Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 4 napja nem keres ti ezt hova tennétek? fórum

4 napja nem keres ti ezt hova tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2
43. ina87
2014. jún. 3. 11:06
elégég felkaphata a vizet talán ezt ujra kéne gondolni h miért is és kinek volt benne igaza,nem jelenti h vége ennek a kapcsoaltnak ugy h ne kapkod el a döntést
2014. jún. 3. 08:05
Most, hogy mondod: Engem seeeee! :o Eltenném én a p-ba.
2012. dec. 11. 21:56
Engem keres, ezt hova tegyem!????
2012. dec. 11. 16:34
Engem 6 hónapja nem keres :))
2012. nov. 11. 15:33
Az kizárt, hogy ő is kimenjen Veled dolgozni? Nem akarok vészmadárkodni, de egy kalap sz.rt sem ér a távkapcsolat. Szóval ha fontosak vagytok egymásnak, akkor együtt kell lennetek!
38. Berbooo (válaszként erre: 34. - Noozimanoo)
2012. nov. 10. 22:51

dehogyis haragszom :)


csak remélni tudom hogy én nem fogok igy járni.

azota jol megvagyunk bár gyakran eljár este a haveraival sörözni. de ez azelőtt is igy volt hogy összejöttünk volna.

nem akarom elvarni tőle hogy azért mert én kijöttem egy évre ő üljön otthon és csaka munkaba járjon. félek igy hamarabb kiakad és bármennyire zseret igénye lesz arra hogy éljen , és igy mást keres majd

bizpm aban hogy most is a haverjaival sörözik.

köszi a véleményt :)

37. Gretaa (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2012. nov. 5. 23:20
Ha szeret,majd úgy is keres.
36. Cucicsillag (válaszként erre: 34. - Noozimanoo)
2012. nov. 5. 23:15

Tokre igaz... Miert haragudna rad a forumindito?:)

Ez is egy tapasztala es egy velemeny a sok kozul es hatha tanulsagos lesz neki a ti esetetek...


Amugy le a kalappal,hogy a babaddal igy helyt allsz!

2012. nov. 5. 23:13
Engem azert zavarna a dolog bazira,mert az elet nemcsak moka, kacagas es ha a masiknak szuksege van tamaszra, akkor azt valszeg a parjatol varja/varna es ha ilyen szituban nem lehet ra szamitani,akkor az egesz kapcsi szarcsi!
34. noozimanoo (válaszként erre: 30. - Berbooo)
2012. nov. 5. 21:26

Ne haragudj rám, azért, amit írok, de azért írom, mert kettőnk történetében egy dolog különbözik: Nekem született egy babám...


Szóval utólag már tudom, amit akkor is sejtettem, de minden porcikám tiltakozott ellene:

Ha korábban valakinek vagyok annyira fontos, hogy minden nap beszélünk, aztán meg el tud tűnni 4 napra, annak már nem vagyok annyira fontos... Megkockáztatom, talán már más a fontos neki...


Egyre vigyázz: őrizd meg a büszkeséged, s ne várd meg, míg ő rak ki. :(


Ne haragudj rám!

33. noozimanoo (válaszként erre: 32. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 5. 21:23

Hát tudod, én bíztam... Aztán meg jó nagyot koppantam.

Most annak örülök, hogy a Csöppöm van nekem, így véletlenül sem azon agyalok, hogy a 'következőben' tudok-e majd bízni...

32. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 30. - Berbooo)
2012. nov. 5. 11:16
Igazat kell adjak Neked is és párodnak is! A féltékenység, az tuti, hogy nem szül jót, ha nincs köztetek meg a bizalom, akkor megette a fene az egészet! Így az egy év külön töltött idő rémálom lesz! Viszont azt is megértem, hogy Neked rosszul esett, hogy nem keresett, de Őt is meglehet érteni, hisz Te meg nem bízol Benne! Gondoljátok ezt át, higgadtan beszéljétek meg még egyszer! Szurkolok!
2012. nov. 5. 11:05
ja bocsi nemet a billentyü igy csak nehany ekezetes betü van
2012. nov. 5. 11:03

vasarnapp beszeltünk dühö volt , hogy en folyton feltekenykedem es ha mar elmenetem külföldre eby evre ö vallata hogy megvar , mar 2 hpnapja nem latott es ha beszelunk is ilyesmivel jövök es hogy ö barhanyszor mondja hogy szeret es hogy nincs köze senki mashoz nem hiszem el , es hogy faradt volt ahhoz hogy egy egy oras szajtepesben veszekedesbe merüljünk amiatt mert en nem hsiek neki...

nem ertem mit hott ha egy hetig nem keres akkor erre nem kerül sor, hat sor kerül vasarnap vagy 2 orat vezsekedtünk vagyis csak ö.

de nbennem valami megszakadt. ok kibekültünk de az hogy erre kepes volt igy hogy en közben leirtam neki hogy szar a hetem es szüksegem lenne arra hogy vele beszeljek , es az ö kis dühöngese es haragja meg buszkesege többet ert annal minthogy megvigasztaljon vay megtudja mi van veelm , en nem tudom mit varjak töle

29. 527f6fda92 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2012. nov. 4. 23:58
sajna nem sok jót jósolok neked
28. acuko (válaszként erre: 27. - Berbooo)
2012. nov. 4. 23:53

Ez volt a válasz az sms-re??

Ez elterelő duma. Nagyon ismerős..

Igazad lesz, sajnos, úgy látom. :(

2012. nov. 4. 16:19
válasz az emailomra semmi celom semmivel, semmi bajom.minden rendben.kicsit faradt vagyok mostansag. majd dumalunk ha leszek. szia.
26. Cucicsillag (válaszként erre: 25. - Berbooo)
2012. nov. 4. 00:36
Ne sajnald az ilyen manyust...
2012. nov. 3. 22:13
:(
24. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2012. nov. 3. 19:12
Sajnos csak megerősíteni tudom. :(
2012. nov. 3. 15:41
semmi , azthiszem egyedülálló vagyok , ujra ....
2012. nov. 3. 15:29
na irtam neki egy sms : szia eleg nehez hetem volt , es eleg szomoru az hogy most veled sem tudom hogy mi van jo lenne ha tudnank beszelni..
2012. nov. 3. 15:28

áá feltekeny voltam valakire akit régen fel akart szedni , mostanra meg állitolag ki nem állhatja mert megismert jobban meg egyszer keresztbe tett neki, nekem mégis gyanus ez a nagy utalat,

és csak megmontam neki hogy nem kell ennyire negativan beszélni rolna hisz anno bejött neki és beüttt a krakk letette a telefont és azota semmi

20. Cucicsillag (válaszként erre: 18. - Berbooo)
2012. nov. 3. 15:05

Igen, jobb a biztos rossz, mint a bizonytalansag:)


Most majd kiderul!


Es min is kapta fel a vizet? Vagy csak vmi himi- humi urugy?

19. noozimanoo (válaszként erre: 18. - Berbooo)
2012. nov. 3. 15:03
Velem 1 év után csinálta meg. :(
2012. nov. 3. 14:51

pfff. na most jol ram ijjesztettek ,igaz nincs kisfiam , sem kislanyom ,de én már már betegesen utalom a bizonytalansagot , és ez most nagyon az

ja és 7 honapja vagyunk együtt

17. noozimanoo (válaszként erre: 15. - Berbooo)
2012. nov. 3. 14:45
Én az akkor 8hetes fiamat akartam vonattal Pestre vinni az apjához... 22-én mentem volna, de előtte tünt el napokra. Aztán meg kiderült,hogy nem is akkor szabadnapos, amikor én tudtam, hogy az lesz. Aztán felhívott, s kiadta az utunkat.
16. noozimanoo (válaszként erre: 14. - Acuko)
2012. nov. 3. 14:43

Hogy ilyen mocsok volt-e, nem tudom... Ha igen, akkor jólo titkolta.

Az is igaz, hogy korán teherbe estem, de nyugtatott, hogy mi úgyis már mindig együtt, meg szerelemben, egyetértésben. Én meg... Hát na! Szerettem, hittem neki. Azt azért leszögezném, hogy a babámat mindenképpen megtartottam volna.

A szüléskor még ott volt, aztán eltelt pár hét, ő Pesten melóban, s mire legközelebb láttam, már "nem ő volt". Mintha egy idegen érkezett volna.

Mivel nem támogatott, beadtam a kérelmet ghyermektartásra. Ez elől meg kiment Angliába... Na az ilyen nálam nem apa!

És nálunk is 4 nappal kezdődött...

2012. nov. 3. 14:38

nem tudom hogy mit tegyek , én már egyszer írtam neki hogy jöjjön skypra beszéljük meg , de semmi...

mostanáig azt tervezetem majd hogy lepem meg ha haza megyek , mert ugye nem tudja hogy huszadikén indulok haza , most azt sem tudom lezs e kihez hazamennm ....

14. acuko (válaszként erre: 6. - Noozimanoo)
2012. nov. 3. 10:26

Hát ez nagyon durva! Milyen ember az ilyen? Ember egyáltalán?? Őrület. Nagyon együtt érzek veled.

Mondjuk ilyen emberre nincs is szükséged. De hogy vállaltatok gyermeket, ha ez ilyen? Vagy azelőtt nem volt ilyen mocsok??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook