Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "50-esek, 60-asok Ti is jöjjetek!".... fórum

"50-esek, 60-asok Ti is jöjjetek!".... (beszélgetős fórum)


2010. máj. 15. 17:49
Jó ötletnek tűnik a kirándulás, remélem ti gyakorlottak vagytok nekem az a bajom, hogy hamar lemaradok és nem hiszem, hogy ezt valaki jónéven venné én tőlem. A mozgás az egészséges, ha a testnek felüdülést jelent és a közérzetnek is jót tesz. Alakult már ilyen elég régen természetbarát klub szerintem azok profik és azok is járják állandóan a természetet. Üdv.Ágnes
2010. máj. 15. 17:43

Igen, arra én is el szerettem volna menni, csak nem úgy jöttek össze a dolgok.

Sajnálom, hogy nem sokan szólnak hozzá ehhez a témához, pedig jó lenne, ha néhányan össze tudnánk jönni túrázni.

10. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 8. - Logic)
2010. ápr. 28. 17:04

Remélem nem fog végleg leülni ez a topik, és majd sikerül összehozni valamilyen formában az együtt mozgást. Fiataloknak ott van a sok konditerem, ami idősebb korban - különösen ha valamilyen mozgásszervi betegség is fennál - nem biztos, hogy hasznos.

Ha budapestiek vagytok, szerintem kezdetnek a Margit-sziget jó lenne, de más, - hegyvidéki - kirándulás is szóba jöhetne. Na, és persze a nordic walking.....

ami kifejezetten idősebbeknek (IS) való, mivel könyebbé teszi a mozgást.

A túlsúly oka sokminden lehet. Mozgáshiány, túlzott étvágy, hormonhatások, gyógyszerek, stb. Ezt orvosnak kell megállapítani, és persze amint lehet, kezelni.

9. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 7. - Aranka2)
2010. ápr. 28. 16:58
Nem nevet ki senki, sajnos egy bizonyos kor után ez van. Örülök, hogy válaszolgattok, habár sajnos elég kevesen. Lehet, hogy ez a korosztály nem szeret internetezni?
2010. ápr. 27. 18:55
Hamar leült ez a topic, pedig hiánypótló. Régóta szeretnék ilyesmit. Jó ötlet a kirándulás nagyon. Ezen felül szerintem van pár saját témánk. Pl. Miben érzitek a túlsúly követlezmányeit? (Egészség, öltözködés, unoka után futás)
7. Aranka2 (válaszként erre: 3. - B3ef8ccfb4)
2010. ápr. 27. 11:10

Sziasztok !

Kéretik nem kinevetni . Én kis sámlin ülve tudok csak kertészkedni DDD

Szívesen kirándulgatnék ,csak sajnos megbízhatatlan nyavalyáim vannak ami össze vissza jön ki rajtam:-(((

2010. ápr. 25. 19:20
Budapestiekkel találkozhatnánk mondjuk a Margit - szigeten bizonyos napokon bizonyos órában minden héten, vagy valamelyik budai hegyen is túrázhatnánk.
5. b3ef8ccfb4 (válaszként erre: 4. - Agnesss0129)
2010. ápr. 24. 19:32

Szervezés kérdése az egész. Én Budapesten lakom, de gyakran megfordulok Siófok környékén is...

A többi tényleg szervezés...

Ötlet?

4. agnesss0129 (válaszként erre: 1. - B3ef8ccfb4)
2010. ápr. 24. 19:25

Szia!

Nem rossz ötlet!De,hogy is gondoltad?

2010. ápr. 24. 19:03
Igen, én is szeretek kertészkedni, az is nagyon jó, csak aki nem tud hajolgatni, annak egy kicsit nehéz.
2010. ápr. 24. 19:01

Remek ötlet:)

Nálam a kertészkedés segít.

2010. ápr. 24. 18:58

...ahogy a dalban!

Jó lenne valamilyen túraklubot létrehozni, ahol egy kicsit megmozgathatnánk fáradt izmainkat.

Nekem gerincproblémáim miatt a nordic walkingot (sífutásra hasonlít, csak szárazon) ajánlotta az orvosom. Kipróbáltam, és nagyon tetszik. Lehet vele sétálni, túrázni, és kíméli a derekat, csípőt, térdet. Persze aki csak simán túrázni szeretne, annak is szól ez a kis felhívás.

Ha van kedvetek, együtt is művelhetnénk ezt a mozgásfajtát, mivel egyedül elég unalmas.....


Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook