Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! fórum

4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
41. túrógombócka (válaszként erre: 40. - Perso006)
2016. dec. 20. 18:14
nem erőltetted, oké. de ha ő odalenne érted, akkor minden alkalmat megragadna, h veled legyen. de mit kezdesz egy ilyen pasassal, akit sose látsz?
2016. dec. 20. 18:12
Nézd én nem ugrok mikor ő fütyül és én sem vagyok egyszerű eset,nem a hülyítésről van szó,mert nem ígértünk semmit egymásnak két külön életünk van,én soha nem hozakodtam elő azzal,h.találkozzunk többet pontosan azért h.nehogy az legyen..látszólag ha azt nézem ez olyan lehet az ő szemében h.ez így nekem oké..így is volt de azért írtam v.előre v.hátra de mozdulhatna..
39. massalhangzo (válaszként erre: 36. - Perso006)
2016. dec. 20. 18:10

ha te jobb no vagy, akkor ne valassz magad ala egy szart. mert gondold el, felnott no vagy, es egy rosszabb pasi is siman hintaba ultet, semmi nincs koztetek, le se szarja a fejedet, csak neten irogat, ott meg ugy viselkedik, es azt lodit, amit akar, akkor elkepzelheted, hogy kevesbe jo noket meg akkor visz, amikor csak akar, es annyit, amennyit akar


kar vele foglalkoznod. ha o volt az elso a parod halala utan, akkor ertheto, hogy maskent kezeled, bar ha mint irtad, te is ismerkedsz masokkal, akkor kolcsonosen semmit nem varhattok egymastol, es felesleges idot fecserelni ra. mert meg szexelgetni osszejarhatnatok, ha kozel lennetek egymashoz, de igy meg arra sem eri meg se a pasi, se te neki. biztos talalsz sokkal jobbat ennel, mar ha akarsz, es nem ragadsz le

38. massalhangzo (válaszként erre: 36. - Perso006)
2016. dec. 20. 18:06

nem akarlak elkeseriteni, de pesten osszehozni egy randit kabe 5 perc alatt lehet egy idegennel is. es sok no nem kifejezetten a nagy o-jet keresi, mint ahogy pasi sem, siman kavar masokkal


hogy csak hetkozben es ritkasan ugrott le par orara hozzad, hetvegente nem er ra, es nem visz magahoz, az gondolhatod, mit jelent


de en tenyleg nem ertem a noket. ha az elso randi utan eltelik egy honap ugy, hogy a pali nem korhazban tolti, ahol tilos latogatni, akkor minden nonek le kell, hogy essen, mennyire nem palya a palinal igazabol

37. túrógombócka (válaszként erre: 36. - Perso006)
2016. dec. 20. 18:04
lehet, h azt hiszed, h te vagy a "jobb nő", de a helyzet az, h mégis úgy tűnik, ő hülyít téged.
2016. dec. 20. 18:02
Én is ismerkedek mással is,mert addig amíg nincs vki aki biztos lesz..biztos én vagyok a hülye,sőt tuti,de még azért nem kérdeztem meg nehogy az legyen h.én mennyire akarnám..én jobb nő vagyok mint ő pasinak :-) :-)
35. massalhangzo (válaszként erre: 34. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:55

ne haragudj, de azokbol, amiket leirtal a palirol teljesen az jon le, hogy csajozik, ismerkedik, te talonban vagy, de meg rad sem indult igazan. egy taplo paraszt lehet kabe, most komolyan, ilyennel allsz le es kerdezgetned, hogy mi van?


meg kell kerdezni egy pasitol, hogy he, miert csak havonta egyszer akarsz latni, miert nem alakul semmi, es miert nem mehetek hozzad?

2016. dec. 20. 17:53
Még nem kérdeztem meg mikor találkozunk..karácsony..hmm...kihagyom..ez évben is..milyen?hülye szó szerint...de van benne vmi ami vonz,bár ez édes kevés..átlagos 40 gyerek nélkül,egyedül él ..falta a nőket..én azt is kérdeztem h.nincs nő pesten azt mondta akad,mondom akkor mut keresel itt??!!válasz semmi..
33. massalhangzo (válaszként erre: 32. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:50
de abban mi jo lehet, ha egy pali havonta egyszer akarna csak latni? inkabb keress olyat, akivel tobb idot lehettek egyutt normalisan, es igazan tetszel neki, veled akar lenni
2016. dec. 20. 17:46
Alapjába véve én vártam,h.vmi jó lesz benne..tudod az ember remél hátha,mert egy két tali után ki tudja?!a legelső találkozásunkor kérdezte meg..
31. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:46
igazabol nem ertelek, mert ha egy pasi az elso randin kozli, hogy o mennyire elfoglalt, es max. hetkozben lehet szo talalkarol, akkor is nalad, o megy, es egy honap eltelik ket talalka kozott, az miert elfogadhato?
30. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:44

hat ez egeszen ugy hangzik, mintha vagy lenne valakije, vagy nem jossz be neki igazan, de talonozott


milyen a pali? mert nehez elképzelni, hogy egy vonzo, erdekes egyeniseg lenne, ha meg atlag es unalmas, akkor nem kar erte, keress mast

29. ancsika688 (válaszként erre: 27. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:43
Itt a karácsony lehetne több időt együtt tölteni.Vagy két ünnep között.Kifogás gondolom van....
28. túrógombócka (válaszként erre: 27. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:40
felejtsd el. ebből nem lesz semmi.
2016. dec. 20. 17:40
Hmm..az ok annyi,h.sokat dolgozik..közölte az első találkozáskor h.alig van szabadideje 2 munkahelye van stb..persze ez kifogás..ráadásul csak hétköznap tali és ő jön..ja,haza még nem hoztam mivel úgy vagyok vele nem akárkit engedek az éketembe..
26. massalhangzo (válaszként erre: 23. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:36
bocsi, de akkor ebben neked mi a jo? vagy akar neki? szerintem ha ket ember megismerkedik es tetszenek egymasnak, minel elobb es minel tobb idot akarnak egyutt tolteni. ilyen tempoban husz ev mulva jossz ra majd, hogy impotens vagy oriaskigyokat gyujt vagy van harom felesege
25. túrógombócka (válaszként erre: 17. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:35

kapcsiban benne lennél-e?

ilyet kérdez egy 40 éves pasas egy 35 éves nőtől?

jesszuska.

ezek szerint viszont ő ezt nem tekinti kapcsolatnak, így nincs is miről beszélni.

24. massalhangzo (válaszként erre: 21. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:34

mi az oka annak, hogy havonta csak egyszer talalkoztok? mert a tavolsag, a sok munka arra lenne indok, hogy peldaul hetente csak egyszer tudtok egyutt lenni


szerintem ebben a korban a pali vagy tobb vasat tart a tuzben es beosztja, vagy ilyen tejbetok, semmi faszi, akinek ennyi az igenye egy nore, kapcsolatra, tarsra. mindket esetben kuka


ha neked annyira tetszik, akkor beszelj vele. mondd meg egyszeruen, normalisan, hogy egy kapcsolatot nem igy kepzelsz el

2016. dec. 20. 17:32
Sex nem volt..ha csak az lenne is oké,ha mindketten akarjuk nincs azzal baj,de itt még ez se!!
22. massalhangzo (válaszként erre: 20. - Freddy36)
2016. dec. 20. 17:31

szerintem nem lehet osszehasonlitani azt, ha ket ember megismerkedik, egymasra kattan es lamur lesz, azzal, hogy megismerkednek, havonta egyszer talalkoznak, es meg egy kozos hetvegere is azt mondja a pasi, jo, majd valamikor


de egyebkent jo az otleted a forumindito kerdesre, hogyan epitsuk le a palit, a hazassagot, gyereket is lehet pedzegetni, de nem majddal, hanem minel elobbel :D

2016. dec. 20. 17:30
Ki fogtok akadni..35,40 így van nem ismerjük egymást,jelenleg eszem ágában sincs sehova menni mikor még semmi sincs..ja nem mondtam..netes ismerkedés..minden szépségével..nekem tavaly halt meg a párom és gondoltam adok egy esélyt az életnek meg vkinek talán hinni akartam,talán nem..
20. freddy36 (válaszként erre: 16. - Massalhangzo)
2016. dec. 20. 17:25

Nekem van olyan ismerősöm,aki 1 hónap chatelés után összebútoroztak,és a csaj 1.5 hónap után terhes lett,és együtt vannak!

Bármi lehet...nem azt írtam,hogy/már/ költözzenek össze,csak kérdezzen rá. Valami csak alakul,ha mindennap beszélnek,ésa srác még féltékeny is,aggódik,ha rossz napja van a fórumindítónak....

19. c73db520ef (válaszként erre: 15. - Freddy36)
2016. dec. 20. 17:24
4 db randevu utan osszebutorozni? Mire fol?
18. massalhangzo (válaszként erre: 17. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:24

hat az eleg furcsa, ha valaki ilyet kerdez, kapcsiban benne lennel-e :D


nem tudom, milyen ismerkedesek ezek manapsag, en mar el is felejtenek egy ferfit, ha havonta egyszer latnam, azt jobb hijan egy kufircnak mondanam, hogy ne pokhalosodjak be :D

2016. dec. 20. 17:21
Nem lenne akadálya a költözésnek..ő kérdezte,h.kapcsiban benne lennék e?!Hétvége?hát az nincs..felröppent,h.majd..de majd..
16. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Freddy36)
2016. dec. 20. 17:19
ne már, 4 randi utan, tavol elve egymastol pedzegesse az osszekoltozest? jesszusom, mire fol? meg o maga sem tudhatja, elne-e a palival egyutt, nem is ismerik igazan egymast
15. freddy36 (válaszként erre: 12. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:16

Pedzegessed az összeköltözést,hogy mit reagál rá?

Tudom,4 hónapja ismeritek egymást,de ki tudja....?

Hány évesek vagytok?

14. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:13

de akkor miert nem beszeled vele ezt meg normalisan? nem olyan nehez bakker, megmondod neki, szamodra tul ritkasak a talalkozasok, es ez nem jo. vagy tudtok valtoztatni, vagy nem. azt te tudod, milyen helyzetben vagytok (munka, maganelet, utazasi lehetosegek), hogy konnyen megoldhato, ha akarjatok, vagy sem


szerintem normal, ha feltekeny, ha "olyan a szitu", talan ne szituzz felreerthetot :D

13. túrógombócka (válaszként erre: 12. - Perso006)
2016. dec. 20. 17:11
ahhoz, hogy több legyen, valakinek költöznie kell és feladnia az eddigi életét. szerinted melyikőtök hajlandó erre?
2016. dec. 20. 17:09
Hmm..alapjába véve mindent megbeszélünk,viszont a találkozás kissé ritka és szeretnék v.többet v.akkor egyáltalán nem..mivel azt mondta mindent tudni akar rólam..féltékeny ha olyan a szitu és aggódik ha szar napom van,h.esetleg miatta...ezért vagyok dilemmában..én szeretném,de ezt így már kicsit unom..és nem tudom hányadán állok vele..
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook