Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 4 órás állás keresek Budapesten. Miért ilyen lehetetlen ez? fórum

4 órás állás keresek Budapesten. Miért ilyen lehetetlen ez? (beszélgetős fórum)

8. szila5 (válaszként erre: 5. - Hobnobs)
2011. nov. 19. 22:31
Igen, megértelek. De jó is lenne, ha Mo-on is bababarát munkahelyeket hoznának létre a kismamáknak (részmunka, babaszoba vagy felügyelet, persze, ahol lehet). És még nagyon-nagyon sok minden jó lenne...
7. melindike (válaszként erre: 1. - Hobnobs)
2011. nov. 14. 13:33

Megváltozott munkaképességű embernek sem egyszerűbb ám állást találni, sőt!

És persze, szerintem is kevés az 500Ft-os órabér, de a semminél azért, mégis több, nem?!

2011. nov. 14. 08:58
Lidl-ben is van ilyen lehetőség pl.
5. hobnobs (válaszként erre: 4. - Szila5)
2011. nov. 12. 06:31
igen-igen csak ott a munkaidő ami macerás. nem reggel kell menni 8-12-ig hanem összevissza, persze hétvégén is és van hogy egész nap reggeltől estig. ezt már gyerek mellett nagyon nehéz megoldani de köszi a tippet!
2011. nov. 12. 04:22
Csak egy tipp: kereskedelemben van 4-6 órás munkarend. Pl. Rossmann, DM, áruházláncok... Ha másnak nem is, de átmenetileg jól jöhet.
3. hobnobs (válaszként erre: 2. - 388b941089)
2011. nov. 11. 17:14
adminisztrációs területen szeretnék elhelyezkedni és multinál (is) eltöltött tapasztalattal rendelkezem. ügyfélszolgálat, titkárnő ilyen munkakörökben dolgoztam eddig
2011. nov. 11. 17:11
hol dolgoztál korábban? és milyen munkát keresel?
2011. nov. 11. 17:08
mert nem vagyok megváltozott munkaképességű és van egy gyermekem esélytelen vagyok???? nem tud valaki valamilyen lehetőséget? siralmas amit lehet látni a hirdetésekben, hogy 500Ft-os bruttó órabért kínálnak az adott munkáért. Pályázatomra nemigen reagálnak a cégek. ha én küldöm el az önéletrajzomat, akkor meg visszaírják, hogy egyelőre nincs nyitott pozíció, ha lesz akkor szólnak. azóta is szólnak folyamatosan :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook