Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! fórum

4 hónap 4 randi, avagy hogyan intsünk búcsút a pasinak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
131. 8a70657a11 (válaszként erre: 99. - Csikil4ny)
2017. júl. 10. 01:02
Általában az ilyen nem egyenes emberek azért tisztában vannak,h kikkel is kezdenek! Ha nem egyenes akkor ott rafináltság manipuláció van. De kérdem én egy normális nővel miért kell így viselkedni? És az ilyen ffiben egy csep jóindulat sem fér,h kicsit át lássa a nő oldalát,h az hogy is próbál gondolkodni,mit és hogyan szeretne,v képzelne el ő vele a ffival ? Vagy tapasztalja,h a nő kezd bele szeretni,iránta érezni stb...De ő a ffi meg nem akar tőle komolyabban semmit akkor miért nem hagyja békén a nőt és engedi el és át gondolja,h tényleg kedvelem,jó volt vele beszélgetni akármi ,de tovább már nem megyek,mert nem akarom jobban bántani az érzéseit és sőt felhívom a figyelmét,h ebből nem lesz semmi határozottan megmondaná a nőnek,h az értse. A lényeg ezek mind csak átverések,kihasználások.
130. 8a70657a11 (válaszként erre: 108. - 65a50256f6)
2017. júl. 10. 00:48
volt hogy én is hozzá szóltam hasonló témájú fórumokhoz amik a ffi szexualitással kapcsolatos volt. De nem vitték beszélték tovább,abbamaradtak. Így az én hasonló történetemhez úgy látszik nincsen köze ezeknek a témájú fórumoknak.
129. 8a70657a11 (válaszként erre: 128. - Szebarba)
2017. júl. 10. 00:36
velem is pont így lett volna minden hasonló szavak és mondatokat kellett volna átéljek ha egykor egy ffit közel engedek magamhoz. Már tudom.
2017. jan. 15. 20:01
Voltam hasonló helyzetben, nem is olyan régen. Ugyan gyerek nincs, a srác 25 (jómagam 29), de nekem nem felelt meg. Jól indult pedig. Egy fesztiválon futottunk össze, majd kb. egy-két hónapra rá megtalált valahogy a neten. Levelezések, szimpátia, aztán egy koncerten találkoztunk és egymásba gabalyodtunk. Nekem ennyi elég lett volna, még nem voltam túl egy fájdalmas szakításon teljesen, de ő felvetette, hogy ismerkedjünk tovább. Belementem. Az utána következő két hétben többször is találkoztunk, egyre jobban megkedveltem, kiderült, intelligens, van humora, kedves, vannak közös pontok. Majd két hétig nem láttuk egymást, de ígérgette, akar találkozni, csak az egyetemi beadandói és a félév zárása miatt kevés az ideje. Csakhogy a két hét alatt is volt tervben randi, ami elmaradt. Volt, hogy nem is mondta le, csak nem jött át hozzám. Eleinte finoman próbáltam jelezni, hogy ez kevés. Ő ígért megint...nagy semmi. Sem moziban nem voltunk, sem máshol, terv maradt. Szemrehányást tettem, nem tetszett neki. Később tudtam meg, önzőnek gondol, mert abban a két hétben nem pátyolgattam, hogy neki milyen nehéz volt a sok feladata miatt. Mivel ezt gondolta, újabb két hétig nem volt kedve találkozni velem, de ezt az okot is csak később mondta el. Aztán a céges bulimra eljött, jól alakult, de utána megint a "majd találkozunk" jött. Karácsony előtt pár nappal találkoztunk, akkor elmondta, már nem tudja elképzelni velem komolyan (a szemrehányásaim miatt), de folytassuk, hátha megváltozik ez. Cseten akkor már csak "veszekedtünk", mert úgy éreztem hülyít. Persze tagadta, ő "sok mindent akart tőlem", én bizalmatlan vagyok. Majd közölte, hogy helyre akarta hozni a viszonyt (szavakkal, nyilván), de már nem. Azt is bevallotta, ismerkedik mással. Az utolsó üzenetében megírta, nem látja, hogy visszafordíthatnánk ezt, de szeretne velem beszélgetni, barátságot, és majd meglátjuk. Kiadtam az útját. Fáj, hogy így alakult és hiányoznak a beszélgetéseink, viccelődéseink, de nekem ez kevés volt, a barátja meg nem tudtam volna lenni. Ha annyira kellettem volna neki, ő sem tudta volna ennyivel beérni. De adtam volna esélyt én is, csak ugye ahhoz is két ember kell. :)
2016. dec. 23. 20:22
Köszönöm!remélem én is,h.egyszer utamba akad!
126. túrógombócka (válaszként erre: 118. - Perso006)
2016. dec. 23. 15:33

persze, h nem arról van szó.

igazából lolly-ra reagáltam. ő akart ilyesféléket megetetni velünk...

remélem, hamarosan találkozol olyan férfival, aki valóban érdeklődik irántad.

125. csikil4ny (válaszként erre: 124. - Perso006)
2016. dec. 23. 08:38
Ugy legyen, ahogyan szeretned!
2016. dec. 23. 07:32

Köszi lolly neked is Boldog Karácsonyt!!

123.én nem azt mondtam akárki...hanem,h.bármire,a kettő nem ugyanaz..értem ezalatt a v.sexre csak,v.normális kapcsolatra attól függ két ember mit akar egymástól..

123. csikil4ny (válaszként erre: 121. - Perso006)
2016. dec. 23. 07:16
Azert akarki megsem jo, foleg ha az ember lanyanak gyermeke is van.
122. 65a50256f6 (válaszként erre: 121. - Perso006)
2016. dec. 23. 07:15
Kitartás és boldog karacsonyt! 🌲🌲🌲🌲
2016. dec. 23. 07:06
Nyitott vagyok,ismerkedem,de hát hagy ne mondjam milyenekkel hoz össze a sors...még jó h.nem görcsölök rá ilyenekre és elvagyok egyedül is...ezt a fazont feladtam tegnap..természetesen jött a 20 üzenet meg x telefonhívás,amikre nem is reagáltam..azt hiszem itt csak megerősítettetek benne,h.ez nem az én utam..hiszem h.ha nem keresem akkor majd jön valaki aki tök mindegy mire,de jó lesz..
120. massalhangzo (válaszként erre: 118. - Perso006)
2016. dec. 22. 22:54

biztos sok pasi ismerkedne veled szivesen, szerintem legyel nyitott, es beszelgess minel tobbekkel. elobb-utobb jon valaki, aki jobban tetszik, mint ez a fazon, es normalisan alakul vele az ismerkedes


mert persze mindent meg lehet magyarazni, ha az ember nagyon akarja, de igazabol halal rohej es gaz 4 randi 4 honap alatt, hetkozben egy-ket orara, amikkel sehova se haladtok. ilyen nulla egymasra indulassal nem kene erolkodni

119. plavalaguna (válaszként erre: 118. - Perso006)
2016. dec. 22. 21:24
Nyugi értjük a szitut ;) lollyt nem értjük mit akar mindenaron belemagyarazni
2016. dec. 22. 20:02
Nem arról van szó,h.nem kellek senkinek és elhiszem,h.talán mégis neki igen..szitut írtam le,azt ami jelenleg van ezzel a pasival..
117. túrógombócka (válaszként erre: 116. - Massalhangzo)
2016. dec. 22. 17:44
ez a pasika nem is hajt a nőre, hisz nem ér rá. így végképp nem értem, minek kellene a nőnek? csak azért, hogy azt mondhassa magának, hogy mégiscsak kellek valakinek? de hisz nem.
116. massalhangzo (válaszként erre: 108. - 65a50256f6)
2016. dec. 22. 17:41

nem teged elemezgettelek, abban viszont altalanositanek, hogy szerintem altalaban egy ferfinak meg egy nonek is keves, ha havonta vagy par havonta van egyutt valakivel, mar ha szeretne vele lenni. jobb hijan, vagy plusz befutonak sok ilyen van


szerinted melyik normalis nonek kellenek egy impotens, egeszsegugyi problemas vagy anyagiakban olyan szarul allo 40-es ferfi, akinek nem telik hetente benzinpenzre es egy kavera, vacsira? mert meg ha 8 gyereket kene eltartania, de jelen esetben a pali facér :D

115. plavalaguna (válaszként erre: 110. - 65a50256f6)
2016. dec. 22. 14:25
Nem kell kibírnom, ez egy fórum ;)
114. plavalaguna (válaszként erre: 113. - 65a50256f6)
2016. dec. 22. 14:08
miért te teszteled őket, és tartod a gyertyát?? :O :O ó, bocs :D
2016. dec. 22. 14:07
Hinni benne szíved joga, de ahogy írod, nem teszteled és gondolom a gyertyát se tartod. Ennyi! Ki szól le kit? A sok nem egyenlő a legtobbel vagy a minddel.... ez a nonstop elojovo feltetelezesi probléma, nem csak nálad....
2016. dec. 22. 13:59

Nem kotozkodom. Es nem burok. 40 eves kor egyszeruen meg a mondas szerint is a legszebb ferfikor.


Mondjuk teny, en nem tesztelem oket szemelyesen :))) de hiszek tobb genercio bolcsessegeben ;)

2016. dec. 22. 13:57
Vagy nálatok jön a harmadik? :O
110. 65a50256f6 (válaszként erre: 109. - Plavalaguna)
2016. dec. 22. 13:52

Mi van, nem bírod ki?

Mégiscsak beszélsz a szexről másokkal? :) Egy gyerek egyetlen alkalombol is osszejohet... ez nem erv.

Elhiszed nekem h több negyvenest ismerek konkrétan akik ezzel küzdenek? Vagy megint a kis burokvilagodbol peldalozol?

Szállj le rólam, már más is kérte. Kotozkodj mással... van itt elég topik. Mi olyan nehéz ebben?

109. plavalaguna (válaszként erre: 108. - 65a50256f6)
2016. dec. 22. 13:42

Impotencia, anyagi gondok , rossz egeszseg.... ezek max a hajlektalan retegre jellemzoek kb (ok sarkitottam de keveset)


A 40 es pasik sokszor jobbkondiban vannak mint a 20 asok. Eddigre érik be sokuk. Nemhogy nem impotensek hanem ilyenkor alapitanak csaladot vagy jon masodik harmadik gyerek....


40 eves kor az elete telje egy pasinal. Legalabbis tobbnyire.

2016. dec. 22. 13:35

Sztem te se altalanosits :)

Volt idő mikor én sem voltam kisigenyu, de nálam ennek hullamtermeszete van az utóbbi években. Ilyen olyan okai voltak vannak. Mondhatjuk úgy, már "nem viszket annyira" :D vagy belecsomagolhatom abba is, h mennyiség vs minőség. Ennyiből nem érdemes további feltetelezesekbe belemenni, már ha engem elemzel.

Pont h sok 40es ffi küzd impotenciaval v anyagi gondokkal, két munka is van, kitudjamegmi, de az egészségügyi és anyagi problémák okozhatnak ilyen jelenségeket akár egy házasságban is (voltak erről nők és ffiak által indított fórumok is).

De sztem lépjünk tovább, nézzük meg az indító mit tesz majd, ha ír még....

107. massalhangzo (válaszként erre: 106. - 65a50256f6)
2016. dec. 22. 11:05

szerintem azert gondold at, mielott leirsz valamit. mas dolog egy kapcsolatban odafigyelni a masikra, es mas az ismerkedes. ismerkedeskor igenis az az elso, hogy megfelel-e, jo-e, ahogy a masik viselkedik, meg ugy egeszben minden. nehogy mar az legyen a hozzaallas, vajon en megfelelek-e neki, tegyek meg mindent ezert


egy 40-es faszinak, akinek se kutyaja, se macskaja, nincs penze benzinre, meg egy kavera? akkor kuka, es ne ismerkedjen olyan novel, aki messze lakik tole


egy 40-es faszinak nincs igenye 4 honap alatt sem a szexre? akkor kuka. vagy vilagos, hogy mas nokkel hetyeg, akkor meg minek?


nem mindenki olyan kisigenyu, hogy beerje havi egy-ket ora smuzolassal, nyilvan aki partnert keres, akar szexre, akar szorosabb kapcsolatra, ennel tobbre vagyik. nem mellesleg nem is lehet megismerni senkit ilyen ritkas talalkakkal, sem igazan vagyni ra. arra persze megfelelnek igy barki, ferfi vagy no, ha annyira nem jon senki mas, hogy idonkent dobjon az ember egy kis szexet vagy ha osszevissza kavar, miert ne ferne bele xy is, de azert nyilvan szivesebben van mindenki olyannal, akire vagyik, akivel jol erzi magat, es akkor surubben szan ra idot, mert egyszeruen akarja

106. 65a50256f6 (válaszként erre: 96. - Perso006)
2016. dec. 22. 08:05

"nem kellesz eléggé" na ez, ez a csúcs!

Nem szoktak eléggé kelleni, mert:

Nem úgy udvarol ahogy az el van kezelve

Nem manipulalhato a férfi női hisztivel

A férfi megismerni akar a saját tempojaban

A férfi tudja h nem azt akarod amit kommunikalsz

A p.nci hatalma se hat rá (amire annyi nő buszke)

Stb.

Miért őt elemzed miert nem magad?

Te mit akarsz? Úgy tűnik, sodrodsz.... ne lepodj meg h ha nem evezel, akkor nekivagodsz a sziklának.

Van olyan is, hogy vkinek nincs arra se fedezete h egy kettő órát kocsizzon oda vissza. De most akkor ilyenkor ne egyen vagy ne fizessen be egy számlát, h a "kedves hölgyike" érezze a törődést? Ez magyarország, nem ritka az ilyen. Erre lett volna a kulfoldies példa mint párhuzam de nyilván ez már magas annak, akinek olyan udvarlója férje van aki sz.rik mindenkire és megfeji a teljes környezetet mert ő meg így szerelmes. Ez sem általánosítás de létező dolog! (Lopás pl mert ures a kassza vagy három féle hitelkártya mert anyu ezt azt akarhat hát legyen)

Dehat a noi fórumon a recept: én én én nekem mi a jó nekem mi jár akkor szeret csak ha esatobbi.

Nemhogy nőnek szívás lenni de ilyen hozzáállással férfinak is.....

105. 65a50256f6 (válaszként erre: 102. - Túrógombócka)
2016. dec. 22. 07:52
Ő írta, ertelmezd már a 100ast, elmegy a kedve az ismerkedéstol..... általánosságban! Egy ilyen miatt. Hát ha ez így van, akkor az van, amit erre válaszoltam.
2016. dec. 22. 07:49

Eskü vissza olvastam magam ebben a fórumban és sehol nem írtam olyan, hogy leszolnek boldog házasságban vagy párkapcsolatban eloket.

Egész egyszerűen azt írtam, hogy nem mind arany ami fénylik. Meg hogy van más is. Nem írtam általánosságokat, hogy "mind" vagy "az osszes" csak hogy létezik az is, ami érdekből van.

Sőt, azt sem írtam hogy boldog vagyok es én tudom a tutit. Meg h én lennék a minta.

Reg megtanultam és ezt viszont szívből ajánlom: egy kettő három dolog nem jelent mindent mindiget mindenkire vonatkozot.

Tehát pl ha leírom h gombás labkoromre az orungal NEKEM bevált, az nem jelenti azt h éppen van, hogy másnak is jó, es nincs más gyógyszer csak ez.

Ebben a fórumban is annyit mondtam, hogy létezik h érdekli a nő mégsem ér rá. Capische?

103. csikil4ny (válaszként erre: 100. - Perso006)
2016. dec. 22. 03:16
Nem vagy elkesve semmirol, megvan a maga szepsege az elso randiknak is. Probald meg kozben is elvezni a mindennapokat, van elet par nelkul is. Az is lehet, hogy nem neten jon szembe. :)
102. túrógombócka (válaszként erre: 101. - 65a50256f6)
2016. dec. 21. 22:07

mennyitől? hogy sose látja a pasit?

te direkt írsz ekkora marhaságokat?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook