Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5. héten ekkora pocak? fórum

5. héten ekkora pocak? (beszélgetős fórum)


10. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2012. okt. 29. 19:31

Ez még csak puffadás. A baba méretei miatt nem nő még a pocakod, hiszen még uh-n is csak petezsák látható, ami max 2mm, esetleg magzat kezdemény. De 6-7 hetesen már valószínű szívhang is lesz. A majdani méreteire pedig nem lehet következtetni még ennyire korán. A hasfal pedig nem mindenkinél marad feszes, lehet, hogy nagyobb pocakod lesz majd mint az elsővel. Nekem mindhárommal egyre nagyobb volt, pedig súlyban nem volt sok eltérés köztük, és hátsó falon tapadt mind a 3.

Boldog babavárást!

2012. okt. 29. 10:20
sziasztok nem akarok senkit sem megilyeszteni de ha úgy érzitek az átlagosnál nagyobb a pocakotok , érdemes beszélni az orvosotokkal. egy barátnőm babája azért van születése óta kórtházban lassan 1 éve mert nem vették észre időben hogy túl sok volt a magzatvize, pedig ő panaszkodott hogy nagyon feszül, majd szét durran a hasa.főképp azoknak mondom akik nem először várnak babát és tudnak viszonyítani az előző terhességükhöz. érdemes odafigyelni mindenre.
2012. okt. 29. 08:32
Én most várom második gyermekem és nekem is igen korán elkezdett nőni a pocim.Szerintem nem lehet hasonlítgatni mert mindenki más és minden terhesség más.
7. Ágnestestvér (válaszként erre: 5. - Stella1989)
2012. okt. 28. 20:37

:) csak nekem annyira furi, mert a fiammal 3-4 hónapig alig látszódott valami. :)

És gratula a 19. héthez :)

Már tudtam abban a pillanatban amikor megfogant :) Valahogy éreztem. Balázskánál is ez volt.

6. Ágnestestvér (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2012. okt. 28. 20:35
köszönöm szépen :)
5. Stella1989 (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2012. okt. 28. 20:15

Rajtam is látszódott nagyon hamar. 7 hetesen is észrevettem már magamon.


mondjuk én 5 hetesen nem tudtam még hogy kismama vagyok:)))


viszont most 19 hetesek vagyunk és elég nagy a pocakom. első baba, . pedig elég vékonyan kezdtem 56 kg voltam 8 hetesen .de terhesség előtt meg 53 voltam kb. :) de én úgy örülök hogy enyire látszik:))))))mindenki észreveszi:)

4. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Ágnestestvér)
2012. okt. 28. 20:00

Sztem minden kismami pocak mas es mas, terhessegenkent is.

Ha pl. Elol tapad meg a picuri, akkor mar az elejen sokkal nagyobb:) Emiatt ne aggodj, legalabb hamar eszreveszik, hogy aldott allpotban vagy:)

Boldog babavarast!

2012. okt. 28. 19:56

jaaaa :) oké

akkor nem fogok úgy kinézni mint egy 3as ikreket váró anyuka

:)

2012. okt. 28. 19:53
Csak puffadsz, és le fog menni. Nekem is így kezdődött most a másodikkal, aztán ma vagyok 20 hetes, és kisebb a pocakom, mint az elsővel ilyenkor. Nyugi, csak a hormonok indultak be, aztán kialakul :)
2012. okt. 28. 19:50

Sziasztok!


Az 5. hétben járunk, és akkora a pocakom, mint a kisfiammal a 13-15. héten.

Hallottam már arról, hogy a második terhességnél nagyobb lesz a pocak, de ennyireee? :)

Később is sokkal nagyobb lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook