Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4D ultrahang Budapesten? fórum

4D ultrahang Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 12. 17:46
Mi a Mester utcában voltunk a IX. kerületben. Nagyon jó volt 70 képet kaptunk leletet és felvételt is, kedvező áron. Jól elmagyarázták a genetikát és megmutatták mi a különbség 4 és 5D között. Csak ajánlani tudom. igazi jó élmény volt. Annyi, hogy sokan voltak valaki késett előttünk és 5 percet várnunk kellett. De nagyon megérte persze
11. Babeck
2012. jún. 7. 16:07
Én is Péterfy-Hepinet, háromszor is, szupercukik és ügyes a szonográfus is :)
10. Reno77
2012. jún. 7. 16:05

Péterfyben voltunk sokszor. Nagyon kedvesek, rendesek és korrektek.

Volt, hogy kiküldtek kicsit édességet enni, mozogni, mert nem mutatta a baba az arcát, majd visszamehettem és még vagy fél órát moziztunk. :)

9. Kata 1977 (válaszként erre: 4. - Rbaba)
2012. jún. 7. 15:58
Én is ott voltam többször is nagyon kedves volt a hölgy az egész lakás nagyon szép,kulturált.
2012. jún. 7. 15:56
Ja és azért azt hozzáteszem, hogy nem vagyok egy vékony alkat:D És még így is (szerintem) tök jó képek lettek :)
7. Nirvi (válaszként erre: 6. - 1kata)
2012. jún. 7. 15:55

Én is ott voltam és szerintem is nagyon szuper!


Asszem még fent vannak az adatlapomon a kisfiam 4D-s képei :)

2012. jún. 7. 15:50
Szia, en a 4D-Genesis-ben (2.ker) voltam az ikerfiaimmal, nagyon jo volt, tudom ajanlani! Az egyik fiam sajnos elbujt akkor, Ot nem tudtuk meglesni, de vissza mehettem egy masik alkalommal, ingyenesen, hogy Ot is megnezhessuk. Nagyon profi a szonografus, jo kepeket kaptunk.
2012. jún. 7. 15:45

Én is a Péterffy Kórházban voltam, 4-szer is. Csak pozitív véleménnyel vagyok róluk.


Amúgy a Váci úton, a Brendon mellett a szintén Hepinetet is nagyon dicsérik.

2012. jún. 7. 15:42
Szia! A kerületetekben a Kárpát utcaiban már jártam, ajánlom! 4D ultrahang Kárpát u keress rá a neten
2012. jún. 7. 15:39

Sziasztok 27 hetes ikerterhes kismama vagyok, es szeretnenk elmenni 4d-s uh- ra, ehhez szeretnek segitseget kerni, ki hol volt, hova erdemes stb...

( 13- keruletben lakunk, jo lenne ha nem kene nagyon messze menni:))

Kosziiii elore is a valaszokat!

2012. jún. 7. 15:38
Én a Péterffy Kórházban voltam, tökéletesen meg voltam elégedve, a dokinő és az asszisztens is nagyon rendes, aranyos volt.
2012. jún. 7. 15:37
4D ultrahang Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook