Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 év feletti munkanélküliek fórum

50 év feletti munkanélküliek (beszélgetős fórum)


2009. jún. 7. 16:16

Sziasztok!

Katácska, ha arra gondolsz, hogy a hosszú munkaviszony miatt előnyugdíjba mehet Valai, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy nem. A kapcsolat "és kapcsolat" pl. 37 év munkaviszony és 59 évesnek kell lenni e, akkor jogosult rá.

Vali, szomorú az ilyen. Sajnos manapság a munkáltatók semmire sincsennek tekintettel. Ez nagyon rossz érzés Neked is és nagyon sok embernek, akik így jártak. Senkinek sem könnyű jelenleg elhelyezkednie, sem a pályakezdőknek sem a 35 felettieknek, sem a kisgyerekeseknek. Senkit nem érdekel, hogy miből élünk meg.

De azért nem szabad elkeseredni, a jó kedved maradjon bármi áron. Csak ígyí lehet túl élni az egészet!

Ne gondold azt magadról, hogy haszontalan vagy, és önbizalmad se csökkenjen, az nem lenne jó hatással az egészségedre!

Ha most van még 2 éved, akkor az alatt keresgélj munkát, ha felvesznek valahová és bírod vállald be. Az én tapasztalatom az, hogy majdnem 2 év kell, ahhoz, hogy valaki munkát találjon. Rengeteg a munkanélküli, így a munkáltatók tudnak válogatni. Ha nem Téged választanak valahol, ne ess kétségbe, ez nem azért történik, mert nem vagy olyan jó, mint más, csak nem jókor jelentkeztél.

Fel a fejjel, ne idegeskedj! Mindig van valahogy:-)

2008. okt. 5. 18:21
Szép Estét.Ne idegesítsd még jobban a szived. Hány éves munkaviszonyod van?
2008. szept. 27. 07:25
Wngem nagyon megviselt amikor betöltöttem at 50-dik életévemet és pont nekem mondtak fel,holott voltak rajtamkívűl még ketten fiatalabbak.,ráadásul még a férjem is ott dolgozik ahol én dolgoztam mint portás.Azóta sem tudok megnyugodni,hogy velem ez történt.Idegességemben állandóan eszek,és ez nem jó! Akik ebben a cipőben járnak mint és azok mit csinálnak,ráadásul még van egy 10 éves lányom akit felkell nevelni,szerencse a szerencsétlenségbe,hogy 2 évre a szivem miatt lerokkantosította.,de ha letelik a 2 év akkor milesz?Belesem merek gondolni.Nektek mi a véleményetek erről?Irjatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook