Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 4 éves kisfiam folyamatosan krákog, pár percenkén mitől lehet ez? Te mit tennél? fórum

4 éves kisfiam folyamatosan krákog, pár percenkén mitől lehet ez? Te mit tennél? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 2. 11:54
Én tuti orvoshoz vinném,és nem itt kérdezősködnék.
12. Wecuska (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2011. nov. 2. 11:14
szia.Az én fiamnak is ez a tikkje pár hete.
11. lisa65
2011. nov. 2. 11:07

Vidd el az orvoshoz nézesd meg! Ez a lényeg!

Majd ott megmondják, hogy mitől van!

2011. nov. 2. 11:06
Hümmm, egy kis megfázás után az én lányom is ezt csinálta, tetszik neki hogy akkor ráfigyelek. Szerinte poénos. De jobb lenne ha elvinnéd orvoshoz, hátha valami még maradt vissza. Jobb a bizonyosság
2011. nov. 2. 11:06

Én is szoktam csak úgy krákogni, mikor rám jön, de már tudom hogy olyankor száraz a levegő! Most a ruhaszárító nálam van, a radiátor előtt, és nyugodtan alszok este, nem fulladok, nem köhögök!!


Esetleg tegyél a radiátorra vizet! Ha nem múlik vagy enyhül akkor orvos!

2011. nov. 2. 11:02

Az enyém is ezt csinálta szeptemberben, ő is beteg volt előtte. Elvittem a fül-orr-gégészetre, semmit sem találtak, azt mondta a doki, hogy rossz szokássá vált.

Írt neki orrcseppet, hátha folyik hátul valami váladék, ami nem látszik és megijesztette a doki, hogy ha így marad, ki kell venni a manduláját(csak ijesztésnek szánta) - 2 nap múlva már nem krákogott.

2011. nov. 2. 11:00

A krákogás lehet allergia miatt is! Mindenféleképpen szakorvos igényel, vidd vissza.

És nem rossz szokás, nekem is csinálta a fiam, kiderült allergia okozta.

2011. nov. 2. 10:53
Fújj neki Tantum Verdét pár napig.Ha van is ott még egy kis gyulladás,az elmulasztja.Ha nem ,lehet sav is.
2011. nov. 2. 10:51
igen van párologtató a lakásban tehát nem száraz a levegő
4. mkriszti81 (válaszként erre: 2. - Marcibaba)
2011. nov. 2. 10:43
ezt mi így látatlanban úgyse tudjuk megmondani, hívd fel, vagy vidd el az orvoshoz... lehet még mindig maradt egy kis lerakódás
2011. nov. 2. 10:41
Fűtötök? Párologtatsz? Lehet egyszerűen csak száraz a levegő.
2011. nov. 2. 10:39
2 hete volt torokgyulladása, amit elvileg kikezelet az antibiotikum, köptető... De azóta folyamatosan krákog, vagy csak rászokott volna, azt mondja rosszt a torka, nem fáj csak olyan furcsa. Mit csináljak vele?
2011. nov. 2. 10:37
4 éves kisfiam folyamatosan krákog, pár percenkén mitől lehet ez? Te mit tennél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook