Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. fórum

50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


116. mamuci55 (válaszként erre: 114. - Klára51)
2009. nov. 2. 17:01
Köszönöm.A Mariannal egy házban lakik a gyönyörűséges unokáim egyik fele.Igy biztosan tudja kivel ismerkedsz itt a Hoxán.Sajnos mi este 6-ig dolgozunk.
2009. nov. 2. 16:59
Klári! Bizony, amikor fáradtan kell munkába menni nem is gondolná az ember, hogy ez is jó lehet...különösen a mai világban kell megbecsülni!
2009. nov. 2. 16:57
Mamuci gyönyörűséges szép unokáid vannak ,gratulálok hozzájuk.
113. gyöngyi (válaszként erre: 111. - Mamuci55)
2009. nov. 2. 16:57

Látod, nem is gondolná az ember!

Én nagyon szeretek itt tanítani, jó a tantestület, még most is jó a hengulat pedig egyre nehezebb az élet...

2009. nov. 2. 16:51

De jó nektek lányok hogy még dolgoztok.

No ez nem irigykedés akart lenni.

De bizony ha vkinek havi 27 ezer forintbol kell megélni mint nekem,akkor nem igen ugrálhat.

Bizony a műtétem után most ismét nem lehet sütést válalnom ,mert vannak tiltott dolgok (orvosilag),és akkor hogyan szerezzem meg a pénz pótlást???Mert 2002 óta nem dolgozom mióta beteg lettem.

111. mamuci55 (válaszként erre: 109. - Gyöngyi)
2009. nov. 2. 16:50
Akkor helyben vagyunk.Nagyon jól ismerem a Madarnét,és a Barta Icut.Milyen kicsi a világ!
110. klára51 (válaszként erre: 105. - F979700a86)
2009. nov. 2. 16:48
Köszönöm de én ide gondoltam,ide nem lehet ugye?
2009. nov. 2. 16:45
Én a kadában tanítok 20 éve.
2009. nov. 2. 16:45
Akkor igazán közel "állunk" egymáshoz!
107. mamuci55 (válaszként erre: 106. - Gyöngyi)
2009. nov. 2. 16:29
Szia Gyöngyi! Melyik iskolában dolgozol? Én a X.k.Önkormányzat,Szociális Osztályán.
2009. nov. 2. 13:29
Sziasztok! Ma rövid napom volt a suliban, mostantól itt leszek, mert a gépen kell dolgoznom.
2009. nov. 2. 13:03

Sziasztok,szép napot!

Klára,rákatt.adatlapod/beállításaidra,utána képekre,és ott már feltudsz képet tölteni.

2009. nov. 2. 11:42
Csak bekukk de látom elfoglalt Mindenki.
103. klára51 (válaszként erre: 102. - Mamuci55)
2009. nov. 2. 08:38

Szia!

Örülök hogy írtál,és én bizony valóban örülnék ha még dolgozhatnék,mert akkor tudnám hogy egészséges vagyok.

Unokában nálam sincs hiány,töltöttem fel róluk és rólam is képet nézzétek meg.

Ma szintén dokis napom lesz,itt jó erősen fúj a szél és szinte csont kopaszak lettek a fák,az elsárgult leveleket mind letarolta a szél.

Remélem ma már többen írtok mire benézek délután.

Szép napot!

2009. nov. 1. 19:31
Szép estét!Ma igazán szép idő volt,legalábbis Pesten.Igaz én pénteken tudtam a temetőbe menni,mert tegnap unokáztam.Holnap sajnos meló.Vagy erről talán a nyugdíjasok tudnának véleményt mondani ,hogy mennyire jó ha az ember már nem dolgozik.Mert azt is jelenti a dolog,hogy idősebbek vagyunk,vagy talán már betegség miatt nem tud valaki dolgozni.Az biztosan nem jó.Én azért szeretnék itthon lenni,mert most kicsik az unokák,és most kéne a segítség.Igy marad a hétvége és a szabi.Na ez elég hosszúra sikerült.Remélem nem untattam senkit.
101. klára51 (válaszként erre: 100. - F979700a86)
2009. nov. 1. 18:47

Ez valóban érdekes mert nálunk sütött a nap.

Hogyan tudom megcsinálni az adatlapom ,és szeretném megkérdezni hogyan lehet képet betenni erre a fórumra segítenétek.

Bár régóta vagyok a hoxán,de többnyire csak a képeimet tettem fel és nézelődtem,de most szeretnék itt maradni.Jó éjt.

Holnap dokis napom lessz csak délután jövök.Hallottátok hogy Ukrajna felől jön egy komoly vírus ott sokan meghaltak már,de enma H1N1 vírus ez más.

2009. nov. 1. 17:46

Sziasztok,megjöttem.Várpalotától kezdve végig nagy ködben autóztunk.Érdekes,hogy Fejér megyébe érve fagyos volt a táj.

Üdvözöllek mamuci55.

2009. nov. 1. 16:38

Látom elfoglaltak vagytok,ma már nem tudok jönni.

Viszlát holnap.

98. klára51 (válaszként erre: 96. - Gyöngyi)
2009. nov. 1. 15:15

Mivel én cukros is vagyok,ilyen szinten kell beállítanom a diétámat,de megvagyok lőve hogy no sport egyenlőre.


Nem könnyű én tudom.

Most napi 5x kis étkezéssel vagyok,és inkább zöldségeket eszem.MEK..MEK...*mosoly*(ez van)

De már megszokom lassan.

2009. nov. 1. 15:13

Szép délutánt!

Ebéd után elvégeztem,jól kiszellőztettem és ledőltem.

Természetesen kedvenc dalaimat hallgattam,és közben csak úgy (istenemre mondom nem akartam)de feltört belőlem a sírás.


Kisírtam magamból az elmúlt hónapok keserűségét,baját,fájdalmát és utána jött egy kis megkönnyebbülés.


Majd ezek után felöltöztem és mentem sétálni.

Most vettem csak észre milyen jó ez a mozilla progi,mert figyelmeztet ha rosszul írok le valamit.


Majd ma még bekukk.

96. gyöngyi (válaszként erre: 86. - Klára51)
2009. nov. 1. 11:24

Köszi!

Én is diétázni próbálok, a 90 napossal. Egyszer már bejött. Tegnap fehérjenapot tartottam, ami egész jól ment, amíg a gesztenyepüréhez nem értünk. No ott elbuktam! De nem adom fel, muszáj fogynom 5 kilót!

2009. nov. 1. 09:48

Emlékezés



"Nem múlnak ők el, kik szívünkben élnek,

Hiába szállnak árnyak, álmok, évek.

Ők itt maradnak bennünk csöndesen még,

Hiszen hazánk nekünk a végtelenség.


Emlékük, mint a lámpafény az estben,

Kitündököl és ragyok egyre szebben

És melegít, mint kandalló a télben,

Derűs szelíden és örök fehéren.


Szemünkben tükrözik tekintetük még

S a boldog órák, drága, tiszta üdvét

Fölissza lelkünk, mint virág a napfényt

És élnek ők tovább szűz gondolatként."


Juhász Gyula

94. klára51 (válaszként erre: 93. - Pista55)
2009. nov. 1. 09:46

Nálunk már süt a napocska,de ereje már nem nagyon van.

Bizony kedves Pista egyre több szeretteink távoznak el tőlünk is.

2009. nov. 1. 08:25

Jó reggelt mindenkinek!

Sajnos úgy néz ki mifelénk, hogy szomorú idő lesz. Reggelre fagyott, most meg elborult. Mi is hamarosan megyünk a temetőbe. Sajnos egyre több azoknak a száma akik itthagytak bennünket.

További szép napot!

2009. nov. 1. 07:53

Napsütéses őszi napot kívánok.

Temetőket tegnap megjártam,már tegnap is nagyon sokan voltak mi lesz még ma?

Ma nem kell főznöm mert maradt tegnapról és egyedül nemszem sokat azonkívül diétázom és fogyózom.

Késöb bekukkantok.

91. klára51 (válaszként erre: 89. - Mamuci55)
2009. nov. 1. 07:52

Természetesen szeretettel várunk.

Bár első nap annyira pörgött itt minden azt hittem,hogy nemtudom követni a dolgokat,mert mint azt írtam én nemtudok sokat ülni egy helyben.

Nekem négy gyermekem és hat unokám van.

Betegnyugdíjas vagyok 2002 óta amikor is egy életmentő műtéten estem át.

90. klára51 (válaszként erre: 88. - F979700a86)
2009. nov. 1. 07:50
Várjuk jelentkezésed,további szép napot.
2009. nov. 1. 06:55
Sziasztok! Szép jó reggelt!Csatlakozhatok?Én is félig Kőbányai vagyok,mert ott dolgozom.Szeretek ismerkedni ha az időm engedi.Napjaimat a munkám,szabadidőmet a családom tölti ki.Négy gyönyörű unokám van,és szeretnék többet lenni velük,de hát még dolgozni kell.
2009. nov. 1. 06:43

Sziasztok,szép napot!

Csak beköszönök,mert nemsokára indulunk Várvölgyre a férjem hozzátartozóiról megemlékezni.Ha megjöttünk jelentkezem.:-))

2009. okt. 31. 18:27

Ma már enmtudok jönni,mert rendelésre sütnöm kell.

Szép estét jó éjt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook