Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 éves kislányom ma ráharapott a szájára.Estére már nagy pukli nött neki belűl és kifehéredett.Mivel tudnám elmúlasztani mihamarabb? fórum

5 éves kislányom ma ráharapott a szájára.Estére már nagy pukli nött neki belűl és kifehéredett.Mivel tudnám elmúlasztani mihamarabb? (tudásbázis kérdés)


6. xti_ (válaszként erre: 5. - Evetke67)
2009. dec. 1. 09:34
így van, ha békénhagyod, a száj sebei gyógyulnak a leggyorsabban, ha békénhagyod.
2009. dec. 1. 07:01
Az ilyen sebek nagyon gyorsan gyógyulnak maguktól is, de ha kamillával öblögeti, talán kicsit segít. A kamillának gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatása is van.
2009. dec. 1. 06:04
Az én fiamnál gyakran előfordul az ilyesmi.Megpróbálhatod egy kis kamillával borogatni, de nekünk bevált pl. a tantum verde spray. Ez egy kicsit érzésteleníti is.
2009. dec. 1. 05:09
Recept nélkül kapható grapefruit csepp, azt kell vízbe csepegtetni és azzal öblögetni.
2009. dec. 1. 00:25
Szerintem semmivel nem kell, gyógyul, azért olyan. Nekem gyakran volt ilyen a szám. Egyébként van valami ecsetelő, erről a gyógyszertárban tudnak mondani Neked több infót.
2009. dec. 1. 00:19
5 éves kislányom ma ráharapott a szájára.Estére már nagy pukli nött neki belűl és kifehéredett.Mivel tudnám elmúlasztani mihamarabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook