Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50. szülinap ajándék ötletek fórum

50. szülinap ajándék ötletek (beszélgetős fórum)


19. mociscsaj (válaszként erre: 11. - Boszorkánylepke)
2013. márc. 10. 09:25
Nekem mult vasarnap volt az 50-ik szulinapom es mint boszorkanylepke elmentunk egy 6 napos nyaralasra a parommal, fiammal, menyemmel es az egyetlen szem pici tunder unokammal. Ennel nagyobb ajandekot, mint ezt az egyutt toltott idot el sem tudnek kepzelni. Csodalatos volt. :)
2012. jan. 9. 23:22
mi a gyerekkortól felnőttkorig készült képeiből csináltattunk egy filmet, nagyon jól sikerült, (a stúdió nevét nem írom le) egészen meghatódott... de házilag is lehet csinálni és ennek elég jó hatása van!
17. kefekötőke (válaszként erre: 16. - Levra006)
2010. febr. 17. 10:24

Én internetről állítottam össze a megrendelésemet,akár postán is kérhettem volna de személyesen vettem át Pesten.Ha van jó minőségű fotó szemből,arról is tudnak 3D-s lézergravírozást készíteni.

Nem tudom ismered-e ezt az oldalt? Itt mindent megtalálsz.www.gravírexpress.hu

2010. febr. 16. 20:55
Nálunk is szóbajött már:), csak ezzel meg az a baj, hogy rengeteg dísztárgyuk van. Apukám megrögzött gyűjtő:D. Karácsonykor is kikötötte anyu, hogy neki mindegy mit veszünk csak ne vmi dísztárgy vagy festmény legyen:)De egyébként ez is szuper ötlet, köszi!:)
15. kefekötőke (válaszként erre: 14. - Levra006)
2010. febr. 16. 17:52

Mondtad a gravírozást.Én is ezt akrtam ajánlani de nem olyan hétköznapi formában,hanem 3 dimenziós lézer gravírozással egy üvegtestben.

Mi most ajándékoztunk ilyesmit és nagy sikere volt.

2010. febr. 16. 17:44

Aranyosak vagytok, köszönöm a sok ötletet!:)

Az utazás jó ötlet (lenne):), ha anyukám szeretne utazgatni. Na de őt még kötéllel sem tudnám elrángatni nyaralni, az fix:D.A torta az nálunk is alap lesz. Veszünk neki vagy egy rózsa alakú tortát, vagy egy "szimpla" tortát, olyan felírattal, hogy "Szeretünk anya". És akkor emellé találtuk ki, hogy egy arany medálba gravíroztatunk vmi nagyon szépet:).

Apunak már volt 50. szülinap. Nála volt egy poénos alakú torta, meg összeállítottunk egy DVD-t zenével és fényképekkel, mely végigkíséri az életét gyerekkorától az 50. szülinapjáig. Nagyon betalált nála...

A fényképeken mi is gondolkodtunk, de az a baj, hogy karácsonyra is már egy szépen megcsinált albumot kaptak (ez volt az egyik ajándék), úgyhogy azt már nem tudjuk ellőni....

Az arany medállal meg csak annyi szívfájdalmunk van, hogy aputól azt az aranyfülbevalót kapja meg, amit már nagyon régen kinézett (és nagyon drága:)). Valószínű amellett ez a kis medál eltörpülne...:SÚgyhogy lehet érdemes lenne más jellegű ajándékot keresnünk:(....jajj de nehéz is ez:)

13. Zsu76
2010. febr. 15. 18:01

A nyaralásról jut eszembe: a keresztanyám 60. szülinapjára egy erdélyi körutazást kapott, amire anyukám kísérte el. Az egészben az volt a pláne, hogy a lányainak adta az ötleteket, hogy mit szeretne a szülinapjára, de a lányok minden ötletét elvetették. Keresztanyám meg is sértődött. :D

A nagy napra összegyűlt a család. Az ajándék egy hatalmas dobozban volt, majd egy kisebben és még kisebben belül (legalább 6 doboz volt egymásba csomagolva) még téglákat is tettek a csomagba, hogy nehezebbnek tűnjön. Végül egy boríték egy üdvözlő kártyával, aminek a szövegén kezdődött a sírás és legvégén az utazásról egy rövid leírás, hogy kivel megy, hova. Na, itt már zokogásba tört ki keresztanyám. Hihetetlenül boldog volt.

2010. febr. 15. 17:54
Szerintem, ha az egész családot összehívjátok és anyukátok előtt titokban tudjátok tartani, akkor biztos, hogy igazi meglepetés lesz számára.
2010. febr. 15. 17:52
Engem egy horvátországi közös nyaralással leptek meg a gyerekek. Igazán nagyon boldog voltam, hogy még felnőtt korukban is eljöttek velem nyaralni.
2010. febr. 15. 17:27
Úgy értettem,hogy a kaja elfogy a pia lecsúszik ,holnap meg az anyuka újra főzöcskézhet.
9. Aranka2 (válaszként erre: 8. - Kefekötőke)
2010. febr. 15. 17:25
Emlék lehet ha csak az anyuka használja a konyhát...
8. kefekötőke (válaszként erre: 1. - Levra006)
2010. febr. 15. 17:23

Az ajándék függ attól is mennyni pénzt tudunk rászánni.

Nekem most volt egy ilyen 50. szülinapi akcióm,a "visszhang" az ajándékunkról 10 pontos volt.

A kaja meg a torta elengedhetetlen kisérője egy ilyen emlékezetes dátumnak,de nem emlék.(szerintem)

2010. febr. 15. 17:22
Az 50 szál rózsát nem ajánlom . /bár gyönyörű adatlapomon látható / két nap alatt tönkre ment... :-((( Aminek nagyon örültem az a férjem által sütött torta :-))) és a finom ebéd . Na és ,hogy minden csemetém velem volt. Kaptam még egy cd -s rádiót ,és egy A medált.
2010. febr. 15. 17:18
A tortára én 50 darab gyertyát tennék.
2010. febr. 15. 17:17
Fotókönyv az elmúlt 50 évről?
4. Zsu76 (válaszként erre: 1. - Levra006)
2010. febr. 15. 17:16

Szia!

Anyukámnak az 50. szülinapjára vettünk egy biciklit. A másik meglepi az volt, hogy összebeszéltünk a sógornőmmel, hogy ki mit süt, főz. Anyut elcsalta a nagymamám, mi meg szépen megterítettünk, mire hazaértek. Ja még elfelejtettem, hogy azt mondtuk neki, hogy azon a hétvégén nem érünk rá, úgyhogy nem is számított arra, hogy megyünk. Igazi meglepi volt. 5 éve történt, de azóta is azt emlegeti.

2010. febr. 15. 17:16
Sztem egy csaladi ebed, vagy vacsora amin mindenki ott van aki fontos neki egy szep tortaval.
2010. febr. 15. 17:13
50-es számos torta. Mellé ékszer. :)
2010. febr. 15. 17:12

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérném. Anyukámnak lesz az 50. szülinapja márciusban és szeretnénk neki olyan ajándékkal kedveskedni, amire örökké emlékezni fog. Aki tud vmi jó ötletet írjon:)Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook