Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 50. születésnapom fórum

50. születésnapom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 50. születésnapom

2010. júl. 14. 15:18
Köszi!
2010. júl. 13. 17:55
Nagyon boldog születésnapot kívánok!!! Kívánom,hogy sok hasonló megható élményben legyen még részed.
2010. júl. 13. 16:16
Ill. bocs, három :)
2010. júl. 13. 14:29
Boldog szülinapot!! :) Azért 2 tüzijátékos torta egy szülinapra nem semmi, nem mindenki kap ilyet :))
16. ricedo (válaszként erre: 15. - Gyöngyi)
2010. júl. 13. 11:57

Én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Nagyon sokat jelent az első tanárnéni a gyerekek életében, ez a saját tapasztalatom. Lassan 30 éve, hogy első osztályos voltam, és nem voltam ilyen szerencsés tanárnéni téren. De a kisfiam most 3. osztályos, és imádja az osztályfőnökét. Úgyhogy van remény.

A gyerekek őszinték, és nagyon hálásak tudnak lenni minden jó szóért, biztatásért, de egy mosolytól is jó kedvük lesz.

Még nagyon sok gyereket kívánok!

2010. júl. 13. 10:34

Köszönöm a kedves soraitokat! Én mióta az eszemet tudom mindig tanítónéni szerettem volna lenni, hálás vagyok ezért a sorsnak.

(Meg a páromnak aki a pénzt keresi nálunk és azt szokta mondani: "Szerencsére még megengedhetjük magunknak, hogy te tanítsál.")

2010. júl. 13. 10:22

Elöször is boldog szülinapot!


A jó tanárnénit mindig szeretik.Nekünk 1-2 ugyan az volt tanárnénik,majd terhes lett és 3.ba már más volt.De mi még 7-es korunkba is elmentünk hozzá,és a kisfiához.A mai napig(pedig pár év el telt) szívesen beszélgetünk vele,ha találkozunk.

2010. júl. 13. 09:13
Boldog születésnapot!
2010. júl. 13. 09:00
Büszke lehetsz magadra, hiszen nem minden tanítónénit köszöntenek így tanítványai! ennek csakis az lehet az oka, hogy érzik a szeretetedet! Isten adjon neked még nagyon sok kedves tanítvány és hosszú életet!
2010. júl. 12. 17:45
Sok boldog szüli napot, te egy igazi tanító néni vagy, nem véletlenül szervezték meg neked, aki nem érdemli meg azért nem tesznek ilyet. Becsüllek, hogy még a nyaradból is áldozol a gyerekekre időt, a tábor miatt, nekik is biztos emlékezes marad.
2010. júl. 12. 13:41

Nagyon boldog születésnapot :)


Sokszor történnek olyan dolgok, amiken az ember meglepődik, de szerintem ez életútad legnagyobb ajándéka eddig :)


Sok-sok ilyet kívánok még, legyen sok gyermek még akiket taníthatsz úgy, hogy ennyire szeressenek, mint ez a kis csapat.

2010. júl. 12. 12:32

Anno én is nagyon szerettem az első tanítónénimet. :)

Utólag boldog szülinapot!

2010. júl. 12. 12:29
én is készültem oda nagyon föci töri szakos akartam lenni :D csak nem úgy hozta az élet az annoi érettségi pontjaim most kevesek hogy felvegyenek bár a nappalis tagozatot meg se tudnám oldani max levelezőt de arra meg kinek van pénze gyerek lakás mellett?
2010. júl. 12. 11:58

Így utólag is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!


Én is tanári pályára készülök, remélem én is ki fogom egyszer ezt a feltétel nélküli szeretetet érdemelni. Légy magadra nagyon büszke, megérdemelted a szeretetüket! :)

2010. júl. 12. 11:49
Én úgy gondolom nem volt véletlen ez a szép ünneplés!A szeretetet,figyelmességet ki kell érdemelni.Ebből is látszik Te egy igazi"TANÍTÓ NÉNI"vagy.Sajnos nagyon kevés az ilyen pedagógus a mai világban.Én a mai napig emlékszem és szeretettel gondolok az általános iskolai,és egy középiskolai tanítómra.Kívánom,hogy még sok ilyen szép születésnapod legyen,és a tanítványaid sokáig,és szeretettel emlékezzenek Rád.
5. gyöngyi (válaszként erre: 4. - 4ca460d3e8)
2010. júl. 12. 11:26
Majd az 50.-re!!!! A 30.-ra én sem kaptam nagy csokrot.
2010. júl. 12. 11:19
Először is, Isten éltessen sokáig! Tényleg szép születésnapod volt, és gyönyörű csokrot kaptál a párodtól! Na Én mikor együtt voltam a párommal, semmit nem kaptam a 30.-ik születésnapomra, még felköszönteni is telefonon köszöntött fel!
2010. júl. 12. 11:10
Köszönöm!
2010. júl. 12. 10:31
Hmmm hát a mai gyerekeket sokan alábecsülik de ha ők szeretnek valakit akkor igen is odafigyelnek rájuk és persze minden gyerek tudja hogy vannak nagy születésnapok. Ők is tapasztalják :) és gratulálok az 50dik életévedhez és persze ahoz hogy még több és ennél szebb születésnapod is legyen:) és kitartást is kívánok persze a mai gyerekek tanításához
2010. júl. 12. 10:08
Azt gondolnánk, hogy a születésnap személyes dolog, csak a családra és a barátokra tartozik. Hogy ez mennyire nem így van, azt bizonyítja az írásom. Tanítok már 25 éve, elsőtől harmadikig. Az 50 születésnapomat táborban, gyerekekkel töltöttem.

Ugrás a teljes írásra: 50. születésnapom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook