Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 4 éves műszaki felülvizsgálat, kéménynél. Kötelező? fórum

4 éves műszaki felülvizsgálat, kéménynél. Kötelező? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 10. 21:58

Keress rá a gugléban, hogy felétek mennyi a díj. Minden megyében más, nincs egységesítve.


Ha nem egyezik a díjtáblázattal, akkor írj egy fellebbezést.

2011. nov. 10. 21:56
Hozzánk is szoktak jönni minden évben, de nem kell fizetni semmit, ez benne az éves díjban.
2011. nov. 10. 20:14
Társasházban lakom, két bélelt kéményem van. Az elmúlt 21 év alatt tavaly jöttek ki; végeztek 3 perc alatt és közel 4 ezer forintot kellett fizetnem a semmire. Mondtam is nekik, hogy ez jó órabér :D
2011. nov. 10. 20:05
Ma kint voltak a kéményseprők.Nem csináltak semmit,csak felírták a vegyestüzelésű kazán márkáját,meg hogy van két konvektor.Mondtam nekik hol tudnak felmenni a kéményhez a padlásra,azt mondták felesleges.Leültek,írogattak pár dolgot,utána meg kinyögték,hogy 10860Ft-ot fizessek neki.Kérdeztem miért,azt mondták,hogy az éves díj 3 kéményre kb 4800Ft,a többi a 4 éves felülvizsgálati díj. Nem fizettem ki,mert sokallom. Nálatok is van ilyen? Ti mennyit fizettek? Mi ez a 4éves díj? Ez mellett persze az éves díjat is fizetni kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook