Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 évesem horkol, milyen cseppet ajánlanátok? fórum

4 évesem horkol, milyen cseppet ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2018. jan. 9. 17:16
Az én unokámat is műtötték, ki kellett venni az orrmanduláit. Horkolt, de nem ez volt a nagyobb gond, hanem az, hogy nem hallotta tisztán a hangokat, ezért az oviban sokáig az óvónők, és mi is itthon, azt hittük, hogy még mindig pöszén beszél. Aztán, miután megvizsgálta az orvos, azt mondta, hogy nem pösze a kislány, hanem úgy beszél, ahogy hallja a hangokat, valószínű, hogy az orrmandula az oka. Rákérdezett a horkolásra is. Egy napos műtét, éjszaka még bent kellett maradnia a kórházban, természetesen a lányunk (at édesanyja) vele volt. reggel jöhettek is haza. A műtét óta tisztán, érthetően beszél, megszűnt a horkolása is.
2018. jan. 1. 22:50
Semmilyet, valószínűleg meg van nagyobbbodva az orrmandulája. Ahogy már előttem is írták: gégészet!
2018. jan. 1. 15:26

Meg van nagyobbodva az orrmandulája valószínűleg.Érdemes lenne elvinni fül-orr gégészetre,és inkább kivetetni a manduláját.

Egyébiránt szeretem a doki mentes diagnózisokat,tömjük bármivel a gyereket,ahelyett,hogy doki látná,és szakszerű tanácsot,kezelést kapna...

2017. dec. 31. 10:03
Így van,irány a fül-orr-gégészet. Ha be van gyulladva,akkor ki lehet kezelni,de megfázásoknál visszatér a gyulladás,horkolás,és ne adj isten a fülére is rámehet.Az orvos tudni fogja,hogy mi a teendő,ha javasolja a műtétet,akkor vetessétek ki. Kislányomnak is 4 évesen lett kivéve,és azóta(4év eltelt)nagyon ritkán horkol,esetleg ha nagyon fáradt vagy ha egy kicsit náthás.
5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Blue24)
2017. dec. 31. 09:46
semmilyet vidd el orvoshoz, alighanem nagy az orrmandulája
4. kristo_f (válaszként erre: 2. - Blue24)
2017. dec. 31. 09:36

Tudod egyáltalán mi a homeopátia?

100szor higitott desztilált víz :)


Ne keverd a természetes gyógymóddal

Másfelöl meg vidd el gyermekorvoshoz, orr-fülészetre

Tele van a Gugli a gyermekkori horkolás okaival és veszélyeivel , orvostol írva

3. kisj
2017. dec. 31. 09:20
fül-orr-gégészet?
2017. dec. 31. 08:42
Emlékszem volt valamilyen talán homeopátiás szer amit itt olvastam valahol ilyen horkolás szörcsögésre gyerekeknél de nem találom sehol. Mi lehetett az?köszi
2017. dec. 31. 08:41
4 évesem horkol milyen cseppet ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook