Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 év felett lelki zűrzavar fórum

40 év felett lelki zűrzavar (beszélgetős fórum)


1 2
2021. aug. 1. 08:54
Nem is teszel semmit, akkor mit akarsz?
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 1. 07:55

"de nekem, mint nő nem adja meg azt, amire vágyom"

Ha megadná, tőle jó lenne?

Meg tudod fogalmazni, pontosan mire vágysz? Ha igen, azt meg lehet beszélni.

2021. aug. 1. 03:48

Sziasztok!42 évesen elért "az èletközepi válság ". Meg vagyok kavarodva lassan egy éve.Nem találom a helyem, a férjem, a két kisgyermekem mellett, mintha csak sodródnèk. Keresem a boldogsàgom. Szeretnék szabad lenni, megtenni azt, amit eddig nem, talán keresem a fiatalsàgom. Làzadok magamban .Nem működik normálisan a házasságom, valami hiányzik, nem érzem nőnek mellette magam.Más boldog lenne egy ilyen férj mellett, aki imádja a családját, dolgozik, sok időt tölt velünk, de nekem, mint nő nem adja meg azt, amire vágyom, ezàltal én is csak távolodom tőle, és én sem keresem a kedvét. A két gyerkőc körüli dolgok töltik ki a napjainkat.Szexben semmi szenvedély, monoton, unalmas, nem működik a kémia, 10 perces együttlètek.

Van más is ilyen helyzetben, hogy lehet ebből kikavarodni, megbecsülni amim van, és nem csak hajtani a talán nem is létező nagybetűs boldogságot.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook