Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 éves lesz a kislányom s majd' egy hete minden éjszaka bepisil. Mi lehet az oka? fórum

4 éves lesz a kislányom s majd' egy hete minden éjszaka bepisil. Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


4. Pan Dóra (válaszként erre: 2. - Kryssz)
2012. nov. 7. 06:58
Azért puhatolózz az oviban, mert még csak 2 hónapja jár. Lehet új ovistárs, vagy nagyobb gyerek, akitől fél - érdemes utánajárni!
2012. nov. 7. 06:52

Szia!

Ez sok kisgyermekkel előfordul ebben a korban!

Nem is biztos, hogy picit nincs felfázva, talán 1 hetes tőzegáfonya szuszpenzió és sok folyadék jót tenne!

Én szoktam még pelust tenni, ebben az esetben a kicsimre pár napig és, amikor újra száraz marad éjszaka, akkor ismét nem használom!

Lehet stressz is, de elmúlik nyugi!

2012. nov. 7. 06:43
Amikor szeptemberben kezdtük az ovit 2 éjszaka ugyanúgy bepisilt mint most - viszont azt indokoltnak láttam az ovikezdés miatt, de csupán két napig tartott. Most viszont, se felfázás, se egyéb "trauma" nincs szerintem a háttérben. Mit tehetnék? Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 7. 06:41
4 éves lesz a kislányom s majd' egy hete minden éjszaka bepisil. Mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook