Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 napos kúra falánkság ellen fórum

5 napos kúra falánkság ellen (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2010. okt. 16. 07:22
Én is fogyóznék de idegbajos leszek ha nem ehetek...
4. Donina (válaszként erre: 3. - Feladat)
2007. febr. 22. 21:41
Igazad van Kedves Feladat! Én is norbiztam, lassabb lefolyású, de azért lehet fogyni. Most is az ő módszeréhez hasonlót követek.( miután egy hétig level diétáztam ) Reggel csekély v. szinte semmi, ebéd ami van, este csak U1. Kipróbáltad már a norbi nasikat?
2007. febr. 20. 18:37
Szerintem az anyagcsere diétákhoz hasonló ez a módszer, de szinte biztos vagyok benne, hogy csak nagyon sok súlyból lehet heti 4 kg-ot fogyni vele. Szerintem ha vki már egy ideje fogyózik, majd ma eldönti, hogy ezt szeretné csinálni, lehet, hogy csalódni fog. A Norbi kiegyensúlyozottabb, és jobban csinálható hosszú távon, bár az biztos, hogy azzal sem fogysz heti 4 kg-t.
2007. febr. 15. 09:01

Sziasztok!


Próbálta már vki? Igaz, hogy itt lehet enni doszt, de... Nem szeretnék elhamarkodottan ítélni, de vacsorára rizs, meg zsemlemorzsába forgatott karfiol, meg főtt tészta? Pont ilyeneket nem kéne este enni, nem? Ja amúgy a répát hogy értettétek: nyersen v. párolva? Én a "norbi" módszerből indulok ki, szóval...hm. Szeretném, ha megosztanátok tapasztalataitokat.

2006. máj. 27. 08:34
Koplalásról szó sem lehet! Finomságokat csipegetve is lefogyhat hetente 4 kilót, csak tartsa be a szabályokat. Először is: vásároljon sovány húst és sok-sok friss zöldséget. És ami a legfontosabb, készítsen a keze ügyébe egy vekkert!

Lényeges, hogy felejtsük el a habzsolást, nassolást. Ha egész nap figyelünk rá, hogy ne essen le a vércukorszintünk, nem tör ránk váratlanul az a leküzdhetetlen falhatnék, ami minden fogyókúra megrontója. Ezt úgy érhetjük el, ha jókor eszünk megfelelőt. A szervezetnek öt napjába telik, míg átáll a helyes táplálkozásra, és már nem kívánja mohón az édességeket.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook