Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? fórum

50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
620. timycat (válaszként erre: 617. - Bakkara)
2013. jan. 26. 23:20
Semmi? Akkor hogy intézitek a válást? Vagy arról még nem volt szó? Pedig minél előbb pontot kéne tenni a végére, akármilyen nehéz :S
619. Ditta67 (válaszként erre: 617. - Bakkara)
2013. jan. 26. 23:18
A vagyonmegosztás során lesz....
618. timycat (válaszként erre: 613. - 2caf8744b6)
2013. jan. 26. 23:17

Ilyen piszlicsáré dolgon kekeckedni nem méltó az együtt töltött sok évhez, szánalmas és megkeseredéshez vezet. Ez a düh és bosszúság amit ezzel magadnak okoztál tovább keserítette az életedet, csak kitoltad a szenvedős időszakodat. Nem lett volna egyszerűbb az utolsó gatyáig összepakolnod és elküldeni a cuccot neki? Jobb volt nézni a kínlódást és kínlódni magad is?

Azt sosem fogom megérteni, hogy negatív dolgokba miért kell ennyi energiát beleölni. Azon örömködtél, hogy car a másiknak, akit valaha szerettél? És a legdurvább, hogy Bakkarát, aki hihetetlen önfegyelemmel viseli a dolgokat ilyen kicsinyes dolgokra buzdítod, hogy mérgezze magát a keserűséggel még tovább?


Nem szabad egyezkedni? Mondd akkor úgy jó a válás ha ölik egymást? A családi jogos tanárom mindig azt mondta, hogy addig nem ismered a másikat amíg nem válsz tőle... hát én nem szeretnék mócsingon veszekedő hisztéria lenni, a megbeszélés és megegyezés híve vagyok, már csak az együtt töltött időt és a közös gyereket tiszteljük meg annyival, hogy nem "gyilkoljuk le" egymást.

Én nem azt mondom, hogy tapsoljon a helyzetéhez, de viselje méltósággal, ragaszkodjon ahhoz ami jár, de ne másszon már le arra a szintre, hogy zoknikon meg alsógatyákon veszekednek. Másrészt minél jobban köti az ebet a karóhoz, annál fájdalmasabb és annál továbbtart a válás, és aki kimondja a válást, szintén emberből van, meg van a véleményük a wc deszkán veszekedős nőkről -tipikusan a nők ilyen bosszúállóak, közben csak magukat égetik és teszi szimpatikussá a férfit, mondván nem csoda, hogy menekül ettől az elmeroggyanttól

617. Bakkara (válaszként erre: 616. - Ditta67)
2013. jan. 26. 23:02
Köszönöm a biztatást. csak sajna nincs kinek bekeményíteni, mert gyakorlatilag nincs kettőnk között kapcsolat!
616. Ditta67 (válaszként erre: 613. - 2caf8744b6)
2013. jan. 26. 21:45

Csak az a baj,bármit írtok Bakkarának,Ő még nagyvonalú úrinő akar lenni az exével.Még mindig reménykedik és ez a remény nem engedi,hogy keményen kiálljon magáért.Pedig ez kellene.

Ezzel talán még az exednél is kivívhatnál némi figyelmet!Mással már nem hiszem!

Állj már ki magadért!Keményítsd meg magad!

Nagyon nehéz lesz! Tudom.

615. michelle.r (válaszként erre: 606. - Bakkara)
2013. jan. 26. 20:24
Bakkara, semmi baj veled, nem kell neked pofon, természetes, hogy így érzel. Véget írt a kapcsolatod, valaki elment az életedből, akit szerettél, tökéletesen érthető, hogy így érzed magad egy ideig. Nem kell meggyőznöd magad, hogy vége, hiszen tényként közölte. Ezek szerint nem egy kóbor numera volt, hanem egy komoly érzelmek fűzik hozzá. Muszáj őt elengedned, hogy visszatalálj saját magadhoz. Sikerülni fog, bízz magadban ;)
614. michelle.r (válaszként erre: 611. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 26. 20:18

Így is össze van omolva, miért kell még neked is forgatnod benne a kést? Ezzel nem segítesz.

A vagyonmegosztás sem lesz egy egyszerű téma, de attól, hogy a fickó ment el, még nem jelenti azt, hogy neki semmi nem jár a közös vagyonból.

613. 2caf8744b6 (válaszként erre: 611. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 26. 20:18

Neked igazad van!!

Keménynek kell lenni mégha nehéz is. (Mert nehéz)

Minden igaz amit irsz és ezek a dolgok, csak nekünk vakoknak nem tünt fel.

Mire észre vette az ember adigra már késő.

Igen most már lehet tangába mászkálni csak nincs értelme.

El kell emgedni és sajnos nehéz napok jönnek, nagyon nehéz.

Kemény nekk kell leni, nincs más választás. Nem szabad egyezkedni osztozkodni. Egy kis boszuságot okozon neki bátran. Én azt mondon amit én tettem, Láttam, hogy vége. Én semmit nem adtam oda. Még a ruháját sem. Azt mondtam új élet?? új gaty új zokni új ruha semit nem viszel el. A régibe nem lehet újat kezdeni. A mai napig nem bántam meg mert anyira boszantotta.

Mert ő már nem akarja ezt a családot, istemen de sok nehéz nap van még szegénynek hátra.

612. puritan (válaszként erre: 606. - Bakkara)
2013. jan. 26. 20:09

Popper Péter mondta, hogy a legnagyobb sértés, ha a személyünket visszautasítják, ha nem kellünk. Valószínűleg ezt érezheted most, ezért érzed úgy, hogy erősen kötődsz hozzá, mert nem tudsz ezen a sértésen túllépni.


Sajnos okos tanácsot nem tudok én sem adni, csak talán annyit, hogy magadat erősítsd valahogy, magaddal foglalkozz.

611. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 606. - Bakkara)
2013. jan. 26. 20:03

Már az elején javasoltam, hogy próbálj meg haragudni rá. Te sohasem vagy dühös? Most felcukkollak. Abból, hogy a közös lakásvásárlás a téma, több mindent le lehet szűrni.

1. Már régóta tart a kapcsolatuk, ez nem két hónapos dolog, az elmúlt fél év szexmentessége emiatt volt köztetek. A közömbösséget említetted korábban, hát elhiszem, hogy volt, hiszen neki már megvolt a kapcsolata a nővel és dehogy akart veled ágyba bújni. Jól jött neki, hogy depressziós lettél-bár annak is az ő viselkedése volt a kiváltója-, így igazolást nyert maga előtt is, hogy ezért kell neki a másik kapcsolat. Keresheted magadban az okot, de totál felesleges, ha minden este egy tangában fogadod, akkor is a másik nő kellett volna neki, mert már nem új a kapcsolatuk. Okolhatod az elmúlt hónapokban átélt rossz miatt, amit te éreztél, mert nyilván valamit megéreztél. A legaljasabb pedig az, hogy akkor ment el, amikor te eléggé amúgy is padlón voltál.

2. Lakásvásárlást terveznek. Neked most gondolom nem az a legnagyobb gondod, hogy a millióidat mibe fektesd... hiszen élned kell tovább a gyermekeddel, rezsit fizetni, fenntartani valamennyire a színvonalat, amit idáig megszoktatok. Neki van pénze???? észre vetted netán,hogy az utóbbi hónapokban nem adott haza minden pénzt? valószínű a csajozás (vacsorák, szállodai szoba, ajándékok) nem kevés pénzt vitt el és most úgy néz ki, hogy a közös lakásvásárlás sem egy-két forint lesz, gondolom nem az égből pottyant most az ára, hanem tudatosan előre félre tett pénze lehetett. Két hónap alatt azért egy lakás árát még ők sem keresik meg.


3. Túl korán elvitte az anyóshoz is, egyértelmű, hogy nem alkamlmi partnert lát a nőben, ráadásul a nő szülei is már képbe kerültek. Ez is régi kapcsolatra utal.


Na, ezek után jön majd a válás téma, a vagyonmegosztás, rájönnek, hogy mégsem maradhat minden neked otthon, elő fog állni az elképzeléseivel. Kell nekik a pénz. Most legyél nagyon toppon az anyagi részével, mert a férjed nem egy alkalmi numera miatt borított, hanem megfontolt és tervező ember lehet. Ez most neked nem jó. Ne legyél szégyenlős, kemény legyél, harcolj azért, amid van, amitek van. Ő ment el, nyugodtan lemondhat a részéről.

610. 2caf8744b6 (válaszként erre: 606. - Bakkara)
2013. jan. 26. 19:54

kicsit bele olvastam a forumba.

Én ezen túl vagyok. Vagyis nem teljessen.

Nagyon nagyon nehéz. Teljesen meg értelek. Tudnék mesélni olyanokat tettem, hogy így útólag, szinte nem ismerek magamra.

Olvasom tovább ki hogy éli túl.

Már 5- éve de még mindig nem vagyok túl, igaz már jobb kicsit

609. töprengő (válaszként erre: 608. - Bubinana)
2013. jan. 26. 18:53
Jól írja, gondold át. Főleg az anyagi oldalát! ( azt hiszem azt már többen írtuk, nézz már utána az anyagiaknak )
608. bubinana (válaszként erre: 606. - Bakkara)
2013. jan. 26. 18:21

Olvasom a topicot! Bár eddig még nem szóltam hozzá.

Bakkara!! Te egy értelmes,érzelmes nő vagy! De..most cseppet sem vagy okos! Rázd meg magad! Nem kell ide már neked + pofon! Mit várnál még a férjedtől? Magamhoz se engedném már ezek után! Ha házvásárláson gondolkodnak akkor nézd már meg inkább,hogy a te számlád miként áll. A gyereked miatt minél előbb állj talpra. Szép volt..elmult..jön az új éeted!! Bizz már magadban. Mit lát így a gyereked?? Előre nézz!!

607. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 606. - Bakkara)
2013. jan. 26. 18:17

Aki ennyire menni akar, segíts neki csomagolni!

Tehetsz mást? Nem!

606. Bakkara
2013. jan. 26. 18:05

Kedves Mindenki!

Létezem, bár nagyon nehezen. Megint elkapott egy reményroham, ami után alaposan képen vágott a sors.

Már a közös lakásvásárlás a téma.

Én ostoba pedig még mindig nem tudom elengedni.

Szörnyen gyengének és kiszolgáltatottnak érzem magam.

Mivel sikerülne végre meggyőznöm magam, hogy vége. Végleg vége, lezárult. Nincs mire várni, nincs miben reménykedni, hinni, imádkozni és ábrándozni.

Valaki pofozzon már fel! Bár sírni így is sírok eleget.

Mondjátok, ti mit csinálnátok az én helyemben?

Ha egy perc szabadidőm van, csak rá tudok gondolni. Rémes.

Köszönöm az érdeklődéseteket:

Bakkara

2013. jan. 25. 20:02

Bakkara!

Írj valamit!Aggódunk..:(

2013. jan. 24. 19:16
Bakkara! mi van veletek????
603. timycat (válaszként erre: 602. - Geranna7)
2013. jan. 23. 22:17
nem vagyunk házasok, de gondolom, hogy igen. Bár egy ideje "bezártunk"
602. geranna7 (válaszként erre: 601. - Timycat)
2013. jan. 23. 21:29
Erre mondják,hogy nyított házasság??
601. timycat (válaszként erre: 600. - Df2a740c00)
2013. jan. 23. 21:03
igen, egészen fiatal korom óta vagyok vele, is... bár az elmúlt 6 évem abszolút -testileg is- hűségesen telt, korábban ez nem volt elmondható, de akkor is csak "testileg" voltam hűtlen, ehhez ő is úgy áll/állt hozzá, ahogy én.
600. df2a740c00 (válaszként erre: 598. - Timycat)
2013. jan. 23. 17:32
Neked soha nem jutott eszedbe, milyen lehet mással? Úgy olvastam, egészen fiatal korodtól ő a párod. Nem hajtott soha a kíváncsiság?
599. töprengő (válaszként erre: 598. - Timycat)
2013. jan. 23. 08:47

Szerintem nem bugyuta az, hogy randiztok. Azt sejtem ilyenkor mozi, esetleg utána valami kis zugos / nyilvánosabb helyen vacsi.

Akár egy pizzériába is..

598. timycat (válaszként erre: 597. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 22. 20:43

Nem dobnánk szét a babaruhát, engem szeret, ez biztos; persze nem hagynám szó nélkül és megpróbálnánk -merem a többesszámot írni- túllépni, felülemelkedni rajta. Másrészt egy szimpla szexet nem is tartok megcsalásnak, az botlás.


Egyébként volt már rá példa, hogy megcsalt (amikor már érzelmek is voltak, az fájt) de mivel azonnal észrevettem, hogy "baj van" rögtön tudtam kezelni a helyzetet, nem volt vita, veszekedés csak pl megkérdeztem, hogy miért? Aztán megbeszéltünk, közösen változtunk, változtattunk. Tipikus 7. éves elhidegülés volt, szépen éldegéltünk, inkább egymás mellett, mint együtt. Azóta -ez cirka 6 éve volt- szinte folyamatosan randizunk - persze amennyire ezt együttélve meg lehet oldani :) de havonta tuti van 1-2 napunk, esténk amikor csak mi vagyunk és mindketten kiteszünk magunkért -készülődésben, szervezésben és mindenben- mert akkor randi van. Tudom tök bugyután hangzik

597. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 596. - Timycat)
2013. jan. 22. 20:33
Mit tennél, ha kiderülne, hogy tényleg megcsal?
596. timycat (válaszként erre: 594. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 22. 20:01

Szerintem az a tipikus amikor tuti férjkedik otthon, ezzel is igyekezvén elaltatni a gyanút.


Én is elgondolkodtam néhány hete a hirtelen újra-fellángoláson, hogy na mivan félrejárkál? De tagad (1-2szer kérdeztem, nem faggatom) és amúgy is tudom, hogy sohasem vallná be, ha épp rajtakapnám egy nővel, akkor is tagadna és még le se szállna a hölgyről. Ez van, tudtam mikor megismertem, hogy ilyen, elfogadtam és mivel semmiben sem szenvedek hiányt, nincs okom kételkedni, féltékenykedni, azzal úgy sem érnék el semmit, mármint semmit ami pozitív


De nem is punnyadok bele a kapcsolatba, én is azt vallom, hogy ahogy én viszonyulok hozzá ő is úgy fog hozzám és persze vannak rossz napok, szürke napok, de nem szabad hogy ez legyen az általános.

595. puritan (válaszként erre: 594. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 22. 19:50
Nem számít, hogy igazam van-e, vagy bárkinek igaza legyen. Az számít, hogy elolvassuk egymás véleményét, még ha az ellentétes is a miénkkel és elgondolkozzunk rajta.
594. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 592. - Puritan)
2013. jan. 22. 18:34
Ámen, legyen neked igazad, bár szerintem nincs. Nagyon sok esetet hallottam már, amikor a férj tuti férj volt otthon , miközben csalta a feleségét. A feleségnek rémálmában sem jutott volna eszébe, hogy félrejár a férje.
593. Bakkara (válaszként erre: 583. - Timycat)
2013. jan. 22. 18:15

Hát igen, én is egész eddig azt hittem, hogy a tenyerén hordoz az Isten.

Minden változik, ahogy írod. Te is, Ő is!

592. puritan (válaszként erre: 591. - B0bf6b3d9f)
2013. jan. 22. 18:10
Lehet elméleteket gyártani, de egy kapcsolatért és annak végéért mindig két ember a felelős. Én olyan vagyok, amilyenné a másik tesz és viszont. Ha nekem nem jó olyannak lenni, amilyenné a másik mellett válhatok, akkor elszakadok. Kibújni a bőréből senki nem tud.
591. b0bf6b3d9f (válaszként erre: 590. - Puritan)
2013. jan. 22. 18:06
Az, hogy nem volt szex, az sok minden miatt lehet, egyáltalán nem biztos, hogy a fórumindító a hibás benne, lehet, hogy a férje volt elutasító, vagy egyáltalán nem akarta... ezt nem tudjuk. Egy ötvenes pasinál már nem olyan nagy az igény, mint egy 30-40 évesnél, lehet, hogy bakkara azt hitte, ezért nincs semmi köztük, közben pedig a férje már akkor félre járt. Általában nem a megcsalás napján hagyják ott a másikat, hanem huzamosabb titkos kapcsolat után vállalják csak fel a szeretőt. Valószínű, hogy itt is ez történt, bakkara meg magát hibáztatja, hogy biztos azért, mert nem volt semmi, közben valószínű az oka a lényeg, hogy miért nem volt???
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook