Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4D uh Miskolcon a Bató házban fórum

4D uh Miskolcon a Bató házban (beszélgetős fórum)


2011. okt. 17. 08:36
Sziasztok! Végül elmentem a Bató házba az ultrahangra, és meg voltam én is elégedve. Jó fél órás volt a mozi, kaptunk egy dvd-t és hat darab fényképet. Amit hiányoltam (bár akkor ki is ment a fejemből, és nem kérdeztem rá), hogy leletet vagy bármiféle irományt nem kaptunk, pedig a szokásos mérni valókat itt is lemérték, de ez leírva nincs. 11000 Ft-ot fizettünk.
2011. okt. 11. 20:06
Köszönöm mindenkinek a választ. Igazából azért a Batóba akarok menni, mert az orvosom ajánlotta Jancsóné miatt, de a neten nem találni árakat a honlapjukon, sem semmilyen más információt. De rosszat nem mondott senki róla. Ez jó.
2011. okt. 11. 06:03
Szia. Mi épp múlt héten voltunk a Bató-házban, Jancsóné Figeczki Ágnes szonográfus dolgozik ott, aki a Semmelweis-ben is dolgozik, Nekem régi ismerősöm, én teljesen meg vagyok elégedve vele. Kaptunk 4 képet, dvd-t is. Mi a rövidebb verziót kértük, az kb 15 perc és 6000 Ft volt.
6. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 5. - Sunny1)
2011. okt. 10. 14:12

Igen ott is Ő vizsgált és a kötelező genetikain is ő fog egy hét múlva!!!

mesélte hogy itt is meg ott is dolgozik!!!:))

5. Sunny1 (válaszként erre: 4. - 4bd8ba24e4)
2011. okt. 10. 13:53
Nekem ő a kórházban volt a kedvencem, ott is dolgozik a nőgyógyászaton, egyszerűen imádni való tündér az a nő!!!!!!
4. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 1. - Pteranodon)
2011. okt. 10. 13:52

mi is a Corvinban voltunk!!!Szenzációs volt!!!Csak ajánlani tudom!!!:))


itt az elérhetőségük:

[link]


s ha e mellett döntötök ajánlom Biri Zsuzsa szonográfust!!!Hihetetlenül kedves és nagyszerű szakember!!!:)

3. Sunny1 (válaszként erre: 1. - Pteranodon)
2011. okt. 10. 13:51
Szia! Én a Szent János Magánorvosi Központba jártam terhesgondozásra, és ott voltunk babamozizni is 2x. Ha jól emlékszem 10 000-be került, kb. 30 perces dvd, és nyomtatott ki egy képet is, de többet nem is akartunk, mert a felvételről utána megcsináltuk magunknak itthon. Leletet is kaptunk, de szerintem azt is adnak mindenhol. Nézz szét a városban, és oda menj, ahol a legolcsóbb, mert szerintem mindenhol ugyanazt kapod, képet meg otthon annyit csinálsz a felvételből, amennyit csak szeretnél.
2. Felhőlány (válaszként erre: 1. - Pteranodon)
2011. okt. 10. 13:42

Szia!


Én a szomszédjában, a Corvin üzletházban voltam, ha érdekel, leírom szívesen.

2011. okt. 10. 13:35

Sziasztok!


Volt már valaki a Bató házban a Bató Med-ben 4d-s babamozizáson? Lehet róla tudni valamit? Mennyi ideig tart, adnak-e valamit (cd, képek, lelet) róla, mennyibe kerül? Jó hely ez, vagy inkább valami mást javasoltok?


Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook