Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. fórum

50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


176. klára51 (válaszként erre: 165. - NOA)
2009. nov. 5. 16:16
IMÁDOM JÖHET.
175. Őszi
2009. nov. 5. 16:02
Jó sportolást:)Nekem is van ,gondolom,szobabiciklizel..mi még csak nézegetjük egymást:))))
2009. nov. 5. 15:55
Úgy látom el vagytok foglalva, megyek biciklizek egy kicsit, majd még visszajövök.
2009. nov. 5. 15:12

Sziasztok!

Kicsit elvesztem tegnap, későn értem haza a suliból, meg egy oviban tartzottam szülői értekezletet.Amikor hazaértem már nem volt kedvem semmit csinálni.

Noa! A spenót az egyik amit nem bírok megenni...sajnos nem sok ilyen kaja van ezért is vagyok 80 kiló!

172. Őszi
2009. nov. 5. 15:11
Elmegyek körülnézek,mi újság a Hoxán:)
171. Őszi
2009. nov. 5. 15:09
Pista55 képviseli a másik nemet,egyszemélyben!:)Látom,jó sok helyen kell helytállnia:))))
170. Őszi
2009. nov. 5. 15:08
Olyan szomorú idő van,alig látom a billentyűket..lassan villanyt kell gyújtanom..
169. Őszi
2009. nov. 5. 15:06
Küldtem Nektek olvasnivalót!:)))
168. Őszi
2009. nov. 5. 15:05

Na,most végeztem a kajával,meg az olvasással:)hozok egy KV-t most még:)

Gyöngyi örülhetsz,hogy ilyen "tanulós":)fiad van.Az enyém sajnos nem valami szorgalmas,se a tanulásban,se a házimunkában..de,én így is imádom őt:)))Nagy szomorúságom nekem is,hogy nem becsülik meg a diplomásokat:((sok fitaltól hallom,hogy nem érdemes tanulni:((már,ha csak az anyagi oldalát nézzük.

Dmária!!Nem írtál semmit,hogy mi újság a kismamával!!??:))))

Látom,elég sokan vagytok unokásak:))biztos nagyon jó lehet,mosolyogva olvasom,ahogy írtok róluk:))Én azért nem bánom,hogy még nincs.Majd!:)Egyelőre,ilyen "veszély" nem is fenyeget,mert még unokaközeli:))állapot sincs,egyik gyermekemnél sem...A fiam 22 múlt,a lányom 25 múlt..

fifi48 meg csak bekacsintott:))ennyi erővel,maradhatott is volna:)

mamuci55 meg csak dolgozik és dolgozik:))

klára51!!Ne búslakodj,jövünk ám,ahogy tudunk!:)Remélem,még csatlakoznak többen is!Az is az igazság,hogy már van néhány,hasonló korosztályú topik itt,azok jóval régebbiek,és ők azt szokták meg,ismerik is már egymást ahogy olvasom.azért,nem bánnám,ha ide is benéznénk:))Hátha....várjunk türelmesen:))na,meg gondolom,mi is mehetünk..

167. Őszi
2009. nov. 5. 14:04

Sziasztok:)hazaértem,integettem a tatabányaiaknak:))

Eszem valamit,jól jönne a spenót,nagyon szeretem:)szóval aztán olvasok,miről beszéltetek ..meg,nagyon kíváncsi vagyok,megszülettek e szerencsésen a kiskutyusok:)

166. mamuci55 (válaszként erre: 165. - NOA)
2009. nov. 5. 13:38
Szia! Örülünk ha itt vagy! Spenótot majd később!
165. NOA
2009. nov. 5. 12:55

Sziasztok!

Néha megleslek Bennetek ha nem bánjátok.

Esetleg egy kis spenótot kér valaki?

164. klára51 (válaszként erre: 162. - Mamuci55)
2009. nov. 5. 12:50

Na ugye ugye?

Még nem ebédeltem mert a cukor miatt igyekszem betartani a 3 órás közöket majd egykor jön az ebéd.

163. klára51 (válaszként erre: 161. - Csorocsaj)
2009. nov. 5. 12:48

Szia!

Én most is álok mert nem megy az ülés sajnos.

Most nálunk nem esik az eső már de hüs van nagyon.

Az előbb bent ragadtam a liftben nem kicsit jött rám a frász.:D

162. mamuci55 (válaszként erre: 160. - Klára51)
2009. nov. 5. 12:03
Szia kinyitottam az ablakot! Nagyon finom lett a lecsó!
2009. nov. 5. 09:13
szíasztok szép napot habár itt szakad az esöö amolyan számitogép elött ülö idö van s
2009. nov. 5. 08:51

Köszike.

Ablakot tárdd ki 11 körül kész a kajcsi.:D

Azt hiszem sütök egy kis diabetkus sütit is.

Itt szuttyog csak de ez is kellemetlen.

2009. nov. 5. 08:03
Jó reggelt! Én újra itt a meló helyen,csak ma nincs ügyfélfogadás.Tegnap elég fárasztó volt a nap.Én nagyon szeretek vasalni,de a lányom soha nem enged,hogy ne azért menjek,hogy dolgozom.Pedig neki sokat kell vasalni a férje mindennap ingbe jár.Nekem is kéne fodrászhoz menni,de majd talán a jövő héten.A rizses lecsó az egyik kedvencem.Itt most is szakad az eső,de ez sajnos csak rosszabb lesz.Jó fodrászkodást.
158. klára51 (válaszként erre: 156. - Mamuci55)
2009. nov. 5. 05:14

Szia!

Nem szunyókáltam fél nyolckor mert vasaltam.BRRRRR

Semmit nem útálok jobban mint vasalni.

Nagyon jól aludtam az éjjel és már hajnali 3 tól fent vagyok képzeld.

Kicsit fáj a jobb karom ott oltottak tegnap.

Ma szeretnék fodrászhoz menni kicsit igazítani kéne a sérómon.:D

Aztán mennem kell a friss labor eredményért.

Ma ugy döntöttem riszeslecsót főzöm .

Amint látom éjjel esett,de remélem fagy nincs mert mindjárt indulok .

Szép napot.Klára

157. klára51 (válaszként erre: 155. - Pista55)
2009. nov. 5. 05:10

Szép jó reggelt Kedves Pista!

Bizony bizony szívesen cserélnék a még aktív dolgozókkal,bár én beérném napi 4 órás munkával is csak lenne.

Köszönöm a kedves szavakat igen jól esnek.

Legyen szép a napod.

156. mamuci55 (válaszként erre: 154. - Klára51)
2009. nov. 4. 19:32
Szép jó estét! Igaz azt írtad nem jössz többet ha senki nem ír.Kedves Klárika ne tégy ilyet.Tudod a dolgozók csak este érnek rá.Én is fél 5-ig dolgoztam,aztán mentem beszerezni a lányoméknak az oltást,mert nem lehet kapni.Szerencsére sikerült.Aztán fél 7-re hazaértem,vacsi,mosogatás.És most itt vagyok,de Te meg szunyókálsz.Hogy lehet így beszélgetni?Na remélem nem adod fel és jössz.
155. pista55 (válaszként erre: 154. - Klára51)
2009. nov. 4. 19:24

Na ne keseredj már el annyira! Majd csak jönnek, csak lehet, hogy más elfoglaltságuk akadt.

Én is írnék, csak nem is tudom mit is írjak.

Szerencsére én viszonylag egészséges vagyok és délelőtt dolgozom. Mindig azon nyavajgunk, hogy mi már soha nem mehetünk nyugdíjba. Lehet ha mégis eljön akkor majd szivesen dolgoznánk.

Gondolom Te is szivesen cserélnél velünk.

Majd közbe írok ne aggódj!

2009. nov. 4. 18:25

Ha holnap sem írtok akkor nemjövök én sem többet.

Jó éjt.

2009. nov. 4. 16:18
Szomorúan látom hogy senkisem írt azóta.
152. klára51 (válaszként erre: 151. - Mamuci55)
2009. nov. 4. 10:00

Jó magam már túl vagyok rajta.

Képzeld mire oda értem megdumáltam magamaml,hogy mégiscsak be adatom az új vakcinát is,erre enm elfogyott mire rámkerült a sor.

De dokim adott egy cetlit hogy szerdán mehetk és beadják azt is.

Mert most már kapunk egy igazolást hogy ki és mikor és milyen oltó anyagot adott be.

Erre varrjál gombot.*vigyorog*

Nálunk ezerrel süt a rézi(nap) de ereje nincs már ennek.

Sok dolgom van nekem is késöbb majd bekukk.

Jó munkát kívánok és sok türelmet az ügyfelekhez.

151. mamuci55 (válaszként erre: 150. - Klára51)
2009. nov. 4. 07:52
Jó reggelt!Mindenki el van foglalva,talán ezért nem jelentkeznek.Én már itt vagyok a meló helyen.Éni is gondolkodom az oltáson.Nagyon szeretem a kapormártást!Itt pesten elég szomorú idő van,reggel mintha szállingózott volna a hó.Ma csak este jövök,mert egész nap ügyfélfogadás lesz.Nagyon elszoktam fáradni!No addig is szép napot!
2009. nov. 4. 05:51

Jó reggelt.

Ejnye meg bejnye ,kicsit szomi vagyok.

Nem jön senki néha írni?

Úgy látom hiába nyitottam ezt az 50 felettiek barátkozós témáját.

Azért én pár napig írok,hátha jöttök és meséltek.

7 re megyek dokihoz ma,utána gyorsan boltba megyek és két napra csinálok magamnak egy kis kapormárátást halucival (imádom).

Ma még elmegyek ügyintézni is ,de majd jövök és benézek.Írjatok légyszike.

149. klára51 (válaszként erre: 146. - Mamuci55)
2009. nov. 3. 15:59

Nos én reggel megyek a simát beadatni,de az újat dokim mondta semmi értelme mert napi szinten változik a vírus törzs.

Örülnék ha jönnél legalább ott tudnánk kicsit dumcsizni.

Jó hosszú lessz 16-21 ig Timike mondta,lehet addig nemtudok maradni majd mert eü problémáim miatt elég korlátozott vagyok elmaradás terén.

Jó hogy én nemtudok fél óránál többet itt ülni,és akkor már rögtön keresek vmi elfoglaltságot.

De az idő meg amugy kevés mert van két saját oldalam és öt fórumon is aktívan vagyok 3-4 éve.

Ma még benézek hátha vki megszánja szegény Klárát és jön ír pár sort hogy legyen mit olvassak.

148. f979700a86 (válaszként erre: 146. - Mamuci55)
2009. nov. 3. 15:58
Én még egyszer sem oltattam magam,és valószínűleg most sem fogom.Sajnos jót is rosszat is lehet róla olvasni.Félek tőle,na meg a H1N1-től is,nem tudom mi lenne a jó.
147. klára51 (válaszként erre: 144. - 2104cc91e8)
2009. nov. 3. 15:55
Neked is szép napot kívánok.*mosoly*

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook