Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50. születésnapi ajándék fórum

50. születésnapi ajándék (beszélgetős fórum)


2012. febr. 13. 11:00
Szerintem a lényeg hogy emlékezetes legyen. Egy ismerősöm pl azt csinálta az anyukája szülinapjára, hogy összevágott egy kis videót fényképekkel és kiírásokkal, pár mondattal. Elvitte moziba az anyukáját és előtte megszervezte a mozival, hoyg a film előtt vetítsék le ezt a kisfilmet. Volt nagy meglepetés, amikor a film helyett a fényképek és a boldog szülinapot felirat kezdett el menni :) Az Aréna plázában volt ez Pesten, meg lehetett beszélni a mozival. Nem tudom, h pénzbe került-e, de megoldották.
2012. febr. 11. 18:55
Mi tavaly ünnepeltük anyukám 50. születésnapját. Szerveztünk neki egy titkos bulit. A húga elvitte őt moziba, mire haza értek ott várta őt mindenki és kiabálta, hogy Boldog Születésnapot! Ennél több nem is kellett megkönnyezte. Persze voltak ajándékok is, de az inkább jelképes volt az igazi ajándék az volt, hogy összegyűjtöttük azokat akiket szeretett.
4. Bcicus (válaszként erre: 1. - Léda003)
2012. febr. 11. 16:55
Ez attól függ mennyit szántok rá.
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Léda003)
2012. febr. 11. 16:18

Egy virágkosár, 50 szál kedvenc virágaival.

Szerintem biztos nagyon örülne neki.

2012. febr. 11. 16:14
Torta gyertyával, 50 szál virág... (sajnos én csak egy születésnapi tortát kaptam életemben jó egy évvel ezelőtt azt is a fiamtól)... Jöjjön össze a család, fényképek, utána szépen rendezett album...
2012. febr. 11. 15:46

Sziasztok!

Anyumnak lesz az 50.születésnapja.

Ajándék ötletek?!

Nekünk sajnos semmi nincs. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook