Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5 - 11 évesek Covid 19 elleni védőoltása. fórum

5 - 11 évesek Covid 19 elleni védőoltása. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2021. dec. 3. 00:40
Nem várom meg a reakciód elalszom, reggel munka. Intézem a sok covis táppénét, akik szerint ez csak egy nátha.
49. Egomanyus2 (válaszként erre: 42. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 00:34
Olvasd el még egyszer amit írtam! Nem érdekel mit nyomtak belém, nem vagyok birka. De ha 1%kal több esélyt adtam annak hogy nem kapom el és ezzel nem adom át annak akinek az életemet oda adnám akkor élek azzal az egy százalékkal. Remélem, hogy azért vigyázol magadra! És őszintén kívánom, hogy legyen vége, legyen igazad, és éljük túl mindannyian.
48. Ildi (válaszként erre: 45. - Bellabi)
2021. dec. 2. 23:59
Ohh jajj😂😀 Az itteni celebdokik fele ennyire lennének ennyire sarlatánok...
47. Ildi (válaszként erre: 43. - Bellabi)
2021. dec. 2. 23:57
Azok nem összekeverendőek ezzel!! Azok Védőoltások! Ezek nem! Meglepő h még mindig sürgősségi jóváhagyás van csak? Hány vakcinához fizetnek akar 500 eurót( szlovákia),vagy dobtak ki embereket melóhelyről,ha nem óhajtják ezt vagy kivárnak? Hány járványban volt ilyen méretű fenyegetés,úszítás? Miért is hagyták inkább ott a munkahelyüket eüsök világszerte, sőt elmondták kilépve h mi van !? Miért is lép le annyi tanár? Mert is van elegük a kékeknek,zöldeknek,tűzoltóknak? Miért van már oltott és oltatlan utcán mindenhol( itt mèg alvás)? Ezen gondolkodj. Miért tálal ki már politikus is egyre több? Sőt ,egy nekem is!
46. c9155193c4 (válaszként erre: 34. - MTami01)
2021. dec. 2. 23:49
Én is tag vagyok ott. Ettől függetlenül szívesen látunk ( a magam nevében). Jogod van ott lenned, ha elfogadta ezt a klubgazda.
45. bellabi (válaszként erre: 44. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:48
Egy sarlatán.
44. Ildi (válaszként erre: 40. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:47
[link] inkabb rá hallgatok:)
43. bellabi (válaszként erre: 41. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:47
Nézz utána, hány oltást kapnak alapból a csecsemök. Meg fogsz lepödni.
42. c9155193c4 (válaszként erre: 38. - Egomanyus2)
2021. dec. 2. 23:47
Ne légy abban annyira biztos, ha vakcinázod magad az jó. Már ott is lehetnek benned a vérrögök. Te is az a tucat vagy, aki mindent elhisz, amit a tévében mondanak. Ildinek igaza van abban, hogy a WHO egy pénzleső, hamis szervezet.
41. Ildi (válaszként erre: 39. - Bellabi)
2021. dec. 2. 23:43
Aztán jönnek a csecsemők és kezdik előlről. Véget nem érő szappanopera.
40. Ildi (válaszként erre: 37. - Bellabi)
2021. dec. 2. 23:42

Robert W. Malone [link]


Nézz utána ki ő,lepilpálja az itteni fizetetteket.

39. bellabi (válaszként erre: 35. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:34

Gyerekeknek, várandósoknak az elején azért nem ajánlották, mert nem voltak adatok, biztonságos-e. De már akkor is leírták, hogy állatkísérletekben ezekben a csoportokban sem volt negatív hatása.


Axtán lefutottak a tesztek, jöttek az izraeli, USA-beli adatok, hogy embereknél sem okoz problémát, és elkezdték a gyerekek és kismamák oltását. 5 év alatt sem azért nem adható, mert 5 év alatt veszélyes, hanem mert nincs még tesztelve.

38. Egomanyus2 (válaszként erre: 29. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:30
Én úgy gondolom, mindenkinek a saját döntése, a saját élete, hogy beadatja e az oltást. Csak az a baj, hogy aki nem oltatja magát, az általában nem is foglalkozik az egésszel. Betegnek érzi magát, de azért elmegy dolgozni, bevásárolni. Arra sem képes, hogy egy tesztet megvegyen, hogy ha mégis covis lenne ne fertőzzön meg mást. Amikor nem volt még oltás kesztübe jártam a gyógyszertárba, és ott nevetségesnek nevezett egy sorba álló köhögő ember. Nem magam miatt hordtam kesztyűt maszkot, dolgoztam itthonról, és zárkóztunk be, hanem a férjem a szerelmem miatt. Beteg volt a tüdeje. Bármit megtettem hogy megvédjem. A vírustól sikerült egy agyi infarktustól nem, elvesztettem. A fájdalmamban egy vigasz van, hogy volt olyan ember az életemben, akiért tőlem chipeket, jeladót, vagy gyógyszert is olthattak volna. Kívánom Neked, hogy találkoz ilyen emberrel. Két nappal halála után astrával oltottak majd a másodikkal, és már a harmadik is bennem van, mert újra van olyan ember akiért az életemet is oda adnám, az unokám. Jó egészséget mindenkinek!
37. bellabi (válaszként erre: 29. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:28

De látom. Egy réteg inkább hisz 8 általánost végzett, vagy bölcsész, természetgyógyász, stb emberkéknek, mint tudósoknak és orvosoknak.A politikusok félnek meglépni a kötelezö oltást, nehogy szavazatojat veszítsenek. Emiatt megint emberek ezrei halnak meg.


Amúgy rengeteg kötelezö oltást kap mindenki gyerekként, ezek hatékonysága 70-80%, rosszabb, mint az mrns vakcináké, de mivrl 99,9%-ot beoltanak, kiakakul a nyájimmunutás, ma már nincs kanyaró, polio, torokgyík, fekete himlö, stb. Covid-ot is letudhattuk volna már rég, 99,9%-os oltottsággal. Nyilván ehhez kötelezövé kell tenni.


Amúgy emberélegeken túl gazdaságnak sem jó ez a kiszámíghatatlanság.

36. Ildi (válaszként erre: 34. - MTami01)
2021. dec. 2. 23:21
Aham...és akkor most kiléptél?
35. Ildi (válaszként erre: 33. - MTami01)
2021. dec. 2. 23:20
A who elnoke? Aki eltusolta anno az ebolát is sajat orszagaban?:)) Who,Cepi,Gavi,FDa ,Ensz mind egy kézhez tartozik. Annó meg azt is mondtak h varandos nőknek ne,meg gyerekeknek ne..azt dumálják amit a szájukba adnak
34. MTami01 (válaszként erre: 32. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:19
Először azért jelentkeztem, mert a cím nagyon általánosító volt és kicsit fáradt voltam. Aztán pedig, mint mondtam eddig - a néhány perccel ezelőttivel együtt - összesen talán háromszor jártam ott.
33. MTami01 (válaszként erre: 31. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:17

Akkor vajon a WHO szakemberei miért követelik, hogy a gyerekek is olthatóak legyenek? Miért éppen egy MRNS vakcina adható először ennek a korosztálynak? Az a nagyon sok egészségügyi dolgozó, akik nem mondhatnak fel, ill. időközben visszakoztak, mert rájöttek, hogy igenis fontosabb nekik az emberi életek megmentése, mint egy-egy oltásellenes politikai párt szócsövének lenni?


Éppen az egyik belgyógyász ismerősöm is ezek közé tartozott eleinte. Mármint az oltásellenes közé. Mára pedig az oltások legnagyobb támogatói között van, mert rájött, hogy az oltások igenis hasznosak.

32. Ildi (válaszként erre: 30. - MTami01)
2021. dec. 2. 23:17
Fura h jelentjezel olyan klubba ami ellenkezik a gondolataiddal...én nem jelentkezek ezen oltások támogatói klubbjába és nem azért mert nem vagyok jóban ottlevőkkel,pusztán mert nem vagyok covid vakcinapárti.
31. Ildi (válaszként erre: 28. - MTami01)
2021. dec. 2. 23:11
Nahát...nekem is ma épp fogászaton,ahol a doki nem kért tesztet,sem kártyát és szintén vigyorgott az Omicronon. Biztos nem véletlen lép,lépett le sok eüs sem ugye? Maga az Mrns technologia uttörője Rober W.Malone mondja h gyereknek nem kell vakcina!
30. MTami01 (válaszként erre: 26. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:10
Oda kétszer néztem be. Egyszer, amikor tagnak jelentkeztem, egyszer pedig, amikor egy orvos ismerősömet idézve kérdést tettem fel. Ja, meg azt hiszem tegnap, hogy az azóta megjelent kommenteket megnézzem.
29. Ildi (válaszként erre: 27. - Bellabi)
2021. dec. 2. 23:07
Mindenkinek van választása! Te másképp döntöttél,mások másként! katonák,rendőrök,tűzoltók készülnek tüntetni,de nyilván Neked meglepő. Ha nem veszed észre h mi folyik,a Te bajod!
28. MTami01 (válaszként erre: 23. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:07

Te már csak mindent tudsz ugyebár? A helyzet az, hogy orvosokkal is volt módom beszélni családilag is. Én nekik jócskán jobban hiszek. A két (Janssen esetén egy) dózissal beoltottak nagyjából 0,1% fertőződik meg. Ezek közül minden huszadik kerül kórházba. Az utóbbiak közül nagyjából 1% kerül lélegeztetőgépre.


Ez 5 millió dupla dózisra lefordítva:

~5 ezer megfertőződött oltott

~0,25 ezer kórházba került

~2-3 lélegeztetőgépre került

0 elhunyt


Szóval csak ezt kell mérlegelni. Több olyan orvostól is hallottam, akik sokkal részletesebb információkhoz jutnak, mint mi.

27. bellabi (válaszként erre: 20. - Ildi)
2021. dec. 2. 23:03

Jó páran vannak az intenzíven és a temetöben is, akik azt hitték, hogy a vitaminok és az egészséges életmód véd a covid ellen. Nem véd.


Az sem igaz, hogy aki egyszer megúszta, megússza legközelebb is. Nem mindegy, melyik variáns, mekkora dózisban érte, akkor éppen milyen passzban volt.


Igen, sokan megússzák a fertözést, akár teljesen, akár enyhe tünetekkel, de sokan belehalnak cagy rartós betegek lesznek. És elöre nem tudni, ki melyik csoportba tartozik.


Az egyik katonai vezetö azt mondta, hogy az oltottak sora olyan, mintha egy mesterlövész lelöne egy sorban minden 100 000. embert. Az oltatlanoké meg olyan, mintha lelöne minden 50.-et.Lehet választani.


A társadalmi felelösségdt meg már hagyjuk is, mennyivel nagyobb eséllyel fertöz meg és öl meg egy oltatlan egy nem oltható vagy oltott, de immungyenge embert.

26. Ildi (válaszként erre: 25. - MTami01)
2021. dec. 2. 23:02
Az egyik itteni klubbra utaltam ahol ott vagy mint tag!
25. MTami01 (válaszként erre: 24. - Ildi)
2021. dec. 2. 22:59

Ez nem vakcinaellenes, ahogy látom, hanem éppen arról szól, hogy decemberben oltassa kisebb adaggal, vagy március után a nagyobb adaggal a gyereket.


Ez így minden csak nem oltás ellenesség!

24. Ildi (válaszként erre: 22. - MTami01)
2021. dec. 2. 22:56
Mit keresel vakcinaellenes csoportban?
23. Ildi (válaszként erre: 19. - MTami01)
2021. dec. 2. 22:55
Kontakténkt sem volt egy tüsszentése sem. Hagyd már ezt a baromságot. Lélegeztetőre kerűl oltott is jócskán,illetve más okból kifolyólag!
22. MTami01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 2. 22:52

Szerintem mindenképpen érdemes oltatni, hogyha lehet, mint megvárni, hogy oltás nélkül esetleg olyan súlyosan megbetegedjen, hogy kórházba kerüljön.


Nekem csak az öcsém járta meg COVID-dal a kórházat. De akkor még hírekbe is csak úgy került az oltás, hogy az egészségügyi és a szociális ágazatban lévőket oltották.

2021. dec. 2. 22:51

Oltatnám, mihelyt lehet. Most van helyzet, márciusig sajnos böven elkaphatja a covidot, ha közösségbe jár, és nem tudod, milyen hatással lesz rá.


Amúgy persze, kétségei vannak az embernek, hogy 45 kg-os felnöttnek 30 mg hatóanyag, 50 kg-os 11,5 évesnek meg csak 10 mg, de pl 120 kg-os ember is 30 mg-ot kap, akkor már reálisabb. Gyerekeknek amúgy jobb az immunrendszere, a tesztekben a kisebb adag is ugyanúgy hatásos volt, súlytól függetlenül.


És igen, hacsak nem szelidül meg a covid, várható még pár oltási kör, akkor már kaphatja a nagyobb adagot.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook