Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40 feletti para :) fórum

40 feletti para :) (beszélgetős fórum)


1 2
50. Sly7105 (válaszként erre: 49. - Csinoska2012)
2015. nov. 17. 14:59

Én is 44 vagyok egyébként....

Veled érzek.....

49. csinoska2012 (válaszként erre: 48. - Sly7105)
2015. nov. 17. 14:54
Azt gondolom ilyenkor válik az ember tényleg felnőtté...
48. Sly7105 (válaszként erre: 47. - Csinoska2012)
2015. nov. 17. 14:51

Nagyon sajnálom :( ...

A szülők elvesztése egy másik nagy félelem az életben. Még nem tudom elképzelni, hogy ez megtörténik. Gondolok én is sokat rá, mivel az édesapám már 80 éves és szívbeteg... De, nem is akarok belegondolni...

2015. nov. 17. 14:49
Én 44 éves vagyok,nem érdekelt a korom mert elég jól tartom magam plusz a kislányom is fiatalit,viszont 1 hete meghalt apukám is, és most nagyon rám tört ez a félelem :(
46. Sly7105 (válaszként erre: 45. - Tündérke73)
2015. nov. 17. 14:03

Én is elkezdtem a futást, mert szeretnék fogyni egy kicsit, nem annyit mint Te, de egy 10-est mindenképp, mert ülőmunkát végzek és azért is, mert fáj mindenem a nap végére. Szerencsére a házasságommal nincs gond, 17 éve tart, igaz a második :)


Sok sikert a szerelemhez is! Majdcsak befut ....

2015. nov. 17. 12:44
Majdnem 40éves koromra fogytam le 40kilót a sajàt életmódvàltàsom kapcsàn...kezdtem el futni ami hihetetlenül rendben tartott agyilag...lelkileg....sikerült jobban megbékélnem magammal és fedeztem fel a jó sexet.Nem rossz 40-nek lenni...plàne ha nők mondjàk hogy min.5 évet le is tagadhatok.Sajnos a lelkem és a szívem törékenyebb lett mert azt hittem elvàlt negyven körüliek jobban értékelik egymàst a vàlàssal befejezett rossz hàzassàg utàn.....Pedig a szerelem ritkàn és nagyon nehezen jön...
44. gigi> (válaszként erre: 43. - 07da045965)
2015. nov. 17. 11:07
Örülök,hogy tetszett lányok :)
43. 07da045965 (válaszként erre: 41. - Gigi>)
2015. nov. 17. 10:19
Drága Gigi! Megnevettettél és ott van nálad a pont! :-))) Jó sztori, különösen a kolbászos része vitte a prímet nálam. :-DDDDDD
42. Sly7105 (válaszként erre: 41. - Gigi>)
2015. nov. 17. 07:38
:) :) ez nagyon jó volt :)
41. gigi>
2015. nov. 16. 16:11

Ezt most olvastam,gondoltam megosztom veletek:)



Egy férfi tollából...


Ahogy öregszem, egyre inkább a 40 feletti nőket értékelem. Csak néhány példa, hogy miért:

Egy 40 feletti nő sosem ébreszt fel az éjszaka közepén, hogy megkérdezze: "Mire gondolsz, drágám?" Fütyül rá, mire gondolsz.


Ha egy 40 feletti nőnek nincs kedve meccset nézni veled, nem ül oda melléd nyavalyogni. Csinál helyette valami olyat, amihez kedve van.Általában valami sokkal értelmesebb dolgot.


Egy negyvenen túli nő már elég jól ismeri önmagát ahhoz, hogy tudja, ki ő, mi ő, mit akar és kitől. Kevés olyan 40 feletti nő akad, akit érdekel, hogy mit gondolsz róla vagy arról, hogy mit teszel.


A nőknek 40 felett tartása van. Ritkán fordul elő, hogy jelenetet rendeznének az operában vagy egy elegáns étterem kellős közepén. Na persze ha megérdemled, gondolkodás nélkül lelőnek, főleg ha esélyt látnak arra, hogy megúszhatják.


Az idősebb nők nem bánnak szűkmarkúan a dicséretekkel, gyakran akkor sem, ha nem érdemled meg. Tudják, milyen érzés, amikor az ember nem kap elismerést.


40 felett egy nő elég magabiztos ahhoz, hogy bemutasson téged a barátnőinek.


Egy fiatalabb nő gyakran még a legjobb barátnőjét is hanyagolja, ha partnere van, mert nem bízik meg a fickóban.


Egy negyvenen túli nőt abszolút nem érdekel, hogy tetszenek-e neked a barátnői, mert tudja, hogy azok sosem árulnák el őt.


A nők a korral természetfeletti képességekre tesznek szert.Egy 40 feletti nőnek sosem kell meggyónnod a bűneidet. Úgyis mindig tudja.


Egy 40 feletti nőnek jól áll a tűzpiros rúzs. Ugyanez már nem mondható el a fiatal lányokról vagy a transzvesztitákról.


Ha eltekintesz attól a néhány apró ránctól, egy 40 feletti nő sokkal szexisebb, mint fiatalabb nőtársai.


Az idősebb nők egyenesek és őszinték. Azonnal a szemedbe mondják, hogy mocsok disznó vagy, ha úgy viselkedsz! Nem kell törnöd a fejed, hányadán is állsz velük.


Igen, számtalan okból dicsőíthetjük a negyvenen túli nőket. Sajnos ezt fordítva már nem lehet elmondani. Minden ragyogó, okos, ápolt, szexis 40 feletti nőre jut egy kopaszodó, pocakos őskövület sárga nadrágban, aki bolondot csinál magából valami 22 éves kis pincérlánnyal az oldalán. Hölgyeim, elnézést kérek érte.


És minden olyan férfinak, aki azt mondja: "Miért vegyek meg egy egész tehenet, amikor csak tejet akarok inni", üzenem, hogy változnak az idők. Manapság a nők 80%-a ellenzi a házasságot. Miért? Mert a nők is rájöttek, hogy nem érdemes megvenni egy egész disznót azért a kis kolbászért...

2015. nov. 15. 17:01

Nemrég olvastam egy nagyon jó gondolatot erre: élj úgy, hogy 77 évesen ne fájlald, hogy nem lehetsz újra 20 éves, 77 évesen élvezhesd, hogy megérted és örülhetsz az életnek...


Időnként nem baj, ha az ember átértékeli az élete céljait.

39. ed37ae2b06 (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2015. nov. 15. 13:40

Én is ezt érzem egy ideje, bár még nem vagyok 40 felett.

Sokszor én is azon veszem észre magam, hogy ezek körül forognak a gondolataim amiket te is leírtál.

De ahogyan visszaolvastam, nem vagyunk egyedül:-)

2015. nov. 13. 14:07

Robert Burns: John Anderson, szívem, John

John Anderson, szívem, John,

kezdetben valaha

hajad koromsötét volt

s a homlokod sima.

Ráncos ma homlokod, John,

hajad leng deresen,

de áldás ősz fejedre

John Anderson, szívem.

John Anderson, szívem, John,

együtt vágtunk a hegynek,

volt víg napunk elég, John,

szép emlék két öregnek.

Lefelé ballagunk már

kéz-kézben csöndesen,

s lent együtt pihenünk majd,

John Anderson, szívem.


Szabó Lőrinc fordítása

2015. nov. 12. 20:08

Én most így 40+-osan érzem magam eddig a legjobban a bőrömben.

Élvezem az életet, sportolok, szórakozom.

Igaz, hogy már a "B" oldal megy, de kit érdekel?

Nem gondolok nagyon előre, majd lesz valami. Most így minden oké, elfogadtam magam ilyennek, amilyen vagyok. Ehhez is el kell telni jó sok évnek. Mások is így 40 körül érik ezt el, többekkel beszélgettem már erről.

Nem parázok semmin, nem érdekel mások véleménye.

36. Flóra76 (válaszként erre: 34. - Channa*)
2015. nov. 12. 18:46
Köszi, ez jól hangzik...:DDDD
2015. nov. 12. 18:43

Nálam még nincs para.

Élvezd azt a kort amiben vagy!

40 alattiak már nem leszünk, de fiatalabbnak érezhetjük magunkat és ki is nézhetünk fiatalabbnak!

34. Channa* (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2015. nov. 12. 18:36

Ha negyven felett úgy kel fel az ember, hogy semmije sem fáj, akkor halott:D


Nem kell izgulni. Persze már visszafelé számolunk, de ez van....

33. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2015. nov. 12. 16:34
Ugyanígy.
2015. nov. 12. 16:30
60 utan mar nincs para csak bele kell huzni de nagyon az eletbe!
31. Vessla (válaszként erre: 28. - Gigi>)
2015. nov. 12. 16:25
És tényleg :D
30. gigi> (válaszként erre: 29. - 07da045965)
2015. nov. 12. 13:22
Köszi:) A szerzője ennek kivételesen most nem én vagyok. Nem találtam az írót ezért nincs ott.
29. 07da045965 (válaszként erre: 28. - Gigi>)
2015. nov. 12. 13:18
És ez így igaz. :-) Szép a vers. :-)
28. gigi>
2015. nov. 12. 13:01

Negyven fölött szép igazán a nő,

Akkor már kiül a belső,

Meghozza gyümölcsét az élet,

Meglátszik, ki a finom érett.


Sokuk arcán mennyei szépség ül,

Nőisségük kiteljesül,

Az értő szem őket nézi,

Ki szerencsés, karjukban végzi.


A férfi gondja, s öröme a nő,

Mindkettő egyre csak nő.

Míg rá nem jön,

A kettő egyre megy,

Férfi és nő, ugyanis egy.



Ne parázz:) A régi időkben a 40 feletti nők már öregasszonynak számítottak. Viszont a mai modern világban 40 felett kezdődik az élet :D

2015. nov. 12. 12:59

[link] szemtorna

[link] szempontok

+feketeáfonya kapszulát is használok.

A jóga sokkal hasznosabb a sokat ülőknél szerintem, mint a futás. Mondjuk én Etka jógára jártam, ez nekem sokkal használhatóbb volt. :)

26. Sly7105 (válaszként erre: 25. - Mezei Virág)
2015. nov. 12. 12:11

Sajnos olyan helyen dolgozom, ahol a számítógép előtt kell ülni EGÉSZ nap. Ezt már 20 éve csinálom és meg is van az eredménye. Fáj a vállam, sokszor van idegbecsípődés a hátamban, éjjelente zsibbadnak az ujjaim, fáradékony vagyok. Ezt mind az ülőmunkának tudom be. Otthon én komolyan mondom utálok ülni. A vacsit is leginkább állva fogyasztom el, csak akkor ülök le, mikor rám szól valaki, hogy nehogymár állva egyek :) Mindig azt mondom, hogy ülök eleget sajnos, vagy állni vagy feküdni szeretnék. A hétköznapok sajnos ezzel telnek, hogy sokat kell egyhelyben ülni. Hétvégén azért tudok másfajta mozgást is végezni, gyakran nyírom a füvet, mert azt is szeretem, de nem vagyok nagy kertészkedő. De igazság szerint volt olyan hétvége, hogy annyi dolgom volt ben a házban, hogy ki sem mentem az udvarra és az sem normális.

Szemtorna??? Nem is hallottam még erről...

25. Mezei Virág (válaszként erre: 24. - Sly7105)
2015. nov. 12. 12:00

Majd megy jobban is! Nem mindenkinek jó a futás, ha nem tetszik annyira, érdemes mást keresni.

Én jógára jártam, de mást is csináltam azért. A sok ülés nem egészséges valóban. Főleg számítógép előtt. Szemtornázni is szoktam :)

(a pici kutyát bármikor fel lehet kapni)

Ha kertészkedsz, az is mozgás, nem is akármilyen időnként!

24. Sly7105 (válaszként erre: 23. - Mezei Virág)
2015. nov. 12. 11:51

Vittem volna már többször is, de a lányomé a kutyus és ő nagyon félti, akárhányszor említettem neki, hogy vinném a kiskutyát is, teljesen oda volt, hogy neee, mert nagyon pici, mi van ha baja lesz, ha valamilyen másik állat megharapja, úgyhogy szegény kis állat max. a falusi sétákat ismeri, azt is ritkán, és a városi kozmetikát, amit meg szívből utál.

Futásból meg sajnos még nem vagyok jó, mert nemrég kezdtük és hosszú évek óta csak az irodában ülök és otthon a háztartás, tehát semmi sport. De most nekiálltunk és hát sajna nem megy könnyen...

Köszi !!!

23. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Sly7105)
2015. nov. 12. 11:46

:))

Ja, hát aki kertes házban lakik! Ott az állatoknak is jó dolga lehet.

Ilyen kis kutyát tényleg nem lehet vinni :))

Jó futást nektek! Helyettem is!

És tudod: nem csak a 20 éveseké a világ!:))

22. Sly7105 (válaszként erre: 21. - Mezei Virág)
2015. nov. 12. 11:40
Nem viszem őket, mert a lakóhelyünktől távol, de a munkahelyemhez közeli futópályára járunk a férjemmel. De viszonylag gyakran járunk erdőben a kutyával.Csak az egyikkel, mert ő egy Golden Retriever, neki az élmény. A másik kutyus pedig egy mini yorki, kisebb mint egy macska :) ő amolyan szobacica és nem bírna túrázni... Neki épp elég otthon az udvar. Amikor futok, nem szeretem, utána viszont nagyon jó felszabadító érzés.
21. Mezei Virág (válaszként erre: 15. - Sly7105)
2015. nov. 12. 11:36

Szerintem mindenkinek megfordul időnként ilyesmi a fejében.

Valahogy úgy vagyok vele, hogy minek parázni azon, amit nem tudok megváltoztatni.

Futni a kutyáidat is viszed?

Én csak sétáltam velük, és így rengeteg ismerősre tettem szert, akikkel sok dolgot meg lehet beszélni. Pl. az ilyen kor-kórt is. :)

Már nincsenek kutyusok, de az ismerősök így is lent vannak. Beszélgetünk. Futni nem szeretek...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook