Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 40+ nőnek frizura fórum

40+ nőnek frizura (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. jún. 14. 11:52
most 40 °C felett van, ha most nem vágom le, akkor az idén már lehet hogy marad...nem akarom már világositani, sokszor átfestettem az eredeti feketét sötétbarnára, - ez volt a világositás - és úgy tünik, ez megmaradt( nem áll jól a világos haj )
13. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2015. jún. 14. 11:42

Fánk-konty változatosságképpen?

Lófarok, de átbújtatva, begyûrve, amibôl kis konty lesz szintén?

2015. jún. 14. 11:28

Én azt vettem észre, hogy 40 felett levágatják rövidre a hajukat a nők.

És világosítják.

11. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2015. jún. 14. 11:18

Ne kosd ossze teljesen csak a felet a nagy csattal, nemtudom erted-e mire gondolok.

Meg tehetnel bele melirt, azzal is mas lenne, nem feltetlen csak a rovidre vagas ad valtozatossagot. Vagy tepesd meg, esetleg neha vasald ki a hullamokat belole.

10. Channa* (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2015. jún. 14. 10:36

Én pont így vagyok a röviddel:D, de ha ez áll jól nem tudok mit tenni.

Ha neked viszont jól áll a rövid id, akkor mindent bele, ráadásul gyorsan is nő, akkor nincs min gondolkodni. Az biztos, hogy ebben a melegben százszor kényelmesebb a rövidhaj. Nekem annyi bajom van vele, hogy minden éjjel elalszom nagyon, igaz kb. 5 perc alatt rendbe teszem, akár mosással együtt:DDDD

9. l.luiselotte (válaszként erre: 6. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 14. 10:31
lehet hogy jobban érezném magam, őszre biztosan visszanő, csak a fiam szörnyülködik ...
2015. jún. 14. 10:30

Én az 50-et töltöm az idén. Nekem váll fölötti barna és eszembe sem jut levágatni. Örülök, hogy ilyen. Mindig is hosszú, félhosszú volt, szerintem ez nőiesebb. Nekem is gyorsan nő, de nem kockáztatok:) Nyáron általában feltűzöm kontyba. Sokkal változatosabban lehet hordani a hosszabbat.


De ha már így eszedbe jutott, hogy válts, hát próbáld meg, legfeljebb ha nem jön be, megnöveszted.

7. l.luiselotte (válaszként erre: 5. - Channa*)
2015. jún. 14. 10:30
Azért, mert unom már, hogy évek óta ugyanaz a kép néz rám vissza a tükörből és a héten nagyon meleg volt, 2x mostam, mégis úgy néz ki, mint amit még az idén sem .... Különben nem állt rosszul a rövid haj sem.
2015. jún. 14. 10:28

A napokban láttam a trendet: az esetek 90 százalékában félhosszú, de változatosan hordva; a 10 % a rövid, sportos.

Ha meg gyorsan nô, semmi probléma. majd megnô.

Elvégre nem kötöttél egy frizurával sem házasságot! Fontos a megújulás, a változtatás!

2015. jún. 14. 10:27

Jaj, ne csináljátok már! Ha jól áll, akkor miért kellene levágatni? Hacsak nem jelentene a rövidhaj -5 évet minimum.

Én pl. szeretnék kicsit hosszabb hajat, hogy összekötve is hordhassam ebben a melegben, de én a hosszú hajjal egy banya vagyok:D

Ha rövidre vágatom, akkor rögtön azt mondják, hogy 5-10 évvel fiatalabbnak tűnök, csak a rövidhaj annyira munkás....

4. Flóra76 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2015. jún. 14. 10:26

Nekem amióta az eszemet tudom, hosszú a hajam.Derékig ér,sok és hullámos.

Én a színekkel szoktam játszani,illetve a fodrászom.Ezzel tudjuk feldobni.

Jelenleg vörösesszőke,sok,sok szőke melírral.

Ebben a melegben pedig felkötöm,laza kontyba,vagy csak simán feltűzöm,stb....

2015. jún. 14. 10:26

Egy kicsit még vágass talán,úgy h az álladig érjen.Mindenütt olvasom,h ebben a korban és ezután már előnyösebb a kicsit hosszabb.Azaz ne a hagyományos rövid legyen.

De ne zavarjon h ki mit hord,..olyat csináltass ami neked tetszik.Én már nem vágatnám rövidre.

2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2015. jún. 14. 10:23
Én is kibontva hordom,de így 40 felett már nekem is megfordult a fejemben,hogy rövidebb és világosabb kellene:)
2015. jún. 14. 10:20

Legalább 5 éve vállig érőként viselem vastagszálú sötét hullámos hajamat, és már unom.

De sajnálom levágni, mert elég szép, - csak annyit vágok le belőle 2 havonként, hogy váll alá ne érjen.

Nem tudom, hogy váltsak-e, rövid hajra, ha elszúrom, pár hónap alatt újra vállig ér.

Az ismerősök családtagok lebeszélnek, hogy jó ez igy. De zavar, hogy 10-65-ig minden nő hosszú összekötött hajjal jár ( én kibontva hordom ),

40 felett mit ajánlotok ?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook