Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. fórum

50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
4946. klára51
2010. dec. 24. 09:56

Szeretetben eltöltendő boldog akrácsonyt barátaim.


Köszönöm hogy egész évben oda figyeltetek egymásra vmint rám,kívánom hogy az előttetek áló esztendő mindenki számára sok szép változást hozzon.Én egyedül leszek kis fáma ma délután feldíszítem,és talán elmegyek egy két rendezvényre ha lessz kedvem,ha meg nem akkor töltöttem le sok szép karácsonyi témáju filmet.Puszim szálljon felétek.Klárika

4945. klára51 (válaszként erre: 4943. - Csorocsaj)
2010. dec. 23. 19:51
Nektek is druszám:-))))
4944. klára51
2010. dec. 23. 19:50

Klikk a pacira ! Puszi :


[link]

4943. csorocsaj
2010. dec. 23. 17:44
Ha szeretsz, és szeretnek, sose lehetsz szegény, ha pénz nincs is, a szeretet ott lebeg az ajándékok helyén! Boldog KARÁCSONYT NEKTEK
4942. klára51
2010. dec. 23. 09:38

Őt az Uzsokiban ismertem meg,és neki azt mondták a László kórházban nemtudják műteni,de én javasoltam neki az én dokim az Istvánba,fel is vette a kapcsolatot,abba hagyták neki a sugárt az uzsokiba és megműtötte főorvos úr,én még bent voltam az uzsokiba át át jártam hozzá,és egyre jobban erősödött,és eltelt 8 év hál istennek ő is él,és köszöni szépen jól van.Így lettünk Barátnők bármikor kontrolra mentem nála aludtam egy két napot mivel egyedül él:-(

A keletitől seccre ott vagyunk metróval.:-)

4941. anyuci91
2010. dec. 22. 20:24

Klárikám kedves a VIII. kerületben melyik utcában lakik a barátnőd, akinek sokat meséltél rólam?

Légyszíves tájékoztass engemet, addig még bőven van idő. Biztosan régen ismered őt mesélj róla néhány szót kicsit bővebben. Addig is sok puszi és vigyázz magadra Ágika.

4940. klára51
2010. dec. 22. 14:15

Eltelt egy év, beköszöntött Advent időszaka. Várjuk az év talán legszebb, legszeretetteljesebb ünnepét.


Az egész éves feladatok, a mindennapok rohanását követően lassítani kell. Fel kell készíteni szívünket, lelkünket a közelgő Karácsonyra. A karácsonyt megelőző forgatagban, amikor sietünk, hogy beszerezzük a még hiányzó ajándékokat, az ünnepi vacsora hozzávalóit, álljunk meg egy pillanatra.


Csodálkozzunk rá az utcán terjengő sült gesztenye illatára, a fényfüzérrel kivilágított városra. Mosolyogjunk rá a velünk szemben sietőre, ezzel is arra késztetve őt, hogy visszamosolyogjon. Figyeljünk egymásra, fedezzük fel a legkisebb rezdüléseket is, melyek közelebb hoznak bennünket egymáshoz.


Burton Hillis azt mondta: "A legjobb karácsonyi ajándék mind közül: az egymásba merülő családtagok jelenléte."


Az együttlét, a közös készülődés még emlékezetesebbé, feledhetetlenebbé teszi az ünnepet. A mézeskalács közös elkészítése a felnőttekben felidézi a régvolt Karácsonyokat, a gyerekeknek a szülőkkel, nagyszülőkkel közösen eltöltött idő, az együtt sütött sütemény íze, illata olyan élményt jelent, melyet ők is továbbadhatnak.


Álljunk meg egy pillanatra. Vegyük észre, hogy a Karácsony nem csak egy ünnep, sokkal inkább érzés. A szeretet, az emlékezés, az együttlét élménye, érzése különbözteti meg a hétköznapoktól. Meggyújtjuk a gyertyákat, emlékezünk azokra, akik már nincsenek velünk, gondolunk azokra, akiket szeretünk, de a Karácsonyt nem velük töltjük. Egymásra mosolygunk, mert együtt lehetünk.

Őrizzünk meg ebből az ünnepi pillanatból morzsákat az eljövendő év hétköznapjaira azért, hogy azokból is kicsit ünnepit, kicsit méltóságteljest, a hétköznapitól eltérőt varázsoljunk.


BOLDOG KARÁCSONYT! Klárika

4939. klára51 (válaszként erre: 4938. - Anyuci91)
2010. dec. 21. 09:17

Nem Ágikám megvagyunk híva kettecskén egy kedves betegtársamhz ebédre :-)

e és én sokat meséltem neki rlad,ő a VIII.kerben lakik.De már oda találok mi meg találkozunk az állomáson majd.Benne vagy?????tehát nem kint leszünk ha nem a meleg kis lakásában barátnőmnek:-)

4938. anyuci91
2010. dec. 20. 18:03
Te huncut barátnőm Klárika nagyasszony hová szeretnél túrázni a fővárosban, ha szabadna érdeklődnöm? Egy kis városnézésre gondoltál, v. pedig valami orvosi vizsgálatra. Igaz addig is van egy kis idő. Öltözz fel, mert elég hideg a tél sajnos és még a WC ajtót is magunkra vesszük ilyenkor annyira tudunk fázni. Sok puszit küld szeretettel Ágika.
4937. klára51
2010. dec. 20. 10:34
Most jött határozat a havi 27 marad, de felülvizsgálat 2012ben:-(
4936. klára51 (válaszként erre: 4933. - Anyuci91)
2010. dec. 19. 18:23
Ágikám márciusban készülj fel egy fél napos pesti túrára velem:-)
4935. klára51 (válaszként erre: 4934. - Gyöngyi)
2010. dec. 19. 18:22
Váljon egészségedre
4934. gyöngyi
2010. dec. 19. 17:56
Egész délután a Széchenyi fürdőben voltunk, masszázs meg fürdés...hát isteni volt!
4933. anyuci91
2010. dec. 19. 15:57
Látod voltál gálán biztosan nagyon szép volt és jól éreztétek magatokat Klárikám egy kis kikapcsolódás volt a szürke hétköznapokból néha muszály feltöltődni. Zárom levélkémet vigyázz magadra jól öltözz fel, mert rettenetes hideg van. Sok puszit küld barátnőd Ágika
4932. klára51 (válaszként erre: 4931. - Gyöngyi)
2010. dec. 19. 13:50
Az a lényeg:-)
4931. gyöngyi
2010. dec. 19. 09:54
Megsütöttem a beiglit, amikor beletettem a tepsibe rájöttem, hogy túl vékonyra nyújtottam....nem szép, de finom!
4930. klára51
2010. dec. 18. 19:02

Szép estét!



Piacról egyenesen gálára mentem,sokan vásároltak szinte meg sem álltam a piacon.

A gála kezdése kicsit csúszott.


Voltak díszvendégek ismét,csak úgy jelzem első sorban ültünk és tv.és bácsi mellettem állt,"benne leszünk a tv.ben:-)"Tatabányai közösségiben.



Fergeteges volt a másfél órás műsoruk.


Csináltam képeket,de még csak telómon van.


Jutalmat kaptak a lányok kik teljesítménye szerint a csoport vezetőjüktől:-)


Láttunk ízelítőt a 2011 es táncokbol is ami még ugyan nem tökéletes kidolgozott koreográfia volt de évről évre sokat fejlődnek ezek a lányok.


A kicsiket most is mint mindig vastaps kísérte végig:-)



Haza fele vőm elvitte előbb fiam majd kitett engem és visszament Lányomért meg uncsimért mert a ruhái sok helyet foglalnak el,és egyszerre nem tudott minket haza hozni.Ők fél háromra mentek oda,hatig még elindultunk tökre le volt fagyva minden ablak stb...........................

4929. gyöngyi
2010. dec. 18. 16:52

Sziasztok! Vége van a nagy hajtásnak a suliban, most már majd tudok jönni gyakrabban. Még hétfőn és kedden megyünk, de már csak kézműves-nap lesz, meg játszóház.

Holnap nekifogok a beiglinek, azt olvastam, hogy ma kell összegyúrni és akkor holnap lehet sütni!

Jól vagytok? Nekem felírt a reumatológus iszappakolást meg masszázazst is a fürdő mellé, úgyhogy most jön majd a képnyeztetés!

4928. Aranka2 (válaszként erre: 4925. - Klára51)
2010. dec. 18. 12:10

Sziasztok !

Klári nem értem a 67% -ra nem 27.000Ft járt volna.

Ha meghaladja a 40 és nem több mint 50% akkor adnak 27000Ft.


Nekem I.fokon elvették 37 % lett ,II. fokon lett 44%

Máig nem értem mert 55% a károsodásom és osztottak szoroztak és 44 lett. Ez is valami,vagyis maradt az eddigi pénz. Majd kb fél év múlva adok be állapot rosszabbodás címen ,mert azóta kiderült egy újabb autoimmun betegség is.


Nálunk esik a hó és -6 fok van.

Legyen szép napotok .

4927. klára51
2010. dec. 18. 09:26

Nálunk szép nagy pelyhekben hull a hó.

Sziasztok szép hétvégét.


Most már öltözöm tegnap estig ugy volt korán kezdek a piacon,de felhívtak ne menjek korán fel ne fázzam,így 10 re megyek ki kettőig,és útána gála,majd ha megjötttem jelentkezem:-)Puszzz

4926. anyuci91
2010. dec. 17. 17:15
Egyetértek veled Klárikám állj a sarkadra és ne hagyd magadat írtam neked levélben mit tegyél ez ellen állandóan fellebezni kell mindenképpen intézkedni kell minél hamarabb. Ha elolvasod levélkémet mindent leírtam neked. Ha nem elég még az egészségügyi miniszterhez is bemennék személyesen és kérnék időpontot, hogy fogadjon tégedet addig üsd a vasat, amíg meleg. Ne nézzenek tégedet teljesen hülyének. Sok puszi küld neked barátnőd Ágika és vigyázz magadra.
4925. klára51
2010. dec. 16. 12:42

Lányok megjött az orszitól a határozatom 67%ról le csökkentették 42%ra:-(

Na most ki tudja hogy ez által a járadékom is csökkenni fog?

Mert eddig 2002 óta háromszor voltam mindig 67% volt és havi 27 ezer,most vajon Mennyi lessz?

nemszámítottam véglegesítésre,de dokim is mondta Klári kevesebb nem lehet hát tessék,jól elszúrták a hangulatom,lehet fellebbezek mert megsem vizsgált csak úgy ahogy írtam korábban itt.Szerintetek?

4924. klára51
2010. dec. 16. 10:06
Szép napot a naplómban találjátok,karácsonyt köszöntő videóm,fogadjátok szeretettel tőlem.
4923. klára51
2010. dec. 15. 13:01
Szép napot.Gondolom már nagy erővel készülődtök a karácsonyra,egyenlőre én még csak házhoz járok sütni.De jövő szerdátol már nekiálok az itthoni teendőknekMa minusz3 fok van itt nálunk,én bizony fáztam:-(
4922. canadaice
2010. dec. 14. 22:59
nna,jó éjt nektek is.
4921. klára51
2010. dec. 14. 19:21
Szép estét ma is zsúfolt napom volt ki vagyok,de fáztam nagyon pedig a sarokig elhoztak autóval.Jó éjt.klára
4920. csorocsaj (válaszként erre: 4915. - Klára51)
2010. dec. 14. 18:15
drusza bizti nem ideg alapon van nekem azt mondták mikor voltam a dokinál hogy délelött vagy ís reggel dolgoznak a hormonok
4919. klára51 (válaszként erre: 4917. - Canadaice)
2010. dec. 14. 09:52
Ez így igaz:-)
4918. klára51
2010. dec. 14. 09:52

Helló reggel csináltam mikor boltba mentem,és be tettem karis keretbe így öltözik fel aki kúvára fázik:-)Naplómba tettem fel.


És most indulok is sütni brrrrrrrrrrrr

4917. canadaice
2010. dec. 13. 23:31
Klárika, a Király Norbi pályát tévesztett meg műsort is. Neki a showmant keresünk műsorban kellett volna indulnia. Ott biztos nyerő lenne. Tudtommal itt énekeseket keresnek,és ő énekelni nem tud,hangja nincs.Ezt nem bántásból mondom.Kár itt sztárolni őt,mármint az X-faktorban.Veca helyett neki kelett volna kiesnie.És ami azt illeti,már nem sok újat tud mutatni.Showmannak jó,de énekesnek?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook