9. 09:26
Én is reggel tüsszögős vagyok (most is, fújom az orrom, tüsszögök). Mióta vettünk légszűrőt sokat javult a dolog, de a nyitott ablakon ilyenkor sok por bejön.
2010. aug. 9. 09:17
szia!Nem lehet, hogy egy kicsit meghűlt? Az enyémek is köhécselnek kicsit, és nem allargiásak!
2010. aug. 9. 09:05
Sziasztok!A gyerek minden reggel felkelés után még órákig tüsszög,fújja az orrát.Allergia szirupot szed minden este,antiatkás a párnája,matracát lekezeltem egy atka elleni spray-vel ami állítólag 4-6 havi biztonságot ad atka ellen,Ha sokat tüsszög szoktam neki fújni az orrába allergia orrspray-t ezután meg szoktak szűnni ezek a tünetek.MIT LEHETNE VELE TENNI????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook