Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4D-s ultrahangon lehet-e cisztát, peteérést nézetni, vagy csak babákat? fórum

4D-s ultrahangon lehet-e cisztát, peteérést nézetni, vagy csak babákat? (tudásbázis kérdés)


6. 83ff5144bd (válaszként erre: 5. - Semmise)
2011. jún. 6. 23:48
akkor válts orvost.. legalább erre az alkalomra.. lehet épp akire azt hinnéd felületesen kezeli az ügyet,pont ő mondja majd meg,mi a baj, és szolgál megoldással.. :)
5. semmise (válaszként erre: 4. - 83ff5144bd)
2011. jún. 6. 23:41
Már kérdeztem, azt válaszolta, hogy látatlanban nem tud mit mondani. Én pedig nem tudok hozzá eljutni.
4. 83ff5144bd (válaszként erre: 3. - Semmise)
2011. jún. 6. 23:16

1 jó tipp:Dr.Hamvas Ferenc szülész nőgyógyász mindenre válaszol max pár órán belül... de van 1 tippem,azt mondja válts orvost... én azt tenném..


[link]


itt tudsz tőle kérdezni..:) sok sikert :)

2011. jún. 6. 22:42
Köszi! A gond az, hogy már hat hónapja járok a dokihoz, de folyton csak vissahívogat, sem gyógyszert nem ad a rendszertelen mensimre, sem kivizsgálásra nem küld el. Már gondoltam rá, hogy másik orvoshoz forduljak, de sajnos a környéken ő a legjobb, a többi még felületesebb! Dec. 28-tól jan. 2-ig volt a legutolsó normális mensim, azóta csak márciusban volt egy hét napig tartó "barnázás". Dokim csak vitamintabit szedet velem, de semmi hatása.
2011. jún. 6. 22:12

a 4Dvel a baba mozgását is figyelhetik, olyan babamozi féle...

az idő a 4. dimenzió..

ráadásul 10000 FT körül van..


butaság lenne :D a ciszta nem fog neked táncot járni odabent,csak azért,mert kifizettél a kukkolásáért 10000et..

a peteérést meg ha pont időben tudod nézni, akkor megtapsollak a dokival együtt.. órákig kéne ott feküdnöd..


2d simán elég...:D és az ingyen van :D

2011. jún. 6. 22:08
4D-s ultrahangon lehet-e cisztát, peteérést nézetni, vagy csak babákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook