Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5.hetes terhesen, + teszt és közben megjött... Tanácsot kérnék!!! fórum

5.hetes terhesen, + teszt és közben megjött... Tanácsot kérnék!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
12. szenasie (válaszként erre: 9. - R.Katy)
2009. okt. 18. 16:54

amúgy az ultrahang csak "tájékoztató jellegű"


nekem meg mindig fiatalabbnak+kisebbnek mondták a csöppjeimet mint amekkorák... de ha csak 1-2 héttel tényleg fiatalabb mint gondolod, az már okozhat ám kis kavarodást :) a tesztet 5 különböző nap csináltad?

11. R.Katy (válaszként erre: 10. - Tücsi29)
2009. okt. 18. 16:53

Szia!

Nem, semmi görcs... Semmi feszülés, csak vérzek.

2009. okt. 18. 16:52

Szia!

Nem görcsölsz?

9. R.Katy (válaszként erre: 7. - Szenasie)
2009. okt. 18. 16:51
Igen, az lehet... Az utolsó menszi szerint 5hetes 2 napos. Így gondolom a baba olyan 3 hetes lehet...
8. R.Katy (válaszként erre: 6. - Szenasie)
2009. okt. 18. 16:50

Igen, tudom, hogy nem túl jó jel:( azért is pánikolok... csak bízom benne, hogy szimplán más ez a terhesség mint az 5évvel ezelőtti...

Nem szeretném elveszíteni...

7. szenasie (válaszként erre: 5. - R.Katy)
2009. okt. 18. 16:49
4hetes kortól hüvely ultrahangon, 6tól hasin is kéne látnia... lehet h fiatalabb a baba, mint te gondolod. (ill.számolod) már biztosan látszik ha ott van!
2009. okt. 18. 16:48

sajnos ez nem túl jó jel... de most pozitívan kell gondolkodnod. Nekem kórházban volt pár éve szobatársam egy nő aki mesélte, hogy neki 9 hónapig végig megjött... vannak ilyenek.


Kitartás

5. R.Katy (válaszként erre: 3. - Fd8e423e9e)
2009. okt. 18. 16:45

Judit! Igen, mondtam a patikában, hogy terhes vagyok és vérzek. Azt mondta az jó rá, 3X2 szemet vegyek be, és Rutascorbint is 3X2. Én, mint a jógyerek szót is fogadtam.


Alig várom, hogy hajnal legyen... Kérdés már csak az, hogy a vizsgálaton most voltam csütörtökön, kérdés, hogy fog-e már látni bármit is, mert akkor még nem látott...

4. R.Katy (válaszként erre: 2. - 6bdce19b3c)
2009. okt. 18. 16:43

Egész nap fekszem, tegnap is feküdtem egész nap. Most Ő a legfontosabb... csak persze fura, hogy megjön miközben baba van.


Igyekszem pozitívan gondolkodni.


Köszönöm szépen

3. fd8e423e9e (válaszként erre: 1. - R.Katy)
2009. okt. 18. 16:43
Ezerrel pihenés, szedd amit kaptál (mondtad, hogy mire kell?), és nyugalom! Hétfőn zöldhajnal irány a dokid!
2. 6bdce19b3c (válaszként erre: 1. - R.Katy)
2009. okt. 18. 16:41

Az esély megvan, hogy megmarad..a gyogyik jók, amiket vettél..de most feküdnöd kellene annyit amennyit tudsz..és csak és kizárólag pozitívan gondolkodj!!!


Drukkolok!!

2009. okt. 18. 16:39

Sziasztok!

Igazából tanácsra lenne szükségem. 5.hétben vagyok. Orvos látott, mert késett, de ő még nem látott semmit, azt mondta nagyon picike lehet és nehezíti a helyzetet, hogy hátrahajló a méhem. Terhességi tesztet csináltam legalább 5-öt, mindegyik szép két csíkos lett, és megvolt minden tünet is.

Míg nem tegnap reggel megjött. Semmi görcsölés, semmi rosszullét, egyszerűen elkezdtem vérezni. Úgy mint amikor rendesen megvan, igaz kevesebb, nem olyan sok 1betét sem telt meg 1 nap alatt. Piros színű, nem darabos, inkább nyálkás volt kicsit.

Sokat olvastam, hogy vannak akik vérezgetnek az elején, vagy menzeszelnek is rendesen pár hónapot. Nekem az előző terhességem nem volt ilyen, így persze bepánikoltam azonnal.

Elrohantam a patikába, vettem Utrogestant meg Rutascornint, mindkettőből vettem is be.

Mára egészen kevés vérezgetés van, de még mindig van.


Szerintetek van esélye arra, hogy a baba még megvan???


Természetesen hívtam a dokimat, de nem lehetett elérni, Hétfőn megyek nőgyógyászhoz, csak jó lenne addíg valami tanács, vagy csak pár tapasztalat.


Köszönöm

Katy

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook