Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 éves gyerekem minden betegségénél egyből a legrosszabbra gondolok. De miért? fórum

5 éves gyerekem minden betegségénél egyből a legrosszabbra gondolok. De miért? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 29. 14:59
En ugyanigy vagyok a balesetekkel. Felrenyeles, fulladas, agyrazkodas stb. Tegnap is hulyeskedtunk a vizben es felrenyelt picit. Most figyelem hogy nincs-e masodlagos fulladasra utalo jel. De mae lepergett a szemem elott hogy hogyan hivnam a mentoket, mit tennek stb. Nalam ez "munkahelyi" artalom sajnos. Mindig keszen allok egy veszhelyzetre. De en mar beletorodtem ebbe.
2015. márc. 29. 14:03

Ez azért van mert félted. Mi is féltjük. Ismerjük az érzést hidd el.

De nyugi..mert tényleg van olyan, hogy bevonzod.

11. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2015. márc. 29. 13:39
Tudatosan tartsd tavol magad a nettol. Csakis gyerekorvosok, vedonok stb altal kiadott szakirodalmat olvass.
2015. márc. 29. 09:56
ne tedd!mert meg betegge teszed magad ez altal hisz a tul stresses etel elobb-utobb betregseghez vezet.
9. katramatra (válaszként erre: 8. - B00d33e65c)
2015. márc. 29. 09:20

igen, nálunk ilyenkor fejfájás van :)

De hányt is, így elhiszem :)

2015. márc. 29. 09:17
Vizont a gyerekek nagy francok.A kiscsajom tudja hogy megijedek és ezt ki is használja.Ha valamit el akar érni vagy épp nem akarja megcsinálni akkor rögtön fáj a hasa...!!!
2015. márc. 29. 09:11
tudom, és igazatok van. De ha már éjjel köhint kettőt a frász kiver.. :-(
6. SÁFÁRNÉ (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2015. márc. 29. 09:01

Ne bújd a netet!

Magaddal baszol ki ha továbbra sem változtatsz ezen a dolgon,a gyerekkel meg főleg,azt az időt is amit itt töltenél,vele töltsd,hamar felnő,és akkor már úgy sem lesz rád annyira szüksége,most kell minél több időt,főleg ha beteg.

2015. márc. 29. 08:59

Mert félted.

Én általában nem vagyok ilyen, sima megfázásnál nem aggódom túl, sőt a bárányhimlőt is hősiesen viseltem, de mikor a bárányhimlő alatt lett egy allergiás csalánkiütése, na akkor pániküzemmódra kapcsoltam, mert nem tudtam, mi lehet az, a legborzasztóbb szövődmények is megfordultak a fejemben.

Szóval csak pozitívan, minden rendben lesz, erős a kis szervezete, legyőz mindent;)

2015. márc. 29. 08:57

nyirokcsomó duzzanatra már leukémiát diagnosztizáltam, doki szerint teljesen normális a csomó, védekezik a szervezete.

Erre ma szólt h fáj a hasa :-(

3. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2015. márc. 29. 08:53

Ugyanez voltam!Egy hőemelkedésnél már pánikoltam!

Addig míg a fél család leordította a hajam,hogy ezt fejezzem be,mert még rosszabra fordul,mert a gyerek is megijed és még be is vonzom.

A netet ne bújd,mert egy kis fejfájásra már tumort dob ki...

2015. márc. 29. 08:53
Kapcsold ki a netet! :)
2015. márc. 29. 08:51

5 éves gyerekem mostanában beteges. Januárban bárányhimlő, most hányás. Nagyon féltem őt, mindig egyből a legrosszabbra gondolok, hogy mi van vele. De a leukémiától kezdve minden megfordul ilyenkor a fejemben, bújom a netet ezerrel minden apró jelnél.

Ti is tapasztaltatok ilyet? Mit csináljak hogy ennek vége legyen? Félek hogy tényleg bevonzom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook