Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 40-en felűl babát fórum

40-en felűl babát (beszélgetős fórum)


2010. febr. 17. 18:54
köszi mindenkinek :) remélem bedina37 neked is lessz gyerkőcöd soha ne add fel a reményt
2010. febr. 17. 16:57
Sajnos nekem még nincs gyermekem. Elváltam. Szeretnék egyet és én is közel vagyok már a 40-hez. Sok sikert nektek!
2010. febr. 17. 15:14
a méhpempő vastagítja a méh nyálkahártyáját. Próbáld meg.
2010. febr. 17. 15:11
igen volt hormon vizsgálat is ,de mivel 3x szültem + 1x plasztikáztak + 1x a magzat elhalás miatt vagyis 5x kapartak nem tud beágyazódni a méhembe vagyis terhes leszek csak nem marad meg elmegy a következő menszesszel
2010. febr. 17. 14:49

petevezeték átjárhatósági vizsgálaton voltál? Mert egy felfázástól is elzáródhanak a petevezetők és akkor próbálkozhattok bármeddig.

Régen egy gyógynövényboltos néni ajánlotta a fehér fagyöngyöt, azt mondta bámulatosan felkészíti a méhet a terhességre.

Ezenkívül jót szokott tenni a lúgosítás, vagy lombikosok közül is sokan eszik a méhpempőt.

Hormonvizsgálat volt? Mert attól, hogy rendes a menstruációd, tehát van tüszőérésed nem biztos, hogy érett peték is vannak benne.

2010. febr. 17. 14:39
voltam kivizsgáláson nem találtak semmit azt mondta a doki lehet tul kikapartak amikor elvették a babát és ez miatt nem tud beágyazódni gondolkodtam a barátcserje kapszulán ,csak tudnám használ-e?
2010. febr. 17. 14:32
Először is egy alapos nőgyógyászati és spermavizsgálat. Enélkül még lombikra sem mehetsz. Egyébként 5 próbálkozást támogat a tb, de a gyógyszerek ára se leányálom. Ha nincs nagy gond szóba jöhet még az inszemináció is, ami meddőségi központban ingyenes, de a kaáli intézetben nem.
2010. febr. 17. 14:26
Sziasztok Én 42 leszek 2 hónap mulva, van 3 gyerkőcöm felnőttek,de mivel elválltam 6 éve, szeretnék 1 közös gyereket a mostani férjemtől.A gondom csak az ,hogy 4 évvel ezelőtt volt 1 babám de a terhesség 14.hetében meghallt ,3 hétig volt így bennem mire észre vették ,azóta sajnos nem tudok teherbe esni.És sajnos nincs időm várni és várni mert ugyebár nem vagyok 20 éves!:(Tud valaki tanácsot adni mit tegyek? lombik progi nem jó mert nincs rá pénz .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook